Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Beersstraat 42, 6844 BG Arnhem

BAG ID: 202010000392172 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1977133 m²
133 m²
Woonoppervlakte
1977
Bouwjaar
6844 BG
Postcode

In Arnhem vindt u Beersstraat 42, een pand uit de jaren 70-90 uit 1977. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Qua omvang gaat het om 133 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt De Laar-West, binnen gemeente Arnhem in Overijssel. Voor energiezuinigheid heeft het pand label C. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Met 133 m² is deze woning groter dan 85% van de 13 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 120 m²) en het bouwjaar 1977 ligt rond het postcodegemiddelde (1977).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
133 m2
Energielabel
C
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 293.000
Leefscore
45/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in De Laar-West. De buurt telt ongeveer 5.880 inwoners. In dezelfde postcode staan 13 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 116 m².Mediaan bouwjaar: 1977.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt800 m
  • Treinstation1,5 km
  • Basisschool600 m
  • Huisarts700 m

Samenvatting van dit adres

Beersstraat 42 in Arnhem is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 133 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1977, mediaan in hetzelfde postcodegebied 116 m2. Dit valt onder jaren 70/80 bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt De Laar-West, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 800 m, treinstation 1,5 km, basisschool 600 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 293.000, leefscore 45/100 (gemiddeld), energielabel C. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label C (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 293.000
Leefscore 45/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 800 m
Woningmix 62% koopwoningen in de buurt
Geluid Indicatie 51 dB

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
133 m²
Woonoppervlakte
📅
1977
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
6844 BG
Postcode
🏛
Arnhem
Woonplaats
📍
51.9485, 5.8608
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
51 dB
Geluidsniveau
💡
3,094 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,729 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€252/mnd
€3021/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
C
Energielabel

🌟 Life Score

45% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
48
🎓 Onderwijs
41
🚌 Transport
69
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
60
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
47
Matig
Fiets
🚶
35
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
69
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
50
Gemiddeld
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 293.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatBeersstraat
Huisnummer42
Postcode6844 BG
WoonplaatsArnhem
GemeenteArnhem
ProvincieOverijssel
BuurtDe Laar-West
WijkDe Laar
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1977
Oppervlakte133 m²
BAG ID202010000392172

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1977
Woonoppervlakte133 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-60/70 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1977) en de leeftijd (49 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 49 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€246
Reserve/mnd
€2954
Reserve/jaar
8€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1977 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€532
elke 7 jaar • €76/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€665
elke 10 jaar • €66/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Dakbedekking
€1064
elke 25 jaar • €43/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
C
Indicatieve energiekosten
EUR 252/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1977.
  • Gebruik de oppervlakte van 133 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3094 kWh.
  • Gasverbruik: 1729 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

Funderingsgegevens laden...


📄 Eigendom & Kadaster

Perceelgegevens laden...

Beperkingen laden...

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtDe Laar-West
WijkDe Laar
GemeenteArnhem
BuurtcodeBU02022295
Inwoners5,880
Huishoudens2,745
Gem. WOZ-waarde€293,000
Koopwoningen62.0%
Bevolkingsdichtheid5,495 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Beersstraat 42

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
De Laar-West
De Laar
Inwoners & huishoudens
5,880
2,745 huishoudens
Gem. woningwaarde
€293.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 5,495 /km²
  • Koopwoningen: 62.0%
  • CBS buurtcode: BU02022295
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.8 km
  • Basisschool: 0.6 km
  • Huisarts: 0.7 km
  • Treinstation: 1.5 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.8 km
Basisschool0.6 km
Huisarts0.7 km
Treinstation1.5 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.6 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km10
Middelbare school1.5 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Arnhem
1e auto / jaar
€145
2e auto / jaar
€145
Bezoekers Bezoekersvergunning beschikbaar

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid5,495 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt2,745
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (14) rijbaan lokale weg (4) parkeervlak (2)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (6844 BG)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Beersstraat 36 116 m² 1977
Beersstraat 38 116 m² 1977
Beersstraat 40 133 m² 1977
Beersstraat 44 116 m² 1977
Beersstraat 46 116 m² 1977
Beersstraat 48 120 m² 1977
Beersstraat 50 116 m² 1977
Beersstraat 52 116 m² 1977
Beersstraat 54 118 m² 1977
Beersstraat 56 130 m² 1977
Beersstraat 58 116 m² 1977
Beersstraat 60 116 m² 1977
Beersstraat 62 135 m² 1977

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID202010000392172
GemeenteArnhem
Coördinaten (WGS84)51.94851° N, 5.86080° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanarnhem.nl

🏡 Buurtinformatie in Arnhem

5,880
Inwoners
2,745
Huishoudens
2.1
Gem. huishoudgrootte
2,708
Woningvoorraad
€293.000
Gem. woningwaarde De Laar-West
62%
Koopwoningen
5,495
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Arnhem

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Beersstraat 42. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken