Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Bogardeind 15, 5664 EA Geldrop

BAG ID: 1771010000011847 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2003151 m²
151 m²
Woonoppervlakte
2003
Bouwjaar
5664 EA
Postcode

Bogardeind 15 in Geldrop: een karakteristiek eigentijdse woning uit 2003. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. De woonoppervlakte bedraagt 151 m². Je vindt dit adres in Centrum (Geldrop-Mierlo, Noord-Brabant). Het geregistreerde energielabel betreft A+. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 151 m² is deze woning groter dan 87% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 113 m²) en met bouwjaar 2003 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1996).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
151 m2
Energielabel
A+
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 362.000
Leefscore
44/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Centrum. De buurt telt ongeveer 2.815 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 99 m².Mediaan bouwjaar: 1999.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt600 m
  • Treinstation2,0 km
  • Basisschool1,0 km
  • Huisarts600 m

Samenvatting van dit adres

Bogardeind 15 in Geldrop is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 151 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2003, mediaan in hetzelfde postcodegebied 99 m2. Dit valt onder moderne bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Centrum, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 600 m, treinstation 2,0 km, basisschool 1,0 km. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 362.000, leefscore 44/100 (beperkt), energielabel A+. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A+ (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 362.000
Leefscore 44/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 600 m
Woningmix 54% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
151 m²
Woonoppervlakte
📅
2003
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
5664 EA
Postcode
🏛
Geldrop
Woonplaats
📍
51.4204, 5.5593
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
49 dB
Geluidsniveau
💡
3,418 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
906 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€169/mnd
€2032/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A+
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

44% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
59
🎓 Onderwijs
30
🚌 Transport
59
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
68
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
57
Matig
Fiets
🚶
50
Matig
Loopbaarheid
🚌
59
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
32
Onveilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 362.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatBogardeind
Huisnummer15
Postcode5664 EA
WoonplaatsGeldrop
GemeenteGeldrop-Mierlo
ProvincieNoord-Brabant
BuurtCentrum
WijkGeldrop
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2003
Oppervlakte151 m²
BAG ID1771010000011847

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2003
Woonoppervlakte151 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2003) en de leeftijd (23 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

🔶 Aandachtspunten

Bij 23 jaar komen de eerste grote onderhoudscycli eraan. Plan budget voor dakwerk, schilderwerk en CV-ketel.

€225
Reserve/mnd
€2704
Reserve/jaar
7€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2003 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Aandacht
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Aandacht
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Aandacht
Buitenschilderwerk
€604
elke 7 jaar • €86/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€755
elke 10 jaar • €76/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Dakbedekking
€1208
elke 25 jaar • €48/jr
Aandacht
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A+

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 169/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2003.
  • Gebruik de oppervlakte van 151 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3418 kWh.
  • Gasverbruik: 906 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 20-40 %
Voor 197025%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
2138 Geldrop D 161.0 m²
2392 Geldrop D 225.0 m²
2393 Geldrop D 140.0 m²
2398 Geldrop D 52.0 m²
2476 Geldrop D 122.0 m²
Grenskwaliteit: D (13) C (7)
Publiekrechtelijke beperkingen (14)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1982-12-21
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1976-07-16
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-07-05
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-07-05
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-07-05
Opiumwet: Sluiting object 2026-03-19
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1980-09-30
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1981-02-24
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1982-03-09
Wet voorkeursrecht gemeenten: Besluit aanwijzing gronden 2018-07-10
Wet voorkeursrecht gemeenten: Besluit aanwijzing gronden 2018-10-01
Wet voorkeursrecht gemeenten: Voorstel aanwijzing gronden 2021-06-08
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtCentrum
WijkGeldrop
GemeenteGeldrop-Mierlo
BuurtcodeBU17710000
Inwoners2,815
Huishoudens1,520
Gem. WOZ-waarde€362,000
Koopwoningen54.0%
Bevolkingsdichtheid3,182 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Bogardeind 15

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Centrum
Geldrop
Inwoners & huishoudens
2,815
1,520 huishoudens
Gem. woningwaarde
€362.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 3,182 /km²
  • Koopwoningen: 54.0%
  • CBS buurtcode: BU17710000
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.6 km
  • Basisschool: 1.0 km
  • Huisarts: 0.6 km
  • Treinstation: 2.0 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.6 km
Basisschool1.0 km
Huisarts0.6 km
Treinstation2.0 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool1.0 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km9
Middelbare school2.1 km
Kinderdagverblijf0.8 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Geldrop-Mierlo is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid3,182 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt1,520
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

86
Dichtbij natuur
Beschermd natuurgebied op loopafstand. Ideaal voor wandelen en buitenleven.
1.5 km
Dichtstbijzijnde
2
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Strabrechtse Heide & Beuven
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
1.46 km
afstand
🌳
Leenderbos, Groote Heide & De Plateaux
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
6.12 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (8) parkeervlak (5) rijbaan lokale weg (3) inrit (2) fietspad (1) voetpad op trap (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (5664 EA)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Bogardeind 1 159 m² 2024
Bogardeind 5C 99 m² 1999
Bogardeind 5B 99 m² 1999
Bogardeind 5A 99 m² 1999
Bogardeind 5D 99 m² 1999
Bogardeind 7 132 m² 1999
Bogardeind 9 101 m² 1957
Bogardeind 9A 126 m² 1957
Bogardeind 11A 86 m² 2003
Bogardeind 11 78 m² 2003
Bogardeind 13 78 m² 2003
Bogardeind 13A 86 m² 2003
Bogardeind 17 293 m² 2003
Bogardeind 19 80 m² 1998
Bogardeind 23 80 m² 1998

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID1771010000011847
GemeenteGeldrop-Mierlo
Coördinaten (WGS84)51.42035° N, 5.55934° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplangeldrop.nl

🏡 Buurtinformatie in Geldrop

2,815
Inwoners
1,520
Huishoudens
1.9
Gem. huishoudgrootte
1,538
Woningvoorraad
€362.000
Gem. woningwaarde Centrum
54%
Koopwoningen
3,182
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Geldrop

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Bogardeind 15. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken