Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Dorpstraat 23A, 6441 CB Brunssum

BAG ID: 899010000293900 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1987110 m²
110 m²
Woonoppervlakte
1987
Bouwjaar
6441 CB
Postcode

Dorpstraat 23A is een pand uit de jaren 70-90 in Brunssum, gebouwd in 1987. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Qua omvang gaat het om 110 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Op den Haan, binnen gemeente Brunssum in Limburg. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 110 m² is deze woning kleiner dan 80% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 185 m²) en met bouwjaar 1987 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1968).

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
110 m²
Woonoppervlakte
📅
1987
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
6441 CB
Postcode
🏛
Brunssum
Woonplaats
📍
50.9475, 5.9664
Seismisch risico
Buiten het bekende Groningen gasveldgebied.
💡
2,680 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
990 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€163/mnd
€1957/jaar
Geschatte energiekosten
A
Energielabel

🌟 Life Score

38% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
26
🎓 Onderwijs
26
🚌 Transport
22
🌳 Groen
85
🪺 Gezondheid
26
📈 Investering
50

Voor deze locatie is weinig lokale data beschikbaar; gemarkeerde factoren zijn geschat op basis van de bevolkingsdichtheid van de buurt.

🏠 Locatiescores

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...