Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Het Klavier 15, 5735 BK Aarle-Rixtel

BAG ID: 1659010000010231 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2018180 m²
180 m²
Woonoppervlakte
2018
Bouwjaar
5735 BK
Postcode

Dit eigentijdse woning aan de Het Klavier in Aarle-Rixtel stamt uit 2018. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. De woonoppervlakte bedraagt 180 m². Je vindt dit adres in Aarle-Rixtel (Laarbeek, Noord-Brabant). Het geregistreerde energielabel betreft A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Qua oppervlak (180 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 171 m² en het bouwjaar 2018 ligt rond het postcodegemiddelde (2016).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
180 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 408.000
Leefscore
40/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Aarle-Rixtel. De buurt telt ongeveer 5.330 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 171 m².Mediaan bouwjaar: 2014.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt600 m
  • Treinstation5,4 km
  • Basisschool600 m
  • Huisarts700 m

Samenvatting van dit adres

Het Klavier 15 in Aarle-Rixtel is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 180 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2018, mediaan in hetzelfde postcodegebied 171 m2. Dit valt onder recente bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Aarle-Rixtel, gemengde woonbuurt, voorzieningen: supermarkt 600 m, treinstation 5,4 km, basisschool 600 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 408.000, leefscore 40/100 (beperkt), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 408.000
Leefscore 40/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 600 m
Woningmix 68% koopwoningen in de buurt
Geluid Indicatie 43 dB

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
180 m²
Woonoppervlakte
📅
2018
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
5735 BK
Postcode
🏛
Aarle-Rixtel
Woonplaats
📍
51.5115, 5.6365
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
43 dB
Geluidsniveau
💡
3,940 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,080 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€199/mnd
€2389/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

40% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
58
🎓 Onderwijs
28
🚌 Transport
45
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
61
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
35
Beperkt
Fiets
🚶
49
Matig
Loopbaarheid
🚌
45
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
71
Overwegend veilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 408.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatHet Klavier
Huisnummer15
Postcode5735 BK
WoonplaatsAarle-Rixtel
GemeenteLaarbeek
ProvincieNoord-Brabant
BuurtAarle-Rixtel
WijkWijk 01 Aarle-Rixtel
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2018
Oppervlakte180 m²
BAG ID1659010000010231

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2018
Woonoppervlakte180 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2018) en de leeftijd (8 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

✅ Goed Onderhouden

Relatief nieuw (8 jaar). Focus op routineonderhoud.

€180
Reserve/mnd
€2166
Reserve/jaar
4€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2018 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
OK
Buitenschilderwerk
€720
elke 7 jaar • €103/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Binnenschilderwerk
€900
elke 10 jaar • €90/jr
Aandacht
Dakbedekking
€1440
elke 25 jaar • €58/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 199/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2018.
  • Gebruik de oppervlakte van 180 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3940 kWh.
  • Gasverbruik: 1080 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

Funderingsgegevens laden...


📄 Eigendom & Kadaster

Perceelgegevens laden...

Beperkingen laden...

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtAarle-Rixtel
WijkWijk 01 Aarle-Rixtel
GemeenteLaarbeek
BuurtcodeBU16590100
Inwoners5,330
Huishoudens2,325
Gem. WOZ-waarde€408,000
Koopwoningen68.0%
Bevolkingsdichtheid2,137 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Het Klavier 15

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Aarle-Rixtel
Wijk 01 Aarle-Rixtel
Inwoners & huishoudens
5,330
2,325 huishoudens
Gem. woningwaarde
€408.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 2,137 /km²
  • Koopwoningen: 68.0%
  • CBS buurtcode: BU16590100
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.6 km
  • Basisschool: 0.6 km
  • Huisarts: 0.7 km
  • Treinstation: 5.4 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.6 km
Basisschool0.6 km
Huisarts0.7 km
Treinstation5.4 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.6 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km2
Middelbare school2.9 km
Kinderdagverblijf0.7 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Laarbeek is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid2,137 /km²
Geschatte verkeersdrukGemiddeld
Huishoudens in buurt2,325
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (8) parkeervlak (7) rijbaan lokale weg (4) inrit (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (5735 BK)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Het Klavier 1 206 m² 2014
Het Klavier 2 140 m² 2014
Het Klavier 3 171 m² 2018
Het Klavier 4 140 m² 2014
Het Klavier 5 165 m² 2018
Het Klavier 6 140 m² 2014
Het Klavier 7 205 m² 2018
Het Klavier 8 141 m² 2014
Het Klavier 9 201 m² 2018
Het Klavier 10 140 m² 2014
Het Klavier 11 188 m² 2018
Het Klavier 12 142 m² 2014
Het Klavier 13 180 m² 2018
Het Klavier 14 201 m² 2014
Het Klavier 16 201 m² 2014

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID1659010000010231
GemeenteLaarbeek
Coördinaten (WGS84)51.51146° N, 5.63650° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanaarle-rixtel.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Aarle-Rixtel

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Het Klavier 15. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken