Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Salviabeemd 3, 6229 XA Maastricht

BAG ID: 935010000073043 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1981104 m²
104 m²
Woonoppervlakte
1981
Bouwjaar
6229 XA
Postcode

Gelegen aan de Salviabeemd in Maastricht staat dit pand uit de jaren 70-90 uit 1981. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. De woonoppervlakte bedraagt 104 m². Je vindt dit adres in Heugem (Maastricht, Limburg). Het geregistreerde energielabel betreft B. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 104 m² is deze woning kleiner dan 80% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 113 m²) en met bouwjaar 1981 is het pand ouder dan het postcodegemiddelde (1988).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
104 m2
Energielabel
B
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 273.000
Leefscore
40/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Heugem. De buurt telt ongeveer 4.350 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 109 m².Mediaan bouwjaar: 1991.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt900 m
  • Treinstation2,0 km
  • Basisschool800 m
  • Huisarts800 m

Samenvatting van dit adres

Salviabeemd 3 in Maastricht is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 104 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1981, mediaan in hetzelfde postcodegebied 109 m2. Dit valt onder jaren 70/80 bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Heugem, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 900 m, treinstation 2,0 km, basisschool 800 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 273.000, leefscore 40/100 (beperkt), energielabel B. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label B (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 273.000
Leefscore 40/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 900 m
Woningmix 43% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Rivierengebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
104 m²
Woonoppervlakte
📅
1981
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
6229 XA
Postcode
🏛
Maastricht
Woonplaats
📍
50.8234, 5.7073
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
51 dB
Geluidsniveau
💡
2,572 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
936 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€155/mnd
€1860/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
B
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

40% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
38
🎓 Onderwijs
24
🚌 Transport
70
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
61
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
41
Beperkt
Fiets
🚶
28
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
70
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
60
Gemiddeld
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 273.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatSalviabeemd
Huisnummer3
Postcode6229 XA
WoonplaatsMaastricht
GemeenteMaastricht
ProvincieLimburg
BuurtHeugem
WijkWijk 06 Buitenwijk Zuidoost
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1981
Oppervlakte104 m²
BAG ID935010000073043

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1981
Woonoppervlakte104 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-80/90 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1981) en de leeftijd (45 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 45 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€221
Reserve/mnd
€2655
Reserve/jaar
8€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1981 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€416
elke 7 jaar • €59/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€520
elke 10 jaar • €52/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Dakbedekking
€832
elke 25 jaar • €33/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
B

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 155/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1981.
  • Gebruik de oppervlakte van 104 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2572 kWh.
  • Gasverbruik: 936 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoRivierengebied
CategorieKwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19701.9230769230769231%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1628 Maastricht M 128.0 m²
1629 Maastricht M 149.0 m²
1630 Maastricht M 131.0 m²
1631 Maastricht M 131.0 m²
1632 Maastricht M 130.0 m²
Grenskwaliteit: C (20)
Publiekrechtelijke beperkingen (2)
Toon beperkingen
Type Datum
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2023-07-05
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2020-03-10

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtHeugem
WijkWijk 06 Buitenwijk Zuidoost
GemeenteMaastricht
BuurtcodeBU09350601
Inwoners4,350
Huishoudens2,225
Gem. WOZ-waarde€273,000
Koopwoningen43.0%
Bevolkingsdichtheid2,816 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Salviabeemd 3

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Heugem
Wijk 06 Buitenwijk Zuidoost
Inwoners & huishoudens
4,350
2,225 huishoudens
Gem. woningwaarde
€273.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 2,816 /km²
  • Koopwoningen: 43.0%
  • CBS buurtcode: BU09350601
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.9 km
  • Basisschool: 0.8 km
  • Huisarts: 0.8 km
  • Treinstation: 2.0 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.9 km
Basisschool0.8 km
Huisarts0.8 km
Treinstation2.0 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.8 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km6
Middelbare school3.0 km
Kinderdagverblijf0.8 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Overig
1e auto / jaar
€59
2e auto / jaar
€89
Bezoekers €23.15 aanvraagkosten bezoekersvergunning

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid2,816 /km²
Geschatte verkeersdrukGemiddeld
Huishoudens in buurt2,225
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

99
Dichtbij natuur
Beschermd natuurgebied op loopafstand. Ideaal voor wandelen en buitenleven.
875 m
Dichtstbijzijnde
8
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Sint Pietersberg & Jekerdal
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
875 m
afstand
🌳
Maas bij Eijsden
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
1.72 km
afstand
🌳
Savelsbos
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
2.42 km
afstand
🌳
Bemelerberg & Schiepersberg
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
4.1 km
afstand
🌳
Geuldal
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
6.82 km
afstand
🌳
Noorbeemden & Hoogbos
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
7.33 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (7) parkeervlak (6) rijbaan lokale weg (6) inrit (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (6229 XA)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Salviabeemd 1 115 m² 1991
Salviabeemd 2 134 m² 1991
Salviabeemd 4 109 m² 1991
Salviabeemd 5 104 m² 1981
Salviabeemd 6 109 m² 1991
Salviabeemd 7 102 m² 1981
Salviabeemd 8 132 m² 1991
Salviabeemd 9 102 m² 1981
Salviabeemd 10 117 m² 1991
Salviabeemd 11 95 m² 1981
Salviabeemd 12 109 m² 1991
Salviabeemd 13 104 m² 1981
Salviabeemd 14 109 m² 1991
Salviabeemd 15 142 m² 1991
Salviabeemd 16 116 m² 1991

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID935010000073043
GemeenteMaastricht
Coördinaten (WGS84)50.82335° N, 5.70728° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanmaastricht.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Maastricht

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Salviabeemd 3. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken