Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Koolzaadweg 12, 5351 LP Berghem

BAG ID: 828010001610016 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2020182 m²
182 m²
Woonoppervlakte
2020
Bouwjaar
5351 LP
Postcode

Gegevens uit het woningaanbod

Vraagprijs uit aanbod
€ 945.000 k.k.
eengezinswoning · Bouwjaar 2011 · Berghem-Zuid
VerkochtEnergielabel A3
Woonoppervlakte aanbod
183 m²
Perceel
682 m²
Inhoud
697 m³
Berging
184 m²
Kamers
6 (4 slaapk.)
Aangeboden sinds
Type
Woonhuis
Soort woning
Eengezinswoning
Prijs vanaf
€ 900.000

Kenmerken uit het aanbod

🌳Tuin🔆Zonnepanelen🔥Warmtepomp🅿️Parkeren op eigen terrein
Makelaar
metMIKE
Berghem · MZV
0611620760

Aan de Koolzaadweg in Berghem ligt dit eigentijdse woning uit 2020. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Qua omvang gaat het om 182 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Berghem-Zuid, binnen gemeente Oss in Noord-Brabant. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A+++. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 182 m² is deze woning kleiner dan 93% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 369 m²) en het bouwjaar 2020 ligt rond het postcodegemiddelde (2018).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
182 m2
Energielabel
A+++
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 471.000
Leefscore
30/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Berghem-Zuid. De buurt telt ongeveer 6.070 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 257 m².Mediaan bouwjaar: 2019.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt1,3 km
  • Treinstation4,0 km
  • Basisschool700 m
  • Huisarts1,3 km

Samenvatting van dit adres

Koolzaadweg 12 in Berghem is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 182 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2020, mediaan in hetzelfde postcodegebied 257 m2. Dit valt onder recente bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Berghem-Zuid, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 1,3 km, treinstation 4,0 km, basisschool 700 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 471.000, leefscore 30/100 (beperkt), energielabel A+++. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A+++ (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 471.000
Leefscore 30/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 1,3 km
Woningmix 88% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
182 m²
Woonoppervlakte
📅
2020
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
5351 LP
Postcode
🏛
Berghem
Woonplaats
📍
51.7638, 5.5667
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
€ 945,000
2025-04-18
Laatste verkoop
🔊
48 dB
Geluidsniveau
💡
3,976 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,092 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€201/mnd
€2414/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A+++
Energielabel

🌟 Life Score

30% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
31
🎓 Onderwijs
26
🚌 Transport
42
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
35
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
81
Uitstekend
Fiets
🚶
16
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
42
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
71
Overwegend veilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 471.000.

Actieve vraagprijs: EUR 945.000

Verkocht
walter
€ 945.000

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatKoolzaadweg
Huisnummer12
Postcode5351 LP
WoonplaatsBerghem
GemeenteOss
ProvincieNoord-Brabant
BuurtBerghem-Zuid
WijkBerghem
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2020
Oppervlakte182 m²
BAG ID828010001610016

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2020
Woonoppervlakte182 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2020) en de leeftijd (6 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

✅ Goed Onderhouden

Relatief nieuw (6 jaar). Focus op routineonderhoud.

€181
Reserve/mnd
€2176
Reserve/jaar
4€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2020 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
OK
Buitenschilderwerk
€728
elke 7 jaar • €104/jr
Aandacht
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Binnenschilderwerk
€910
elke 10 jaar • €91/jr
OK
Dakbedekking
€1456
elke 25 jaar • €58/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A+++
Indicatieve energiekosten
EUR 201/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2020.
  • Gebruik de oppervlakte van 182 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3976 kWh.
  • Gasverbruik: 1092 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 40-60 %
Voor 197046.15384615384615%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
2823 Berghem B 1000.0 m²
5205 Berghem B 956.0 m²
6167 Berghem B 935.0 m²
6399 Berghem B 217.0 m²
6423 Berghem B 2126.0 m²
Grenskwaliteit: D (17) C (2) B (1)
Publiekrechtelijke beperkingen (1)
Toon beperkingen
Type Datum
Wet algemene bepalingen omgevingsrecht: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2013-01-26

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtBerghem-Zuid
WijkBerghem
GemeenteOss
BuurtcodeBU08281001
Inwoners6,070
Huishoudens2,235
Gem. WOZ-waarde€471,000
Koopwoningen88.0%
Bevolkingsdichtheid2,806 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Koolzaadweg 12

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Berghem-Zuid
Berghem
Inwoners & huishoudens
6,070
2,235 huishoudens
Gem. woningwaarde
€471.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 2,806 /km²
  • Koopwoningen: 88.0%
  • CBS buurtcode: BU08281001
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 1.3 km
  • Basisschool: 0.7 km
  • Huisarts: 1.3 km
  • Treinstation: 4.0 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt1.3 km
Basisschool0.7 km
Huisarts1.3 km
Treinstation4.0 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.7 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km2
Middelbare school3.2 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Oss is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid2,806 /km²
Geschatte verkeersdrukGemiddeld
Huishoudens in buurt2,235
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

18
Weinig natuur nabij
Beschermde natuur is wat verder weg. Meer een stedelijke omgeving.
43.9 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Rijntakken
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
43.89 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

fietspad (9) rijbaan lokale weg (9) OV-baan (1) voetpad (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (5351 LP)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Koolzaadweg 1 1403 m² 2012
Koolzaadweg 5 387 m² 2025
Koolzaadweg 9A 300 m² 2019
Koolzaadweg 9 165 m² 2020
Koolzaadweg 10 351 m² 2013
Koolzaadweg 10A 242 m² 2021
Koolzaadweg 11 198 m² 2025
Koolzaadweg 11A 457 m² 2022
Koolzaadweg 12A 185 m² 2019
Koolzaadweg 14A 476 m² 2016
Koolzaadweg 14 202 m² 2017
Koolzaadweg 15A 449 m² 2021
Koolzaadweg 15 239 m² 2023
Koolzaadweg 16 231 m² 2007
Koolzaadweg 16A 257 m² 2007

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID828010001610016
GemeenteOss
Coördinaten (WGS84)51.76376° N, 5.56668° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanberghem.nl

🏡 Buurtinformatie in Berghem

6,070
Inwoners
2,235
Huishoudens
2.7
Gem. huishoudgrootte
2,209
Woningvoorraad
€471.000
Gem. woningwaarde Berghem-Zuid
88%
Koopwoningen
2,806
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Berghem

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Koolzaadweg 12. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken