Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Gladiusstraat 7, 6515 JP Nijmegen

BAG ID: 268010000061833 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2009264 m²
264 m²
Woonoppervlakte
2009
Bouwjaar
6515 JP
Postcode

Gelegen aan de Gladiusstraat in Nijmegen staat dit eigentijdse woning uit 2009. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Het gebruiksoppervlak is volgens de BAG 264 m². Gelegen in Oosterhout, gemeente Nijmegen (Gelderland). Het energielabel is A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 264 m² is deze woning groter dan 73% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 241 m²) en het bouwjaar 2009 ligt rond het postcodegemiddelde (2010).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
264 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 503.000
Leefscore
35/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Oosterhout. De buurt telt ongeveer 6.325 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 256 m².Mediaan bouwjaar: 2009.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt900 m
  • Treinstation2,8 km
  • Basisschool1,2 km
  • Huisarts1,2 km

Samenvatting van dit adres

Gladiusstraat 7 in Nijmegen is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 264 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2009, mediaan in hetzelfde postcodegebied 256 m2. Dit valt onder moderne bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Oosterhout, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 900 m, treinstation 2,8 km, basisschool 1,2 km. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 503.000, leefscore 35/100 (beperkt), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 503.000
Leefscore 35/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 900 m
Woningmix 78% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Rivierengebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
264 m²
Woonoppervlakte
📅
2009
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
6515 JP
Postcode
🏛
Nijmegen
Woonplaats
📍
51.8743, 5.8469
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
45 dB
Geluidsniveau
💡
5,200 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,584 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€280/mnd
€3359/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

35% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
36
🎓 Onderwijs
27
🚌 Transport
56
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
46
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
53
Matig
Fiets
🚶
18
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
56
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
77
Overwegend veilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 503.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatGladiusstraat
Huisnummer7
Postcode6515 JP
WoonplaatsNijmegen
GemeenteNijmegen
ProvincieGelderland
BuurtOosterhout
WijkNijmegen-Noord
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2009
Oppervlakte264 m²
BAG ID268010000061833

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2009
Woonoppervlakte264 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2009) en de leeftijd (17 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

💲 Reservering aanbevolen

Begin met reserveren voor toekomstig onderhoud. De eerste vervangingscycli naderen.

€260
Reserve/mnd
€3124
Reserve/jaar
5€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2009 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Aandacht
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€1056
elke 7 jaar • €151/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€1320
elke 10 jaar • €132/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Dakbedekking
€2112
elke 25 jaar • €84/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 280/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2009.
  • Gebruik de oppervlakte van 264 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 5200 kWh.
  • Gasverbruik: 1584 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoRivierengebied
CategorieKwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1749 Nijmegen D 746.0 m²
1750 Nijmegen D 2162.0 m²
2089 Nijmegen D 662.0 m²
2090 Nijmegen D 570.0 m²
2093 Nijmegen D 572.0 m²
Grenskwaliteit: B (11) D (8) C (1)
Publiekrechtelijke beperkingen (9)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2005-03-29
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2005-03-29
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2005-03-29
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2005-03-29
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2005-03-29
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2005-03-29
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2005-03-29
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2005-03-29
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2005-07-19

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtOosterhout
WijkNijmegen-Noord
GemeenteNijmegen
BuurtcodeBU02680950
Inwoners6,325
Huishoudens2,235
Gem. WOZ-waarde€503,000
Koopwoningen78.0%
Bevolkingsdichtheid2,549 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Gladiusstraat 7

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Oosterhout
Nijmegen-Noord
Inwoners & huishoudens
6,325
2,235 huishoudens
Gem. woningwaarde
€503.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 2,549 /km²
  • Koopwoningen: 78.0%
  • CBS buurtcode: BU02680950
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.9 km
  • Basisschool: 1.2 km
  • Huisarts: 1.2 km
  • Treinstation: 2.8 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.9 km
Basisschool1.2 km
Huisarts1.2 km
Treinstation2.8 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool1.2 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km4
Middelbare school1.8 km
Kinderdagverblijf0.7 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Overig
1e auto / jaar
€12
2e auto / jaar
€240
Bezoekers Bezoekersvergunning beschikbaar
3e vergunning: €300/jaar.

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid2,549 /km²
Geschatte verkeersdrukGemiddeld
Huishoudens in buurt2,235
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

38
Weinig natuur nabij
Beschermde natuur is wat verder weg. Meer een stedelijke omgeving.
10.4 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Rijntakken
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
10.37 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

parkeervlak (9) voetpad (6) rijbaan lokale weg (3) fietspad (1) inrit (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (6515 JP)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Gladiusstraat 1 258 m² 2009
Gladiusstraat 3 256 m² 2009
Gladiusstraat 5 207 m² 2009
Gladiusstraat 9 199 m² 2009
Gladiusstraat 11 285 m² 2009
Gladiusstraat 13 294 m² 2009
Gladiusstraat 15 204 m² 2017
Gladiusstraat 17 224 m² 2009
Gladiusstraat 19 277 m² 2009
Gladiusstraat 21 182 m² 2017
Gladiusstraat 23 256 m² 2009
Gladiusstraat 25 274 m² 2009
Gladiusstraat 27 203 m² 2009
Gladiusstraat 29 233 m² 2009
Gladiusstraat 31 258 m² 2009

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID268010000061833
GemeenteNijmegen
Coördinaten (WGS84)51.87427° N, 5.84688° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplannijmegen.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Nijmegen

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Gladiusstraat 7. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken