Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Einsteinstraat 14M, 6533 NN Nijmegen

BAG ID: 268010000099069 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 200436 m²
36 m²
Woonoppervlakte
2004
Bouwjaar
6533 NN
Postcode

In de omgeving van Nijmegen is Einsteinstraat 14M een opvallend eigentijdse woning uit 2004. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Het gebruiksoppervlak is volgens de BAG 36 m². Gelegen in Grootstal, gemeente Nijmegen (Gelderland). Het energielabel is C. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Qua oppervlak (36 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 36 m² en het bouwjaar 2004 ligt rond het postcodegemiddelde (2004).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
36 m2
Energielabel
C
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 333.000
Leefscore
47/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Grootstal. De buurt telt ongeveer 5.470 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 36 m².Mediaan bouwjaar: 2004.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt700 m
  • Treinstation3,0 km
  • Basisschool500 m
  • Huisarts900 m

Samenvatting van dit adres

Einsteinstraat 14M in Nijmegen is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 36 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2004, mediaan in hetzelfde postcodegebied 36 m2. Dit valt onder moderne bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Grootstal, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 700 m, treinstation 3,0 km, basisschool 500 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 333.000, leefscore 47/100 (gemiddeld), energielabel C. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label C (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 333.000
Leefscore 47/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 700 m
Woningmix 30% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Niet indeelbaar

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
36 m²
Woonoppervlakte
📅
2004
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
6533 NN
Postcode
🏛
Nijmegen
Woonplaats
📍
51.8126, 5.8508
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
52 dB
Geluidsniveau
💡
1,348 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
216 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€51/mnd
€618/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
C
Energielabel

🌟 Life Score

47% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
56
🎓 Onderwijs
49
🚌 Transport
71
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
55
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
45
Matig
Fiets
🚶
41
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
71
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
40
Onveilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 333.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatEinsteinstraat
Huisnummer14M
Postcode6533 NN
WoonplaatsNijmegen
GemeenteNijmegen
ProvincieGelderland
BuurtGrootstal
WijkNijmegen-Zuid
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2004
Oppervlakte36 m²
BAG ID268010000099069

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2004
Woonoppervlakte36 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2004) en de leeftijd (22 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

🔶 Aandachtspunten

Bij 22 jaar komen de eerste grote onderhoudscycli eraan. Plan budget voor dakwerk, schilderwerk en CV-ketel.

🏢 VvE-verantwoordelijk

De onderhoudskosten zijn gesplitst. Onderstaande elementen vallen doorgaans onder de VvE en worden betaald via de maandelijkse servicekosten.

Dakbedekking Kozijnen Buitenschilderwerk Gevel Dakgoten
🏠 Uw kosten
€101/mnd
€1207/jaar
CV-ketel, badkamer, keuken, elektra, interieur
🏢 VvE kosten
€44/mnd
€532/jaar
Dak, kozijnen, buitenschilderwerk
VvE-kosten zijn doorgaans inbegrepen in uw maandelijkse servicekosten. Controleer bij de VvE voor exacte bedragen.
■ Plat dakVvE 🧱 GevelVvE 🟧 KozijnenVvE 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren VvE
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2004 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging VvE
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Aandacht
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Buitenschilderwerk VvE
€144
elke 7 jaar • €21/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€180
elke 10 jaar • €18/jr
Controleer
Dakbedekking VvE
€288
elke 25 jaar • €12/jr
Aandacht
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
C
Indicatieve energiekosten
EUR 51/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2004.
  • Gebruik de oppervlakte van 36 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 1348 kWh.
  • Gasverbruik: 216 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoNiet indeelbaar
CategorieStedelijk gebied - 80-100 %
Voor 197093.33333333333333%

📄 Eigendom & Kadaster

VvE-score laden...
Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
988 Hatert L 510.0 m²
989 Hatert L 560.0 m²
990 Hatert L 575.0 m²
1542 Hatert L 1120.0 m²
1545 Hatert L 349.0 m²
Grenskwaliteit: D (19) C (1)
Publiekrechtelijke beperkingen (1)
Toon beperkingen
Type Datum
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 1999-12-13

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtGrootstal
WijkNijmegen-Zuid
GemeenteNijmegen
BuurtcodeBU02680615
Inwoners5,470
Huishoudens2,980
Gem. WOZ-waarde€333,000
Koopwoningen30.0%
Bevolkingsdichtheid5,298 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Einsteinstraat 14M

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Grootstal
Nijmegen-Zuid
Inwoners & huishoudens
5,470
2,980 huishoudens
Gem. woningwaarde
€333.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 5,298 /km²
  • Koopwoningen: 30.0%
  • CBS buurtcode: BU02680615
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.7 km
  • Basisschool: 0.5 km
  • Huisarts: 0.9 km
  • Treinstation: 3.0 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.7 km
Basisschool0.5 km
Huisarts0.9 km
Treinstation3.0 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.5 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km9
Middelbare school0.9 km
Kinderdagverblijf0.4 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Overig
1e auto / jaar
€12
2e auto / jaar
€240
Bezoekers Bezoekersvergunning beschikbaar
3e vergunning: €300/jaar.

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid5,298 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt2,980
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

44
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
8.1 km
Dichtstbijzijnde
3
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Sint Jansberg
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
8.14 km
afstand
🌳
De Bruuk
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
8.63 km
afstand
🌳
Rijntakken
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
14.81 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (11) rijbaan lokale weg (5) transitie (4)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (6533 NN)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Einsteinstraat 14E 36 m² 2004
Einsteinstraat 14G 36 m² 2004
Einsteinstraat 14S 36 m² 2004
Einsteinstraat 14U 31 m² 2004
Einsteinstraat 14 35 m² 2004
Einsteinstraat 14L 45 m² 2004
Einsteinstraat 14K 36 m² 2004
Einsteinstraat 14T 34 m² 2004
Einsteinstraat 14P 34 m² 2004
Einsteinstraat 14H 34 m² 2004
Einsteinstraat 14R 37 m² 2004
Einsteinstraat 14F 45 m² 2004
Einsteinstraat 14B 36 m² 2004
Einsteinstraat 14A 38 m² 2004
Einsteinstraat 14D 34 m² 2004

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID268010000099069
GemeenteNijmegen
Coördinaten (WGS84)51.81256° N, 5.85085° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplannijmegen.nl

🏡 Buurtinformatie in Nijmegen

5,470
Inwoners
2,980
Huishoudens
1.8
Gem. huishoudgrootte
2,869
Woningvoorraad
€333.000
Gem. woningwaarde Grootstal
30%
Koopwoningen
5,298
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Nijmegen

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Einsteinstraat 14M. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken