Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Natteweg 88, 5912 PH Venlo

BAG ID: 983010000159084 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2018283 m²
283 m²
Woonoppervlakte
2018
Bouwjaar
5912 PH
Postcode

Welkom bij Natteweg 88 — een eigentijdse woning in Venlo daterend uit 2018. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Qua omvang gaat het om 283 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Wylrehof, binnen gemeente Venlo in Limburg. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 283 m² is deze woning groter dan 80% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 229 m²) en met bouwjaar 2018 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1995).

Waarde & Kosten

📌 Belangrijkste gegevens

De kerninformatie die direct uit BAG, CBS en beschikbare adresdata komt. Zwaardere grafieken en kaarten laden daarna door.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
283 m2
Energielabel
A
Buurt-WOZ
EUR 492.000
Leefscore
30/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Wylrehof. De buurt telt ongeveer 150 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 240 m².Mediaan bouwjaar: 2008.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt1,2 km
  • Treinstation2,5 km
  • Basisschool1,3 km
  • Huisarts1,6 km

Adresprofiel

Natteweg 88 in Venlo is een woonfunctie met 283 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2018, postcode-mediaan 240 m2. De bouwperiode valt in de categorie recente bouw, wat helpt om onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare woningen beter te beoordelen.

De ligging combineert buurt Wylrehof, ruime, laagstedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 1,2 km, treinstation 2,5 km, basisschool 1,3 km. Gebruik de straat-, buurt- en stadlinks om dit adres met omliggende woningen te vergelijken.

Als eerste waardesignaal tonen we buurt-WOZ rond EUR 492.000, leefscore 30/100 (beperkt), energielabel A. Voor een koop- of verkoopbeslissing blijft vergelijking met recente transacties, staat van onderhoud en juridische beperkingen belangrijk.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 492.000
Leefscore 30/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 1,2 km
Woningmix 82% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Rivierengebied

📈 Kerncijfers

🏠
283 m²
Woonoppervlakte
📅
2018
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
5912 PH
Postcode
🏛
Venlo
Woonplaats
📍
51.3495, 6.1626
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
45 dB
Geluidsniveau
💡
5,200 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,698 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€292/mnd
€3507/jaar
Geschatte energiekosten
A
Energielabel

🌟 Life Score

30% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
12
🎓 Onderwijs
32
🚌 Transport
50
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
45
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
23
Beperkt
Fiets
🚶
8
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
50
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
13
Zeer onveilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Eerste waardesignaal

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 492.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatNatteweg
Huisnummer88
Postcode5912 PH
WoonplaatsVenlo
GemeenteVenlo
ProvincieLimburg
BuurtWylrehof
WijkWijk 12 Venlo-Zuid
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2018
Oppervlakte283 m²
BAG ID983010000159084

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2018
Woonoppervlakte283 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2018) en de leeftijd (8 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

✅ Goed Onderhouden

Relatief nieuw (8 jaar). Focus op routineonderhoud.

€222
Reserve/mnd
€2666
Reserve/jaar
4€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2018 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
OK
Buitenschilderwerk
€1132
elke 7 jaar • €162/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€1415
elke 10 jaar • €142/jr
Aandacht
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Dakbedekking
€2264
elke 25 jaar • €91/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 292/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2018.
  • Gebruik de oppervlakte van 283 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 5200 kWh.
  • Gasverbruik: 1698 m³.
Volledige energielabel-pagina

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoRivierengebied
CategorieKwetsbaar gebied - 40-60 %
Voor 197048.529411764705884%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
205 Venlo T 2668.0 m²
206 Venlo T 2750.0 m²
207 Venlo T 2837.0 m²
225 Venlo T 5950.0 m²
317 Venlo T 270.0 m²
Grenskwaliteit: D (10) E (9) B (1)

Geen publiekrechtelijke beperkingen gevonden

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtWylrehof
WijkWijk 12 Venlo-Zuid
GemeenteVenlo
BuurtcodeBU09831207
Inwoners150
Huishoudens55
Gem. WOZ-waarde€492,000
Koopwoningen82.0%
Bevolkingsdichtheid137 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Natteweg 88

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Wylrehof
Wijk 12 Venlo-Zuid
Inwoners & huishoudens
150
55 huishoudens
Gem. woningwaarde
€492.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 137 /km²
  • Koopwoningen: 82.0%
  • CBS buurtcode: BU09831207
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 1.2 km
  • Basisschool: 1.3 km
  • Huisarts: 1.6 km
  • Treinstation: 2.5 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt1.2 km
Basisschool1.3 km
Huisarts1.6 km
Treinstation2.5 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool1.3 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km6
Middelbare school1.0 km
Kinderdagverblijf0.9 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Geen betaald parkeren
Op dit adres in Venlo is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid137 /km²
Geschatte verkeersdrukLaag
Huishoudens in buurt55
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

38
Weinig natuur nabij
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
9.3 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Maasduinen
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
9.29 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

inrit (11) rijbaan lokale weg (6) voetpad (2) spoorbaan (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…
Street View openen Routebeschrijving Bekijk op Google Maps Makelaars in Venlo →

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (5912 PH)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Natteweg 10 167 m² 1966
Natteweg 33 186 m² 2009
Natteweg 37 131 m² 1970
Natteweg 39 172 m² 2008
Natteweg 43 272 m² 2012
Natteweg 47 167 m² 1967
Natteweg 51 227 m² 2012
Natteweg 55 287 m² 2012
Natteweg 57 240 m² 1964
Natteweg 59 290 m² 2008
Natteweg 61 247 m² 2008
Natteweg 63 241 m² 1966
Natteweg 65 359 m² 1970
Natteweg 67 248 m² 2023
Natteweg 69 198 m² 2024

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID983010000159084
GemeenteVenlo
Coördinaten (WGS84)51.34947° N, 6.16263° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanvenlo.nl

🏡 Buurtinformatie in Venlo

150
Inwoners
55
Huishoudens
2.7
Gem. huishoudgrootte
49
Woningvoorraad
€492.000
Gem. woningwaarde Wylrehof
82%
Koopwoningen
137
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


Wist je dat...?

Leuke feiten laden...

Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Venlo

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Natteweg 88. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken