Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Hogeborg 58, 6228 CM Maastricht

BAG ID: 935010000066460 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1979137 m²
137 m²
Woonoppervlakte
1979
Bouwjaar
6228 CM
Postcode

Foto's (32)

Hogeborg 58, Maastricht

Gegevens uit het woningaanbod

Vraagprijs uit aanbod
€ 345.000 k.k.
eengezinswoning · Bouwjaar 1979 · De Heeg
VerkochtEnergielabel C
Woonoppervlakte aanbod
128 m²
Perceel
152 m²
Inhoud
429 m³
Buitenruimte
12 m²
Berging
12 m²
Kamers
7 (5 slaapk.)
Aangeboden sinds
Type
Woonhuis
Soort woning
Eengezinswoning
Prijs vanaf
€ 325.000

Kenmerken uit het aanbod

🌳Tuin
Makelaar
Lassoo Ariaans Makelaardij en Hypotheken
Brunssum · VBO
085 020 7777

Hogeborg 58 is een pand uit de jaren 70-90 in Maastricht, gebouwd in 1979. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Qua omvang gaat het om 137 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt De Heeg, binnen gemeente Maastricht in Limburg. Voor energiezuinigheid heeft het pand label C. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Met 137 m² is deze woning groter dan 87% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 122 m²) en het bouwjaar 1979 ligt rond het postcodegemiddelde (1979).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
137 m2
Energielabel
C
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 246.000
Leefscore
45/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in De Heeg. De buurt telt ongeveer 5.905 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 123 m².Mediaan bouwjaar: 1979.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt600 m
  • Treinstation2,1 km
  • Basisschool700 m
  • Huisarts600 m

Samenvatting van dit adres

Hogeborg 58 in Maastricht is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 137 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1979, mediaan in hetzelfde postcodegebied 123 m2. Dit valt onder jaren 70/80 bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt De Heeg, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 600 m, treinstation 2,1 km, basisschool 700 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 246.000, leefscore 45/100 (gemiddeld), energielabel C. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label C (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 246.000
Leefscore 45/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 600 m
Woningmix 52% koopwoningen in de buurt
Geluid Indicatie 55 dB

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
137 m²
Woonoppervlakte
📅
1979
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
6228 CM
Postcode
🏛
Maastricht
Woonplaats
📍
50.8251, 5.7256
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
€ 345,000
2025-03-25
Laatste verkoop
🔊
55 dB
Geluidsniveau
💡
3,166 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,781 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€259/mnd
€3107/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
C
Energielabel

🌟 Life Score

45% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
54
🎓 Onderwijs
31
🚌 Transport
76
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
56
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
41
Beperkt
Fiets
🚶
43
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
76
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
56
Gemiddeld
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 246.000.

Actieve vraagprijs: EUR 345.000

Verkocht
walter
€ 345.000
Te koop
walter
€ 345.000

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatHogeborg
Huisnummer58
Postcode6228 CM
WoonplaatsMaastricht
GemeenteMaastricht
ProvincieLimburg
BuurtDe Heeg
WijkWijk 06 Buitenwijk Zuidoost
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1979
Oppervlakte137 m²
BAG ID935010000066460

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1979
Woonoppervlakte137 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-60/70 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1979) en de leeftijd (47 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 47 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€250
Reserve/mnd
€2996
Reserve/jaar
8€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1979 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€548
elke 7 jaar • €78/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€685
elke 10 jaar • €68/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Dakbedekking
€1096
elke 25 jaar • €44/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
C
Indicatieve energiekosten
EUR 259/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1979.
  • Gebruik de oppervlakte van 137 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3166 kWh.
  • Gasverbruik: 1781 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

Funderingsgegevens laden...


📄 Eigendom & Kadaster

Perceelgegevens laden...

Beperkingen laden...

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtDe Heeg
WijkWijk 06 Buitenwijk Zuidoost
GemeenteMaastricht
BuurtcodeBU09350603
Inwoners5,905
Huishoudens3,155
Gem. WOZ-waarde€246,000
Koopwoningen52.0%
Bevolkingsdichtheid4,177 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Hogeborg 58

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
De Heeg
Wijk 06 Buitenwijk Zuidoost
Inwoners & huishoudens
5,905
3,155 huishoudens
Gem. woningwaarde
€246.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 4,177 /km²
  • Koopwoningen: 52.0%
  • CBS buurtcode: BU09350603
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.6 km
  • Basisschool: 0.7 km
  • Huisarts: 0.6 km
  • Treinstation: 2.1 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.6 km
Basisschool0.7 km
Huisarts0.6 km
Treinstation2.1 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.7 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km8
Middelbare school2.4 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Overig
1e auto / jaar
€59
2e auto / jaar
€89
Bezoekers €23.15 aanvraagkosten bezoekersvergunning

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid4,177 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt3,155
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

parkeervlak (10) rijbaan lokale weg (6) voetpad (4)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt

Vergelijkbare woningen


📈 Vergelijkbare adressen (6228 CM)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Hogeborg 2 139 m² 1979
Hogeborg 6 112 m² 1979
Hogeborg 8 100 m² 1979
Hogeborg 10 126 m² 1979
Hogeborg 12 126 m² 1979
Hogeborg 14 154 m² 1979
Hogeborg 20 120 m² 1979
Hogeborg 22 120 m² 1979
Hogeborg 26 123 m² 1978
Hogeborg 28 126 m² 1979
Hogeborg 30 126 m² 1979
Hogeborg 32 100 m² 1979
Hogeborg 34 100 m² 1979
Hogeborg 36 119 m² 1979
Hogeborg 40 135 m² 1979

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID935010000066460
GemeenteMaastricht
Coördinaten (WGS84)50.82510° N, 5.72562° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanmaastricht.nl

🏡 Buurtinformatie in Maastricht

5,905
Inwoners
3,155
Huishoudens
1.9
Gem. huishoudgrootte
2,990
Woningvoorraad
€246.000
Gem. woningwaarde De Heeg
52%
Koopwoningen
4,177
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Maastricht

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Hogeborg 58. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken