Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Markt 17, 5701 RH Helmond

BAG ID: 794010000137363 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
winkelfunctieBouwjaar 2014312 m²
312 m²
BAG-oppervlakte
2014
Bouwjaar
5701 RH
Postcode

Gelegen aan de Markt in Helmond staat dit eigentijdse woning uit 2014. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. De bag-oppervlakte is 312 m². Je vindt dit adres in Centrum (Helmond, Noord-Brabant). Het geregistreerde energielabel betreft A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met bouwjaar 2014 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1936).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2014
BAG-oppervlakte
312 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 207.000
Leefscore
53/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Centrum. De buurt telt ongeveer 3.035 inwoners. In dezelfde postcode staan 14 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 253 m².Mediaan bouwjaar: 1967.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt300 m
  • Treinstation900 m
  • Basisschool1,1 km
  • Huisarts300 m

Samenvatting van dit adres

Markt 17 in Helmond is geregistreerd als winkelfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 312 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2014, mediaan in hetzelfde postcodegebied 253 m2. Dit valt onder recente bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Centrum, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 300 m, treinstation 900 m, basisschool 1,1 km. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 207.000, leefscore 53/100 (gemiddeld), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 207.000
Leefscore 53/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 300 m
Woningmix 15% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
312 m²
BAG-oppervlakte
📅
2014
Bouwjaar
📑
winkelfunctie
Functie
✉
5701 RH
Postcode
🏛
Helmond
Woonplaats
📍
51.4791, 5.6555
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
41 dB
Geluidsniveau
💡
15,540 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,872 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€527/mnd
€6319/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

53% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
63
🎓 Onderwijs
41
🚌 Transport
83
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
79
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
54
Matig
Fiets
🚶
59
Matig
Loopbaarheid
🚌
83
Uitstekend
OV & Bereikbaarheid
🛡
14
Zeer onveilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 207.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatMarkt
Huisnummer17
Postcode5701 RH
WoonplaatsHelmond
GemeenteHelmond
ProvincieNoord-Brabant
BuurtCentrum
WijkWijk 10 Binnenstad
Functiewinkelfunctie
Bouwjaar2014
Oppervlakte312 m²
BAG ID794010000137363

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2014
BAG-oppervlakte312 m²
Typewinkelfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2014) en de leeftijd (12 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

💲 Reservering aanbevolen

Begin met reserveren voor toekomstig onderhoud. De eerste vervangingscycli naderen.

€252
Reserve/mnd
€3019
Reserve/jaar
5€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2014 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
Buitenschilderwerk
€1200
elke 7 jaar • €171/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Aandacht
Binnenschilderwerk
€1500
elke 10 jaar • €150/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Dakbedekking
€2400
elke 25 jaar • €96/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 527/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2014.
  • Gebruik de oppervlakte van 312 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 15540 kWh.
  • Gasverbruik: 1872 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 60-80 %
Voor 197075%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
233 Helmond I 261.0 m²
275 Helmond I 146.0 m²
276 Helmond I 250.0 m²
277 Helmond I 400.0 m²
278 Helmond I 420.0 m²
Grenskwaliteit: D (19) B (1)
Publiekrechtelijke beperkingen (30)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1972-01-04
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1975-02-14
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1972-01-04
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1972-01-04
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1972-01-04
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-04-10
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-10-09
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-04-10
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-08-28
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-04-10
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-04-10
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-04-10
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-04-10
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1977-08-03
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1985-05-15
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1985-05-15
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2007-12-28
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2005-12-23
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2005-12-23
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1985-05-15
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1985-05-15
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1985-05-15
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1985-05-15
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1985-05-15
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1985-05-15
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1985-05-15
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1985-05-15
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1985-05-15
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1985-05-15
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2015-01-20

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtCentrum
WijkWijk 10 Binnenstad
GemeenteHelmond
BuurtcodeBU07941000
Inwoners3,035
Huishoudens2,005
Gem. WOZ-waarde€207,000
Koopwoningen15.0%
Bevolkingsdichtheid6,084 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Markt 17

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Centrum
Wijk 10 Binnenstad
Inwoners & huishoudens
3,035
2,005 huishoudens
Gem. woningwaarde
€207.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 6,084 /km²
  • Koopwoningen: 15.0%
  • CBS buurtcode: BU07941000
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.3 km
  • Basisschool: 1.1 km
  • Huisarts: 0.3 km
  • Treinstation: 0.9 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.3 km
Basisschool1.1 km
Huisarts0.3 km
Treinstation0.9 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool1.1 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km10
Middelbare school0.5 km
Kinderdagverblijf0.7 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Helmond is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid6,084 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt2,005
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

56
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
6.4 km
Dichtstbijzijnde
2
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Strabrechtse Heide & Beuven
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
6.4 km
afstand
🌳
Leenderbos, Groote Heide & De Plateaux
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
18.32 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetgangersgebied (18) rijbaan lokale weg (1) transitie (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (5701 RH)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Markt 1E 111 m² 1992
Markt 1 293 m² 1992
Markt 1D 95 m² 1992
Markt 1B 550 m² 1992
Markt 3A 116 m² 1960
Markt 3 213 m² 1960
Markt 5A 144 m² 1931
Markt 5 137 m² 1931
Markt 7 498 m² 1594
Markt 9 457 m² 1880
Markt 13 424 m² 1880
Markt 15 64 m² 2014
Markt 19 544 m² 2014
Markt 27 469 m² 1974

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID794010000137363
GemeenteHelmond
Coördinaten (WGS84)51.47909° N, 5.65548° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanhelmond.nl

🏡 Buurtinformatie in Helmond

3,035
Inwoners
2,005
Huishoudens
1.5
Gem. huishoudgrootte
2,147
Woningvoorraad
€207.000
Gem. woningwaarde Centrum
15%
Koopwoningen
6,084
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Helmond

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Markt 17. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken