Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Staatsspoor 12, 6846 GB Arnhem

BAG ID: 202010000390256 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2008184 m²
184 m²
Woonoppervlakte
2008
Bouwjaar
6846 GB
Postcode

Aan de Staatsspoor in Arnhem ligt dit eigentijdse woning uit 2008. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Qua omvang gaat het om 184 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Schuytgraaf-Noord, binnen gemeente Arnhem in Overijssel. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 184 m² is deze woning groter dan 67% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 151 m²) en met bouwjaar 2008 is het pand ouder dan het postcodegemiddelde (2012).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
184 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 480.000
Leefscore
33/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Schuytgraaf-Noord. De buurt telt ongeveer 6.470 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 134 m².Mediaan bouwjaar: 2015.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt1,8 km
  • Treinstation1,9 km
  • Basisschool1,0 km
  • Huisarts2,0 km

Samenvatting van dit adres

Staatsspoor 12 in Arnhem is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 184 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2008, mediaan in hetzelfde postcodegebied 134 m2. Dit valt onder moderne bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Schuytgraaf-Noord, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 1,8 km, treinstation 1,9 km, basisschool 1,0 km. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 480.000, leefscore 33/100 (beperkt), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 480.000
Leefscore 33/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 1,8 km
Woningmix 68% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Rivierengebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
184 m²
Woonoppervlakte
📅
2008
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
6846 GB
Postcode
🏛
Arnhem
Woonplaats
📍
51.9618, 5.8407
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
44 dB
Geluidsniveau
💡
4,012 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,104 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€203/mnd
€2438/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

33% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
34
🎓 Onderwijs
34
🚌 Transport
58
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
25
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
63
Matig
Fiets
🚶
6
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
58
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
78
Overwegend veilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 480.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatStaatsspoor
Huisnummer12
Postcode6846 GB
WoonplaatsArnhem
GemeenteArnhem
ProvincieOverijssel
BuurtSchuytgraaf-Noord
WijkSchuytgraaf
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2008
Oppervlakte184 m²
BAG ID202010000390256

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2008
Woonoppervlakte184 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2008) en de leeftijd (18 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

💲 Reservering aanbevolen

Begin met reserveren voor toekomstig onderhoud. De eerste vervangingscycli naderen.

€218
Reserve/mnd
€2613
Reserve/jaar
5€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2008 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Aandacht
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€736
elke 7 jaar • €105/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Binnenschilderwerk
€920
elke 10 jaar • €92/jr
Controleer
Dakbedekking
€1472
elke 25 jaar • €59/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 203/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2008.
  • Gebruik de oppervlakte van 184 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 4012 kWh.
  • Gasverbruik: 1104 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoRivierengebied
CategorieKwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
2070 Arnhem AF 223.0 m²
2071 Arnhem AF 223.0 m²
2075 Arnhem AF 274.0 m²
2076 Arnhem AF 274.0 m²
2077 Arnhem AF 274.0 m²
Grenskwaliteit: B (11) D (9)
Publiekrechtelijke beperkingen (1)
Toon beperkingen
Type Datum
Wet ruimtelijke ordening: Exploitatieplan 2019-04-17

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtSchuytgraaf-Noord
WijkSchuytgraaf
GemeenteArnhem
BuurtcodeBU02022447
Inwoners6,470
Huishoudens2,275
Gem. WOZ-waarde€480,000
Koopwoningen68.0%
Bevolkingsdichtheid3,163 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Staatsspoor 12

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Schuytgraaf-Noord
Schuytgraaf
Inwoners & huishoudens
6,470
2,275 huishoudens
Gem. woningwaarde
€480.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 3,163 /km²
  • Koopwoningen: 68.0%
  • CBS buurtcode: BU02022447
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 1.8 km
  • Basisschool: 1.0 km
  • Huisarts: 2.0 km
  • Treinstation: 1.9 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt1.8 km
Basisschool1.0 km
Huisarts2.0 km
Treinstation1.9 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool1.0 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km8
Middelbare school1.4 km
Kinderdagverblijf0.7 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Arnhem
1e auto / jaar
€145
2e auto / jaar
€145
Bezoekers Bezoekersvergunning beschikbaar

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid3,163 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt2,275
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

41
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
9.1 km
Dichtstbijzijnde
2
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Rijntakken
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
9.13 km
afstand
🌳
Veluwe
Habitat- & Vogelrichtlijn
45.49 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (10) rijbaan lokale weg (7) fietspad (2) parkeervlak (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (6846 GB)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Staatsspoor 6 184 m² 2008
Staatsspoor 8 184 m² 2008
Staatsspoor 10 184 m² 2008
Staatsspoor 14 184 m² 2008
Staatsspoor 16 184 m² 2008
Staatsspoor 18 176 m² 2008
Staatsspoor 56 134 m² 2015
Staatsspoor 58 134 m² 2015
Staatsspoor 60 132 m² 2015
Staatsspoor 62 132 m² 2015
Staatsspoor 64 132 m² 2015
Staatsspoor 66 120 m² 2015
Staatsspoor 68 120 m² 2015
Staatsspoor 70 130 m² 2015
Staatsspoor 72 130 m² 2015

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID202010000390256
GemeenteArnhem
Coördinaten (WGS84)51.96175° N, 5.84072° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanarnhem.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Arnhem

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Staatsspoor 12. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken