Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Edelweisstraat 153, 5643 GR Eindhoven

BAG ID: 772010000763693 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1935100 m²
100 m²
Woonoppervlakte
1935
Bouwjaar
5643 GR
Postcode

Gelegen aan de Edelweisstraat in Eindhoven staat dit vooroorlogs pand uit 1935. Het pand stamt uit de periode 1900–1945, herkenbaar aan de bouwstijl van die jaren. Het gebruiksoppervlak is volgens de BAG 100 m². Gelegen in Kruidenbuurt, gemeente Eindhoven (Noord-Brabant). Het energielabel is D. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Met 100 m² is deze woning groter dan 93% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 93 m²) en het bouwjaar 1935 ligt rond het postcodegemiddelde (1935).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
100 m2
Energielabel
D
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 390.000
Leefscore
44/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Kruidenbuurt. De buurt telt ongeveer 3.320 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 91 m².Mediaan bouwjaar: 1935.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt600 m
  • Treinstation4,1 km
  • Basisschool600 m
  • Huisarts900 m

Samenvatting van dit adres

Edelweisstraat 153 in Eindhoven is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 100 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1935, mediaan in hetzelfde postcodegebied 91 m2. Dit valt onder vooroorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Kruidenbuurt, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 600 m, treinstation 4,1 km, basisschool 600 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 390.000, leefscore 44/100 (beperkt), energielabel D. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label D (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 390.000
Leefscore 44/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 600 m
Woningmix 48% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
100 m²
Woonoppervlakte
📅
1935
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
5643 GR
Postcode
🏛
Eindhoven
Woonplaats
📍
51.4182, 5.4970
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
40 dB
Geluidsniveau
💡
2,500 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,300 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€193/mnd
€2315/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
D
Energielabel

🌟 Life Score

44% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
56
🎓 Onderwijs
43
🚌 Transport
60
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
56
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
47
Matig
Fiets
🚶
51
Matig
Loopbaarheid
🚌
60
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
—
Niet beschikbaar
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 390.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatEdelweisstraat
Huisnummer153
Postcode5643 GR
WoonplaatsEindhoven
GemeenteEindhoven
ProvincieNoord-Brabant
BuurtKruidenbuurt
WijkPutten
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1935
Oppervlakte100 m²
BAG ID772010000763693

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1935
Woonoppervlakte100 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlVooroorlogse bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1935) en de leeftijd (91 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 91 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€258
Reserve/mnd
€3091
Reserve/jaar
10€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1935 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€400
elke 7 jaar • €57/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€500
elke 10 jaar • €50/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Dakbedekking
€800
elke 25 jaar • €32/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
D
Indicatieve energiekosten
EUR 193/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1935.
  • Gebruik de oppervlakte van 100 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2500 kWh.
  • Gasverbruik: 1300 m³.
Warmtevisie
Warmtevisie laden...

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 80-100 %
Voor 197082.14285714285714%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1164 Stratum D 36.0 m²
1165 Stratum D 105.0 m²
1167 Stratum D 130.0 m²
1168 Stratum D 125.0 m²
1169 Stratum D 280.0 m²
Grenskwaliteit: D (20)
Publiekrechtelijke beperkingen (5)
Toon beperkingen
Type Datum
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1994-01-04
Ow Handhaving en uitvoering - Bestuurlijke herstelsanctie ook geldend voor rechtsopvolgers 2024-11-21
Ow Handhaving en uitvoering - Bestuurlijke herstelsanctie ook geldend voor rechtsopvolgers 2025-10-16
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2026-03-06
Awbow Overgangsrecht - Beschikking ernst niet spoed genomen voor i.w.t. Ow, voor zover deze beschikking van belang is voor de toepassing van een bruidsschatregel 2006-08-16

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Vergunningen laden...
Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtKruidenbuurt
WijkPutten
GemeenteEindhoven
BuurtcodeBU07722370
Inwoners3,320
Huishoudens1,545
Gem. WOZ-waarde€390,000
Koopwoningen48.0%
Bevolkingsdichtheid11,590 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Edelweisstraat 153

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Kruidenbuurt
Putten
Inwoners & huishoudens
3,320
1,545 huishoudens
Gem. woningwaarde
€390.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 11,590 /km²
  • Koopwoningen: 48.0%
  • CBS buurtcode: BU07722370
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.6 km
  • Basisschool: 0.6 km
  • Huisarts: 0.9 km
  • Treinstation: 4.1 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.6 km
Basisschool0.6 km
Huisarts0.9 km
Treinstation4.1 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.6 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km7
Middelbare school1.3 km
Kinderdagverblijf0.5 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Overig
1e auto / jaar
€57
2e auto / jaar
€151
Bezoekers €0.20/uur bezoekersregeling

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid11,590 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,545
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

56
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
5.1 km
Dichtstbijzijnde
2
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Strabrechtse Heide & Beuven
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
5.1 km
afstand
🌳
Leenderbos, Groote Heide & De Plateaux
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
5.47 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (8) parkeervlak (7) rijbaan lokale weg (5)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (5643 GR)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Edelweisstraat 123 90 m² 1935
Edelweisstraat 125 88 m² 1935
Edelweisstraat 127 91 m² 1935
Edelweisstraat 129 90 m² 1935
Edelweisstraat 131 92 m² 1935
Edelweisstraat 133 99 m² 1935
Edelweisstraat 135 89 m² 1935
Edelweisstraat 137 90 m² 1935
Edelweisstraat 139 90 m² 1935
Edelweisstraat 141 112 m² 1935
Edelweisstraat 143 91 m² 1935
Edelweisstraat 145 90 m² 1935
Edelweisstraat 147 91 m² 1935
Edelweisstraat 149 97 m² 1935
Edelweisstraat 151 91 m² 1935

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID772010000763693
GemeenteEindhoven
Coördinaten (WGS84)51.41817° N, 5.49699° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplaneindhoven.nl

🏡 Buurtinformatie in Eindhoven

3,320
Inwoners
1,545
Huishoudens
2.2
Gem. huishoudgrootte
1,425
Woningvoorraad
€390.000
Gem. woningwaarde Kruidenbuurt
48%
Koopwoningen
11,590
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Eindhoven

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Edelweisstraat 153. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken