Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Odasingel 611, 6131 GS Sittard

BAG ID: 1883010000036824 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 197091 m²
91 m²
Woonoppervlakte
1970
Bouwjaar
6131 GS
Postcode

Welkom bij Odasingel 611 — een naoorlogs pand in Sittard daterend uit 1970. Deze woning is gebouwd in de naoorlogse wederopbouwperiode (1945–1975). Qua omvang gaat het om 91 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Baandert, binnen gemeente Sittard-Geleen in Limburg. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A+. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 91 m² is deze woning kleiner dan 100% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 98 m²) en het bouwjaar 1970 ligt rond het postcodegemiddelde (1970).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
91 m2
Energielabel
A+
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 224.000
Leefscore
47/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Baandert. De buurt telt ongeveer 3.190 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 97 m².Mediaan bouwjaar: 1970.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt700 m
  • Treinstation1,7 km
  • Basisschool900 m
  • Huisarts500 m

Samenvatting van dit adres

Odasingel 611 in Sittard is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 91 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1970, mediaan in hetzelfde postcodegebied 97 m2. Dit valt onder jaren 70/80 bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Baandert, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 700 m, treinstation 1,7 km, basisschool 900 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 224.000, leefscore 47/100 (gemiddeld), energielabel A+. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A+ (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 224.000
Leefscore 47/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 700 m
Woningmix 55% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Heuvelland

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
91 m²
Woonoppervlakte
📅
1970
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
6131 GS
Postcode
🏛
Sittard
Woonplaats
📍
51.0006, 5.8715
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
46 dB
Geluidsniveau
💡
2,338 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,183 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€177/mnd
€2122/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A+
Energielabel

🌟 Life Score

47% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
58
🎓 Onderwijs
32
🚌 Transport
76
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
65
📈 Investering
39

🏠 Locatiescores

🚲
91
Uitstekend
Fiets
🚶
41
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
76
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
50
Gemiddeld
Veiligheid
📈
39
Zwak
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 224.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatOdasingel
Huisnummer611
Postcode6131 GS
WoonplaatsSittard
GemeenteSittard-Geleen
ProvincieLimburg
BuurtBaandert
WijkWijk 02 Overhoven
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1970
Oppervlakte91 m²
BAG ID1883010000036824

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1970
Woonoppervlakte91 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-60/70 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1970) en de leeftijd (56 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 56 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€229
Reserve/mnd
€2750
Reserve/jaar
8€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1970 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€364
elke 7 jaar • €52/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€455
elke 10 jaar • €46/jr
Controleer
Dakbedekking
€728
elke 25 jaar • €29/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A+
Indicatieve energiekosten
EUR 177/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1970.
  • Gebruik de oppervlakte van 91 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2338 kWh.
  • Gasverbruik: 1183 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHeuvelland
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
4805 Sittard B 11837.0 m²
2528 Sittard F 2681.0 m²
2533 Sittard F 17.0 m²
2566 Sittard F 2793.0 m²
2650 Sittard F 4875.0 m²
Grenskwaliteit: D (10) B (2) G (2)
Publiekrechtelijke beperkingen (25)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-07-19
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-07-19
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-07-19
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-07-19
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-07-19
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1975-11-26
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-07-19
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-07-19
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2001-11-06
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2001-06-27
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2001-06-27
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2001-03-19
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2001-03-19
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2001-03-19
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2001-03-19
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2001-03-19
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2008-10-27
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2008-10-27
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2009-04-28
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2008-10-27
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2008-10-27
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2008-10-27
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2008-10-27
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2008-10-27
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtBaandert
WijkWijk 02 Overhoven
GemeenteSittard-Geleen
BuurtcodeBU18830201
Inwoners3,190
Huishoudens1,735
Gem. WOZ-waarde€224,000
Koopwoningen55.0%
Bevolkingsdichtheid5,339 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Odasingel 611

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Baandert
Wijk 02 Overhoven
Inwoners & huishoudens
3,190
1,735 huishoudens
Gem. woningwaarde
€224.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 5,339 /km²
  • Koopwoningen: 55.0%
  • CBS buurtcode: BU18830201
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.7 km
  • Basisschool: 0.9 km
  • Huisarts: 0.5 km
  • Treinstation: 1.7 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.7 km
Basisschool0.9 km
Huisarts0.5 km
Treinstation1.7 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.9 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km8
Middelbare school1.9 km
Kinderdagverblijf0.8 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Sittard-Geleen is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid5,339 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,735
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

60
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
5.6 km
Dichtstbijzijnde
5
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Geleenbeekdal
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
5.63 km
afstand
🌳
Grensmaas
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
7.04 km
afstand
🌳
Abdij Lilbosch & voormalig Klooster Mariahoop
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
9.55 km
afstand
🌳
Bunder- en Elslooërbos
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
9.77 km
afstand
🌳
Brunssummerheide
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
10.81 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (10) fietspad (4) rijbaan lokale weg (4) voetgangersgebied (1) voetpad op trap (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (6131 GS)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Odasingel 601 108 m² 1970
Odasingel 603 97 m² 1970
Odasingel 605 97 m² 1970
Odasingel 607 97 m² 1970
Odasingel 609 97 m² 1970
Odasingel 613 91 m² 1970
Odasingel 615 108 m² 1970
Odasingel 617 97 m² 1970
Odasingel 619 97 m² 1970
Odasingel 621 97 m² 1970
Odasingel 623 97 m² 1970
Odasingel 625 91 m² 1970
Odasingel 627 91 m² 1970
Odasingel 629 108 m² 1970
Odasingel 631 97 m² 1970

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID1883010000036824
GemeenteSittard-Geleen
Coördinaten (WGS84)51.00057° N, 5.87149° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplansittard.nl

🏡 Buurtinformatie in Sittard

3,190
Inwoners
1,735
Huishoudens
1.8
Gem. huishoudgrootte
1,824
Woningvoorraad
€224.000
Gem. woningwaarde Baandert
55%
Koopwoningen
5,339
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Sittard

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Odasingel 611. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken