Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Postweg 31, 5913 PD Venlo

BAG ID: 983010000159796 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2020272 m²
272 m²
Woonoppervlakte
2020
Bouwjaar
5913 PD
Postcode

Aan de Postweg in Venlo ligt dit eigentijdse woning uit 2020. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Qua omvang gaat het om 272 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Stalberg-Oost, binnen gemeente Venlo in Limburg. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A++++. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Qua oppervlak (272 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 357 m² en met bouwjaar 2020 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1998).

Waarde & Kosten

📌 Belangrijkste gegevens

De kerninformatie die direct uit BAG, CBS en beschikbare adresdata komt. Zwaardere grafieken en kaarten laden daarna door.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
272 m2
Energielabel
A++++
Geschat
Buurt-WOZ
EUR 822.000
Leefscore
26/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Stalberg-Oost. De buurt telt ongeveer 630 inwoners. In dezelfde postcode staan 13 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 283 m².Mediaan bouwjaar: 1998.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt1,6 km
  • Treinstation2,9 km
  • Basisschool1,7 km
  • Huisarts2,1 km

Adresprofiel

Postweg 31 in Venlo is een woonfunctie met 272 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2020, postcode-mediaan 283 m2. De bouwperiode valt in de categorie recente bouw, wat helpt om onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare woningen beter te beoordelen.

De ligging combineert buurt Stalberg-Oost, gemengde woonbuurt, voorzieningen: supermarkt 1,6 km, treinstation 2,9 km, basisschool 1,7 km. Gebruik de straat-, buurt- en stadlinks om dit adres met omliggende woningen te vergelijken.

Als eerste waardesignaal tonen we buurt-WOZ rond EUR 822.000, leefscore 26/100 (beperkt), energielabel A++++. Voor een koop- of verkoopbeslissing blijft vergelijking met recente transacties, staat van onderhoud en juridische beperkingen belangrijk.

Energie Label A++++ (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 822.000
Leefscore 26/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 1,6 km
Woningmix 98% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

📈 Kerncijfers

🏠
272 m²
Woonoppervlakte
📅
2020
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
5913 PD
Postcode
🏛
Venlo
Woonplaats
📍
51.3653, 6.1995
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
41 dB
Geluidsniveau
💡
5,200 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,632 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€285/mnd
€3422/jaar
Geschatte energiekosten
A++++
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

26% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
31
🎓 Onderwijs
6
🚌 Transport
52
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
21
📈 Investering
38

🏠 Locatiescores

🚲
34
Beperkt
Fiets
🚶
0
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
52
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
86
Veilig
Veiligheid
📈
38
Zwak
Investering
Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Eerste waardesignaal

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 822.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatPostweg
Huisnummer31
Postcode5913 PD
WoonplaatsVenlo
GemeenteVenlo
ProvincieLimburg
BuurtStalberg-Oost
WijkWijk 15 Venlo-Oost-Zuid
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2020
Oppervlakte272 m²
BAG ID983010000159796

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2020
Woonoppervlakte272 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2020) en de leeftijd (6 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

✅ Goed Onderhouden

Relatief nieuw (6 jaar). Focus op routineonderhoud.

€218
Reserve/mnd
€2613
Reserve/jaar
4€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2020 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
OK
Buitenschilderwerk
€1088
elke 7 jaar • €155/jr
Aandacht
Binnenschilderwerk
€1360
elke 10 jaar • €136/jr
OK
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Dakbedekking
€2176
elke 25 jaar • €87/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A++++

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 285/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2020.
  • Gebruik de oppervlakte van 272 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 5200 kWh.
  • Gasverbruik: 1632 m³.
Volledige energielabel-pagina

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
4051 Venlo D 9645.0 m²
7607 Venlo D 14141.0 m²
844 Venlo E 86875.0 m²
845 Venlo E 30.0 m²
846 Venlo E 1265.0 m²
Grenskwaliteit: D (20)
Publiekrechtelijke beperkingen (1)
Toon beperkingen
Type Datum
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1988-06-20

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtStalberg-Oost
WijkWijk 15 Venlo-Oost-Zuid
GemeenteVenlo
BuurtcodeBU09831509
Inwoners630
Huishoudens195
Gem. WOZ-waarde€822,000
Koopwoningen98.0%
Bevolkingsdichtheid1,580 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Postweg 31

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Stalberg-Oost
Wijk 15 Venlo-Oost-Zuid
Inwoners & huishoudens
630
195 huishoudens
Gem. woningwaarde
€822.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 1,580 /km²
  • Koopwoningen: 98.0%
  • CBS buurtcode: BU09831509
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 1.6 km
  • Basisschool: 1.7 km
  • Huisarts: 2.1 km
  • Treinstation: 2.9 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt1.6 km
Basisschool1.7 km
Huisarts2.1 km
Treinstation2.9 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool1.7 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km7
Middelbare school3.0 km
Kinderdagverblijf1.4 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Geen betaald parkeren
Op dit adres in Venlo is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid1,580 /km²
Geschatte verkeersdrukGemiddeld
Huishoudens in buurt195
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

53
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
7.0 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Maasduinen
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
7.03 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

rijbaan lokale weg (9) inrit (7) voetpad (4)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…
Street View openen Routebeschrijving Bekijk op Google Maps Makelaars in Venlo →

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (5913 PD)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Postweg 15 741 m² 1940
Postweg 33 232 m² 2021
Postweg 35 1088 m² 2016
Postweg 37 260 m² 2024
Postweg 39 331 m² 2022
Postweg 41 390 m² 2022
Postweg 61A 293 m² 2002
Postweg 61 60 m² 1980
Postweg 63 200 m² 1996
Postweg 65 283 m² 1989
Postweg 67 147 m² 1998
Postweg 69 231 m² 1983
Postweg 71 391 m² 1977

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID983010000159796
GemeenteVenlo
Coördinaten (WGS84)51.36529° N, 6.19949° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanvenlo.nl

🏡 Buurtinformatie in Venlo

630
Inwoners
195
Huishoudens
3.2
Gem. huishoudgrootte
198
Woningvoorraad
€822.000
Gem. woningwaarde Stalberg-Oost
98%
Koopwoningen
1,580
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


Wist je dat...?

Leuke feiten laden...

Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Venlo

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Postweg 31. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken