Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Schepenhoek 362, 5403 GG Uden

BAG ID: 856010000369876 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1983134 m²
134 m²
Woonoppervlakte
1983
Bouwjaar
5403 GG
Postcode

Foto's (38)

Schepenhoek 362, Uden

Gegevens uit het woningaanbod

Vraagprijs uit aanbod
€ 485.000 k.k.
eengezinswoning · Bouwjaar 1983 · Melle
Te koopEnergielabel C
Woonoppervlakte aanbod
139 m²
Perceel
226 m²
Inhoud
476 m³
Berging
7 m²
Kamers
6 (4 slaapk.)
Aangeboden sinds
Type
Woonhuis
Soort woning
Eengezinswoning
Aanvaarding
In overleg
Prijs vanaf
€ 450.000

Kenmerken uit het aanbod

🌳Tuin
Makelaar
Van Lanen Woning- en Bedrijfsmakelaardij
Zeeland · NVM
0413-262160

Aan de Schepenhoek in Uden ligt dit pand uit de jaren 70-90 uit 1983. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Qua omvang gaat het om 134 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Melle, binnen gemeente Maashorst in Noord-Brabant. Voor energiezuinigheid heeft het pand label C. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Met 134 m² is deze woning groter dan 87% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 99 m²) en het bouwjaar 1983 ligt rond het postcodegemiddelde (1983).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
134 m2
Energielabel
C
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 320.000
Leefscore
32/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Melle. De buurt telt ongeveer 3.990 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 114 m².Mediaan bouwjaar: 1983.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt900 m
  • Treinstation15,7 km
  • Basisschool400 m
  • Huisarts1,4 km

Samenvatting van dit adres

Schepenhoek 362 in Uden is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 134 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1983, mediaan in hetzelfde postcodegebied 114 m2. Dit valt onder jaren 70/80 bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Melle, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 900 m, treinstation 15,7 km, basisschool 400 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 320.000, leefscore 32/100 (beperkt), energielabel C. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label C (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 320.000
Leefscore 32/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 900 m
Woningmix 61% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
134 m²
Woonoppervlakte
📅
1983
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
5403 GG
Postcode
🏛
Uden
Woonplaats
📍
51.6644, 5.6271
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
€ 315,000
2020-12-17
Laatste verkoop
🔊
44 dB
Geluidsniveau
💡
3,112 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,206 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€195/mnd
€2346/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
C
Energielabel

🌟 Life Score

32% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
32
🎓 Onderwijs
51
🚌 Transport
34
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
43
📈 Investering
32

🏠 Locatiescores

🚲
46
Matig
Fiets
🚶
26
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
34
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
—
Niet beschikbaar
Veiligheid
📈
32
Zwak
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 320.000.

Actieve vraagprijs: EUR 485.000

Te koop
walter
€ 485.000
Verkocht
walter
€ 315.000
Te koop
walter
€ 315.000

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatSchepenhoek
Huisnummer362
Postcode5403 GG
WoonplaatsUden
GemeenteMaashorst
ProvincieNoord-Brabant
BuurtMelle
WijkUden
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1983
Oppervlakte134 m²
BAG ID856010000369876

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1983
Woonoppervlakte134 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-80/90 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1983) en de leeftijd (43 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 43 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€247
Reserve/mnd
€2965
Reserve/jaar
8€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1983 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€536
elke 7 jaar • €77/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€670
elke 10 jaar • €67/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Dakbedekking
€1072
elke 25 jaar • €43/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
C
Indicatieve energiekosten
EUR 195/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1983.
  • Gebruik de oppervlakte van 134 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3112 kWh.
  • Gasverbruik: 1206 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1340 Uden N 153.0 m²
1342 Uden N 754.0 m²
1343 Uden N 356.0 m²
1345 Uden N 208.0 m²
1354 Uden N 184.0 m²
Grenskwaliteit: C (20)

Geen publiekrechtelijke beperkingen gevonden

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...
Wonen bouwvlak Onbekend luchtvaartverkeerzone - IHCS
Wat u hiervan moet begrijpen
De meeste meldingen zijn brede beleids- of visieplannen, niet direct een bouwproject naast dit adres.

Van de 30 planvermeldingen lijken er 20 vooral op beleid, visies of programma's voor een groter gebied. Dat betekent meestal: deze bron laat algemene ruimtelijke kaders zien, maar geen concreet signaal dat er direct naast dit adres gebouwd wordt.

Lokale planregels
0
Het belangrijkst voor verbouwen of uitbreiden
Beleid / visies
20
Meestal bredere buurt- of landelijke context
Project / besluit signalen
0
Extra controleren als u hinder of verandering verwacht
Handige vervolgstap
  • Controleer vooral lokale bestemmings- of omgevingsplannen als u wilt verbouwen, uitbouwen of splitsen.
  • Zie algemene visies en programma's vooral als achtergrond voor de buurt, niet als directe vergunningmelding.
  • Gebruik voor een definitieve check altijd de officiële gemeentelijke publicatie of het Omgevingsloket.

Binnen circa 200 meter vonden we 30 planvermeldingen. De meest relevante vermelding in deze bron is 'Wonen'.

Bron: PDOK / Kadaster Ruimtelijke Plannen (legacy) Zoekradius: 200 m Totaal: 30
Officiële planvermeldingen uit deze bron bekijken (15)
Voor u relevant als Officiële naam / aanduiding Plan / code Status
Overige planmelding
Wonen
NL.IMRO.0856.BPWKUDEN-VA01
enkelbestemming
Vastgesteld
Overige planmelding
maximale goot- en bouwhoogte (m)
NL.IMRO.0856.BPWKUDEN-VA01
maatvoering
Vastgesteld
Overige planmelding
Onbekend
NL.IMRO.0856.BPWKUDEN-VA01
bouwaanduiding
Vastgesteld
Overige planmelding
bouwvlak
NL.IMRO.0856.BPWKUDEN-VA01
bouwvlak
Vastgesteld
Beleid / visie
Besluit algemene regels ruimtelijke ordening
NL.IMRO.0000.IMam11Barro-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Nationaal Water Programma 2022-2027
NL.IMRO.0000.IMsv22NWP3PNZ-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Nationale Omgevingsvisie
NL.IMRO.0000.BZKovi20Novi-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Programma Noordzee 2022-2027
NL.IMRO.0000.IMsv22PNZNWP3-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Regeling algemene regels ruimtelijke ordening (ministeriele regeling)
NL.IMRO.0000.IMmr11Rarro-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Structuurvisie Windenergie op land
NL.IMRO.0000.IMsvWindOpLand-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Wijziging van de Regeling Algemene Regels Ruimtelijke Ordening in verband met diverse ontwikkelingen 2018
NL.IMRO.0000.BZKmr11Rarro-3040
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Wijziging van de Regeling Algemene Regels Ruimtelijke Ordening in verband met enkele actualiseringen
NL.IMRO.0000.BZKmr11Rarro-3045
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Wijziging van de Regeling Algemene Regels Ruimtelijke Ordening in verband met het aanwijzen van twee civiele radarstations
NL.IMRO.0000.BZKmr11Rarro-3050
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Wijziging van de Regeling algemene regels ruimtelijke ordening (ministeriele regeling) (4e wijziging)
NL.IMRO.0000.IMmr11Rarro-3020
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Wijziging van de Regeling algemene regels ruimtelijke ordening (ministeriele regeling) (5e wijziging)
NL.IMRO.0000.IMmr11Rarro-3025
plangebied
Vastgesteld

Dit is een informatieve samenvatting op basis van openbare planbronnen. Controleer voor aankoop of verbouwing altijd de officiële publicatie en gemeentelijke stukken.


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtMelle
WijkUden
GemeenteMaashorst
BuurtcodeBU19910110
Inwoners3,990
Huishoudens1,730
Gem. WOZ-waarde€320,000
Koopwoningen61.0%
Bevolkingsdichtheid4,801 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Schepenhoek 362

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Melle
Uden
Inwoners & huishoudens
3,990
1,730 huishoudens
Gem. woningwaarde
€320.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 4,801 /km²
  • Koopwoningen: 61.0%
  • CBS buurtcode: BU19910110
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.9 km
  • Basisschool: 0.4 km
  • Huisarts: 1.4 km
  • Treinstation: 15.7 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.9 km
Basisschool0.4 km
Huisarts1.4 km
Treinstation15.7 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.4 km
Basisscholen binnen 1 km3
Basisscholen binnen 3 km12
Middelbare school0.9 km
Kinderdagverblijf0.4 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Maashorst is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid4,801 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt1,730
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

0
Geen natuur nabij
Geen beschermde natuurgebieden binnen 10 km gevonden.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

parkeervlak (10) voetpad (8) rijbaan lokale weg (2)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt

Vergelijkbare woningen

Recent verkocht
Vergelijkbare woning
Vergelijkbare woning
Vergelijkbare woning

📈 Vergelijkbare adressen (5403 GG)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Schepenhoek 348 48 m² 1983
Schepenhoek 350 74 m² 1983
Schepenhoek 352 114 m² 1983
Schepenhoek 354 114 m² 1983
Schepenhoek 356 114 m² 1983
Schepenhoek 358 121 m² 1983
Schepenhoek 360 127 m² 1983
Schepenhoek 364 120 m² 1983
Schepenhoek 366 144 m² 1983
Schepenhoek 368 183 m² 1983
Schepenhoek 370 78 m² 1983
Schepenhoek 372 49 m² 1983
Schepenhoek 374 78 m² 1983
Schepenhoek 376 78 m² 1983
Schepenhoek 378 49 m² 1983

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID856010000369876
GemeenteMaashorst
Coördinaten (WGS84)51.66443° N, 5.62711° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanuden.nl

🏡 Buurtinformatie in Uden

3,990
Inwoners
1,730
Huishoudens
2.3
Gem. huishoudgrootte
1,688
Woningvoorraad
€320.000
Gem. woningwaarde Melle
61%
Koopwoningen
4,801
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Uden

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Schepenhoek 362. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken