Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Juliusstraat 32, 5621 GD Eindhoven

BAG ID: 772010000774620 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1935123 m²
123 m²
Woonoppervlakte
1935
Bouwjaar
5621 GD
Postcode

Juliusstraat 32 is een vooroorlogs pand in Eindhoven, gebouwd in 1935. Het pand stamt uit de periode 1900–1945, herkenbaar aan de bouwstijl van die jaren. Qua omvang gaat het om 123 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Woensel-West, binnen gemeente Eindhoven in Noord-Brabant. Voor energiezuinigheid heeft het pand label F. Dit label biedt duidelijke ruimte voor verduurzaming en lagere energiekosten. Met 123 m² is deze woning groter dan 67% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 122 m²) en het bouwjaar 1935 ligt rond het postcodegemiddelde (1936).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
123 m2
Energielabel
F
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 315.000
Leefscore
49/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Woensel-West. De buurt telt ongeveer 5.850 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 112 m².Mediaan bouwjaar: 1935.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt900 m
  • Treinstation700 m
  • Basisschool600 m
  • Huisarts600 m

Samenvatting van dit adres

Juliusstraat 32 in Eindhoven is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 123 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1935, mediaan in hetzelfde postcodegebied 112 m2. Dit valt onder vooroorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Woensel-West, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 900 m, treinstation 700 m, basisschool 600 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 315.000, leefscore 49/100 (gemiddeld), energielabel F. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label F (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 315.000
Leefscore 49/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 900 m
Woningmix 24% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
123 m²
Woonoppervlakte
📅
1935
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
5621 GD
Postcode
🏛
Eindhoven
Woonplaats
📍
51.4547, 5.4588
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
46 dB
Geluidsniveau
💡
2,914 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,599 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€234/mnd
€2807/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
F
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

49% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
52
🎓 Onderwijs
45
🚌 Transport
77
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
70
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
53
Matig
Fiets
🚶
49
Matig
Loopbaarheid
🚌
77
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
—
Niet beschikbaar
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 315.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatJuliusstraat
Huisnummer32
Postcode5621 GD
WoonplaatsEindhoven
GemeenteEindhoven
ProvincieNoord-Brabant
BuurtWoensel-West
WijkErp
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1935
Oppervlakte123 m²
BAG ID772010000774620

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1935
Woonoppervlakte123 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlVooroorlogse bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1935) en de leeftijd (91 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 91 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€284
Reserve/mnd
€3405
Reserve/jaar
10€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1935 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€492
elke 7 jaar • €70/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€615
elke 10 jaar • €62/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Dakbedekking
€984
elke 25 jaar • €39/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
F

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 234/mnd

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

Verduurzamingskansen

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1935.
  • Gebruik de oppervlakte van 123 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2914 kWh.
  • Gasverbruik: 1599 m³.
Warmtevisie
Warmtevisie laden...

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 80-100 %
Voor 197097.91666666666666%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1707 Woensel G 2340.0 m²
1709 Woensel G 1670.0 m²
4148 Woensel G 187.0 m²
4179 Woensel G 162.0 m²
4180 Woensel G 163.0 m²
Grenskwaliteit: D (20)
Publiekrechtelijke beperkingen (3)
Toon beperkingen
Type Datum
Wet algemene bepalingen omgevingsrecht: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2023-12-05
Woningwet: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2007-09-18
Woningwet: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2010-07-01

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Vergunningen laden...
Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtWoensel-West
WijkErp
GemeenteEindhoven
BuurtcodeBU07724210
Inwoners5,850
Huishoudens3,355
Gem. WOZ-waarde€315,000
Koopwoningen24.0%
Bevolkingsdichtheid8,379 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Juliusstraat 32

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Woensel-West
Erp
Inwoners & huishoudens
5,850
3,355 huishoudens
Gem. woningwaarde
€315.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 8,379 /km²
  • Koopwoningen: 24.0%
  • CBS buurtcode: BU07724210
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.9 km
  • Basisschool: 0.6 km
  • Huisarts: 0.6 km
  • Treinstation: 0.7 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.9 km
Basisschool0.6 km
Huisarts0.6 km
Treinstation0.7 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.6 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km13
Middelbare school1.1 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Overig
1e auto / jaar
€57
2e auto / jaar
€151
Bezoekers €0.20/uur bezoekersregeling

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid8,379 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt3,355
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

59
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
6.6 km
Dichtstbijzijnde
3
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Leenderbos, Groote Heide & De Plateaux
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
6.58 km
afstand
🌳
Strabrechtse Heide & Beuven
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
9.19 km
afstand
🌳
Kempenland-West
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
14.11 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

parkeervlak (8) rijbaan lokale weg (6) voetpad (6)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (5621 GD)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Juliusstraat 2 120 m² 1944
Juliusstraat 4 193 m² 1935
Juliusstraat 6 120 m² 1935
Juliusstraat 8 109 m² 1935
Juliusstraat 10 109 m² 1935
Juliusstraat 12 125 m² 1935
Juliusstraat 14 123 m² 1935
Juliusstraat 16 112 m² 1935
Juliusstraat 18 124 m² 1935
Juliusstraat 20 142 m² 1935
Juliusstraat 22 109 m² 1935
Juliusstraat 24 112 m² 1935
Juliusstraat 26 111 m² 1935
Juliusstraat 28 109 m² 1935
Juliusstraat 30 109 m² 1935

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID772010000774620
GemeenteEindhoven
Coördinaten (WGS84)51.45467° N, 5.45882° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplaneindhoven.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Eindhoven

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Juliusstraat 32. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken