Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Lisztgaarde 340, 5344 ES Oss

BAG ID: 828010001538984 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 199187 m²
87 m²
Woonoppervlakte
1991
Bouwjaar
5344 ES
Postcode

Welkom bij Lisztgaarde 340 — een pand uit de jaren 70-90 in Oss daterend uit 1991. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Qua omvang gaat het om 87 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Beethovengaarde en Lisztgaarde, binnen gemeente Oss in Noord-Brabant. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 87 m² is deze woning kleiner dan 100% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 89 m²) en het bouwjaar 1991 ligt rond het postcodegemiddelde (1991).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
87 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 360.000
Leefscore
45/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Beethovengaarde en Lisztgaarde. De buurt telt ongeveer 1.265 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 87 m².Mediaan bouwjaar: 1991.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt600 m
  • Treinstation1,1 km
  • Basisschool900 m
  • Huisarts800 m

Samenvatting van dit adres

Lisztgaarde 340 in Oss is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 87 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1991, mediaan in hetzelfde postcodegebied 87 m2. Dit valt onder moderne bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Beethovengaarde en Lisztgaarde, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 600 m, treinstation 1,1 km, basisschool 900 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 360.000, leefscore 45/100 (gemiddeld), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 360.000
Leefscore 45/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 600 m
Woningmix 79% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
87 m²
Woonoppervlakte
📅
1991
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
5344 ES
Postcode
🏛
Oss
Woonplaats
📍
51.7530, 5.5142
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
47 dB
Geluidsniveau
💡
2,266 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
783 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€132/mnd
€1584/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

45% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
57
🎓 Onderwijs
42
🚌 Transport
56
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
65
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
68
Goed
Fiets
🚶
41
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
56
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
54
Gemiddeld
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 360.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatLisztgaarde
Huisnummer340
Postcode5344 ES
WoonplaatsOss
GemeenteOss
ProvincieNoord-Brabant
BuurtBeethovengaarde en Lisztgaarde
WijkRuwaard
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1991
Oppervlakte87 m²
BAG ID828010001538984

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1991
Woonoppervlakte87 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-80/90 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1991) en de leeftijd (35 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

🔶 Aandachtspunten

Bij 35 jaar komen de eerste grote onderhoudscycli eraan. Plan budget voor dakwerk, schilderwerk en CV-ketel.

€199
Reserve/mnd
€2383
Reserve/jaar
7€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1991 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€348
elke 7 jaar • €50/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Aandacht
Binnenschilderwerk
€435
elke 10 jaar • €44/jr
Controleer
Dakbedekking
€696
elke 25 jaar • €28/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 132/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1991.
  • Gebruik de oppervlakte van 87 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2266 kWh.
  • Gasverbruik: 783 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 20-40 %
Voor 197027.27272727272727%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
2175 Oss L 2315.0 m²
2230 Oss L 255.0 m²
2231 Oss L 255.0 m²
2232 Oss L 259.0 m²
2235 Oss L 6879.0 m²
Grenskwaliteit: D (20)

Geen publiekrechtelijke beperkingen gevonden

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtBeethovengaarde en Lisztgaarde
WijkRuwaard
GemeenteOss
BuurtcodeBU08280606
Inwoners1,265
Huishoudens600
Gem. WOZ-waarde€360,000
Koopwoningen79.0%
Bevolkingsdichtheid3,687 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Lisztgaarde 340

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Beethovengaarde en Lisztgaarde
Ruwaard
Inwoners & huishoudens
1,265
600 huishoudens
Gem. woningwaarde
€360.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 3,687 /km²
  • Koopwoningen: 79.0%
  • CBS buurtcode: BU08280606
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.6 km
  • Basisschool: 0.9 km
  • Huisarts: 0.8 km
  • Treinstation: 1.1 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.6 km
Basisschool0.9 km
Huisarts0.8 km
Treinstation1.1 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.9 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km13
Middelbare school0.8 km
Kinderdagverblijf0.4 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Oss is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid3,687 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt600
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

18
Weinig natuur nabij
Beschermde natuur is wat verder weg. Meer een stedelijke omgeving.
36.9 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Rijntakken
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
36.87 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

rijbaan lokale weg (10) voetpad (8) fietspad (2)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (5344 ES)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Lisztgaarde 312 87 m² 1991
Lisztgaarde 314 100 m² 1991
Lisztgaarde 316 87 m² 1991
Lisztgaarde 318 100 m² 1991
Lisztgaarde 320 87 m² 1991
Lisztgaarde 322 87 m² 1991
Lisztgaarde 324 87 m² 1991
Lisztgaarde 326 87 m² 1991
Lisztgaarde 328 87 m² 1991
Lisztgaarde 330 87 m² 1991
Lisztgaarde 332 87 m² 1991
Lisztgaarde 334 87 m² 1991
Lisztgaarde 336 87 m² 1991
Lisztgaarde 338 87 m² 1991
Lisztgaarde 342 87 m² 1991

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID828010001538984
GemeenteOss
Coördinaten (WGS84)51.75302° N, 5.51419° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanoss.nl

🏡 Buurtinformatie in Oss

1,265
Inwoners
600
Huishoudens
2.1
Gem. huishoudgrootte
606
Woningvoorraad
€360.000
Gem. woningwaarde Beethovengaarde en Lisztgaarde
79%
Koopwoningen
3,687
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Oss

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Lisztgaarde 340. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken