Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Helleneind 5B, 5531 BS Bladel

BAG ID: 1728010000083241 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2007113 m²
113 m²
Woonoppervlakte
2007
Bouwjaar
5531 BS
Postcode

Dit eigentijdse woning aan de Helleneind in Bladel stamt uit 2007. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Het gebruiksoppervlak is volgens de BAG 113 m². Gelegen in Bladel Wilhelminalaan, gemeente Bladel (Noord-Brabant). Het energielabel is A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 113 m² is deze woning kleiner dan 73% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 161 m²) en met bouwjaar 2007 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1973).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
113 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 360.000
Leefscore
38/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Bladel Wilhelminalaan. De buurt telt ongeveer 2.455 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 157 m².Mediaan bouwjaar: 1972.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt900 m
  • Treinstation21,7 km
  • Basisschool300 m
  • Huisarts600 m

Samenvatting van dit adres

Helleneind 5B in Bladel is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 113 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2007, mediaan in hetzelfde postcodegebied 157 m2. Dit valt onder moderne bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Bladel Wilhelminalaan, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 900 m, treinstation 21,7 km, basisschool 300 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 360.000, leefscore 38/100 (beperkt), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 360.000
Leefscore 38/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 900 m
Woningmix 76% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
113 m²
Woonoppervlakte
📅
2007
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
5531 BS
Postcode
🏛
Bladel
Woonplaats
📍
51.3703, 5.2128
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
46 dB
Geluidsniveau
💡
2,734 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
678 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€130/mnd
€1565/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

38% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
41
🎓 Onderwijs
52
🚌 Transport
39
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
53
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
56
Matig
Fiets
🚶
42
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
39
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
—
Niet beschikbaar
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 360.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatHelleneind
Huisnummer5B
Postcode5531 BS
WoonplaatsBladel
GemeenteBladel
ProvincieNoord-Brabant
BuurtBladel Wilhelminalaan
WijkWijk 00 Bladel
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2007
Oppervlakte113 m²
BAG ID1728010000083241

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2007
Woonoppervlakte113 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2007) en de leeftijd (19 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

💲 Reservering aanbevolen

Begin met reserveren voor toekomstig onderhoud. De eerste vervangingscycli naderen.

🏢 VvE-verantwoordelijk

De onderhoudskosten zijn gesplitst. Onderstaande elementen vallen doorgaans onder de VvE en worden betaald via de maandelijkse servicekosten.

Dakbedekking Kozijnen Buitenschilderwerk Gevel Dakgoten
🏠 Uw kosten
€130/mnd
€1558/jaar
CV-ketel, badkamer, keuken, elektra, interieur
🏢 VvE kosten
€50/mnd
€601/jaar
Dak, kozijnen, buitenschilderwerk
VvE-kosten zijn doorgaans inbegrepen in uw maandelijkse servicekosten. Controleer bij de VvE voor exacte bedragen.
■ Plat dakVvE 🧱 GevelVvE 🟧 KozijnenVvE 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren VvE
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2007 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging VvE
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Aandacht
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Aandacht
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Buitenschilderwerk VvE
€452
elke 7 jaar • €65/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€565
elke 10 jaar • €56/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Dakbedekking VvE
€904
elke 25 jaar • €36/jr
Aandacht
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 130/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2007.
  • Gebruik de oppervlakte van 113 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2734 kWh.
  • Gasverbruik: 678 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 40-60 %
Voor 1970100%
Panden19

📄 Eigendom & Kadaster

VvE-score laden...
Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1003 Bladel G 558.0 m²
1267 Bladel G 524.0 m²
1268 Bladel G 541.0 m²
1694 Bladel G 101.0 m²
1695 Bladel G 99.0 m²
Grenskwaliteit: D (17) B (2)
Publiekrechtelijke beperkingen (7)
Toon beperkingen
Type Datum
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2010-02-02
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1993-01-12
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1993-01-12
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1993-01-12
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-01-25
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtBladel Wilhelminalaan
WijkWijk 00 Bladel
GemeenteBladel
BuurtcodeBU17280003
Inwoners2,455
Huishoudens1,080
Gem. WOZ-waarde€360,000
Koopwoningen76.0%
Bevolkingsdichtheid5,550 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Helleneind 5B

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Bladel Wilhelminalaan
Wijk 00 Bladel
Inwoners & huishoudens
2,455
1,080 huishoudens
Gem. woningwaarde
€360.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 5,550 /km²
  • Koopwoningen: 76.0%
  • CBS buurtcode: BU17280003
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.9 km
  • Basisschool: 0.3 km
  • Huisarts: 0.6 km
  • Treinstation: 21.7 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.9 km
Basisschool0.3 km
Huisarts0.6 km
Treinstation21.7 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.3 km
Basisscholen binnen 1 km3
Basisscholen binnen 3 km4
Middelbare school1.1 km
Kinderdagverblijf0.4 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Bladel is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid5,550 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,080
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (9) parkeervlak (7) rijbaan lokale weg (2) fietspad (1) inrit (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (5531 BS)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Helleneind 1A 201 m² 2003
Helleneind 1B 201 m² 2003
Helleneind 1 279 m² 1900
Helleneind 3B 107 m² 2007
Helleneind 3 109 m² 2007
Helleneind 3A 113 m² 2007
Helleneind 5A 109 m² 2007
Helleneind 5 109 m² 2007
Helleneind 7 157 m² 1935
Helleneind 7A 206 m² 1972
Helleneind 9A 189 m² 1962
Helleneind 9 121 m² 1972
Helleneind 11 145 m² 1934
Helleneind 13 158 m² 1949
Helleneind 15 217 m² 1927

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID1728010000083241
GemeenteBladel
Coördinaten (WGS84)51.37027° N, 5.21277° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanbladel.nl

🏡 Buurtinformatie in Bladel

2,455
Inwoners
1,080
Huishoudens
2.2
Gem. huishoudgrootte
1,081
Woningvoorraad
€360.000
Gem. woningwaarde Bladel Wilhelminalaan
76%
Koopwoningen
5,550
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Bladel

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Helleneind 5B. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken