Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Antoniuslaan 91, 5921 KB Venlo

BAG ID: 983010000005986 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1967129 m²
129 m²
Woonoppervlakte
1967
Bouwjaar
5921 KB
Postcode

Aan de Antoniuslaan in Venlo ligt dit naoorlogs pand uit 1967. Deze woning is gebouwd in de naoorlogse wederopbouwperiode (1945–1975). Met 129 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Blerick-Centrum, gemeente Venlo, provincie Limburg. Op de energieschaal scoort deze woning label D. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Qua oppervlak (129 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 117 m² en met bouwjaar 1967 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1940).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
129 m2
Energielabel
D
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 273.000
Leefscore
51/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Blerick-Centrum. De buurt telt ongeveer 3.645 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 73 m².Mediaan bouwjaar: 1923.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt500 m
  • Treinstation1,1 km
  • Basisschool500 m
  • Huisarts500 m

Samenvatting van dit adres

Antoniuslaan 91 in Venlo is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 129 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1967, mediaan in hetzelfde postcodegebied 73 m2. Dit valt onder naoorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Blerick-Centrum, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 500 m, treinstation 1,1 km, basisschool 500 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 273.000, leefscore 51/100 (gemiddeld), energielabel D. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label D (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 273.000
Leefscore 51/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 500 m
Woningmix 57% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Niet indeelbaar

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
129 m²
Woonoppervlakte
📅
1967
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
5921 KB
Postcode
🏛
Venlo
Woonplaats
📍
51.3667, 6.1550
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
41 dB
Geluidsniveau
💡
3,022 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,677 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€245/mnd
€2936/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
D
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

51% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
66
🎓 Onderwijs
44
🚌 Transport
82
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
57
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
54
Matig
Fiets
🚶
59
Matig
Loopbaarheid
🚌
82
Uitstekend
OV & Bereikbaarheid
🛡
36
Onveilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 273.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatAntoniuslaan
Huisnummer91
Postcode5921 KB
WoonplaatsVenlo
GemeenteVenlo
ProvincieLimburg
BuurtBlerick-Centrum
WijkWijk 21 Blerick-Midden
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1967
Oppervlakte129 m²
BAG ID983010000005986

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1967
Woonoppervlakte129 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-60/70 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1967) en de leeftijd (59 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 59 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€278
Reserve/mnd
€3333
Reserve/jaar
9€
Per m²/jaar
🏠 Dak ■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1967 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€516
elke 7 jaar • €74/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€645
elke 10 jaar • €64/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Dakbedekking
€1032
elke 25 jaar • €41/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
D

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 245/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1967.
  • Gebruik de oppervlakte van 129 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3022 kWh.
  • Gasverbruik: 1677 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoNiet indeelbaar
CategorieStedelijk gebied - 60-80 %
Voor 197069.45578542371142%
Panden38

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
3121 Venlo M 27.0 m²
3122 Venlo M 2395.0 m²
5485 Venlo M 650.0 m²
5568 Venlo M 13.0 m²
5569 Venlo M 13.0 m²
Grenskwaliteit: D (20)
Publiekrechtelijke beperkingen (16)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1971-04-20
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1971-04-20
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2003-02-03
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1987-04-27
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2022-11-22
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2022-11-22
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2024-07-03
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2012-09-25
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1984-05-07
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1986-05-21
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1984-05-21
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1985-03-04
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1984-05-21
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1984-05-21
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1984-04-21
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1987-04-27

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtBlerick-Centrum
WijkWijk 21 Blerick-Midden
GemeenteVenlo
BuurtcodeBU09832101
Inwoners3,645
Huishoudens1,870
Gem. WOZ-waarde€273,000
Koopwoningen57.0%
Bevolkingsdichtheid5,283 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Antoniuslaan 91

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Blerick-Centrum
Wijk 21 Blerick-Midden
Inwoners & huishoudens
3,645
1,870 huishoudens
Gem. woningwaarde
€273.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 5,283 /km²
  • Koopwoningen: 57.0%
  • CBS buurtcode: BU09832101
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.5 km
  • Basisschool: 0.5 km
  • Huisarts: 0.5 km
  • Treinstation: 1.1 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.5 km
Basisschool0.5 km
Huisarts0.5 km
Treinstation1.1 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.5 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km12
Middelbare school1.4 km
Kinderdagverblijf0.4 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Venlo is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid5,283 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,870
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

53
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
7.5 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Maasduinen
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
7.46 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

Omgevingsgegevens laden...


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (5921 KB)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Antoniuslaan 41 336 m² 1923
Antoniuslaan 45 218 m² 1910
Antoniuslaan 47 178 m² 1890
Antoniuslaan 49 145 m² 1954
Antoniuslaan 51 202 m² 1948
Antoniuslaan 53B 26 m² 1906
Antoniuslaan 53 34 m² 1906
Antoniuslaan 53A 24 m² 1906
Antoniuslaan 53C 73 m² 1906
Antoniuslaan 55 161 m² 1919
Antoniuslaan 57 71 m² 1986
Antoniuslaan 59G 72 m² 1986
Antoniuslaan 59J 76 m² 1986
Antoniuslaan 59F 67 m² 1986
Antoniuslaan 59H 72 m² 1986

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID983010000005986
GemeenteVenlo
Coördinaten (WGS84)51.36673° N, 6.15500° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanvenlo.nl

🏡 Buurtinformatie in Venlo

3,645
Inwoners
1,870
Huishoudens
1.9
Gem. huishoudgrootte
1,909
Woningvoorraad
€273.000
Gem. woningwaarde Blerick-Centrum
57%
Koopwoningen
5,283
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Venlo

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Antoniuslaan 91. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken