Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Dijk 22d, 5521 AX Eersel

BAG ID: 770010000010099 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 201765 m²
65 m²
Woonoppervlakte
2017
Bouwjaar
5521 AX
Postcode

In de omgeving van Eersel is Dijk 22d een opvallend eigentijdse woning uit 2017. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. De woonoppervlakte bedraagt 65 m². Je vindt dit adres in Eersel-kom en Lindeakkers (Eersel, Noord-Brabant). Het geregistreerde energielabel betreft A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 65 m² is deze woning kleiner dan 93% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 264 m²) en met bouwjaar 2017 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1961).

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
65 m²
Woonoppervlakte
📅
2017
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
5521 AX
Postcode
🏛
Eersel
Woonplaats
📍
51.3579, 5.3126
Seismisch risico
Buiten het bekende Groningen gasveldgebied.
💡
1,870 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
390 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€81/mnd
€974/jaar
Geschatte energiekosten
A
Energielabel

🌟 Life Score

38% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
26
🎓 Onderwijs
26
🚌 Transport
22
🌳 Groen
85
🪺 Gezondheid
26
📈 Investering
50

Voor deze locatie is weinig lokale data beschikbaar; gemarkeerde factoren zijn geschat op basis van de bevolkingsdichtheid van de buurt.

🏠 Locatiescores

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...