Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Händellaan 34, 4837 EA Breda

BAG ID: 758010000021542 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 197555 m²
55 m²
Woonoppervlakte
1975
Bouwjaar
4837 EA
Postcode

In Breda vindt u Händellaan 34, een pand uit de jaren 70-90 uit 1975. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Met 55 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Ruitersbos, gemeente Breda, provincie Noord-Brabant. Op de energieschaal scoort deze woning label D. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Met 55 m² is deze woning groter dan 100% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 15 m²) en met bouwjaar 1975 is het pand ouder dan het postcodegemiddelde (2002).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
55 m2
Energielabel
D
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 708.000
Leefscore
33/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Ruitersbos. De buurt telt ongeveer 2.560 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 15 m².Mediaan bouwjaar: 2002.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt1,5 km
  • Treinstation4,3 km
  • Basisschool1,0 km
  • Huisarts1,2 km

Samenvatting van dit adres

Händellaan 34 in Breda is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 55 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1975, mediaan in hetzelfde postcodegebied 15 m2. Dit valt onder jaren 70/80 bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Ruitersbos, gemengde woonbuurt, voorzieningen: supermarkt 1,5 km, treinstation 4,3 km, basisschool 1,0 km. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 708.000, leefscore 33/100 (beperkt), energielabel D. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label D (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 708.000
Leefscore 33/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 1,5 km
Woningmix 63% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
55 m²
Woonoppervlakte
📅
1975
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
4837 EA
Postcode
🏛
Breda
Woonplaats
📍
51.5708, 4.7687
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
45 dB
Geluidsniveau
💡
1,690 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
715 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€113/mnd
€1352/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
D
Energielabel

🌟 Life Score

33% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
34
🎓 Onderwijs
39
🚌 Transport
41
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
47
📈 Investering
33

🏠 Locatiescores

🚲
46
Matig
Fiets
🚶
17
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
41
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
46
Gemiddeld
Veiligheid
📈
33
Zwak
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 708.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatHändellaan
Huisnummer34
Postcode4837 EA
WoonplaatsBreda
GemeenteBreda
ProvincieNoord-Brabant
BuurtRuitersbos
WijkBreda zuid
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1975
Oppervlakte55 m²
BAG ID758010000021542

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1975
Woonoppervlakte55 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-60/70 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1975) en de leeftijd (51 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 51 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€195
Reserve/mnd
€2344
Reserve/jaar
8€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1975 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€220
elke 7 jaar • €31/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€275
elke 10 jaar • €28/jr
Controleer
Dakbedekking
€440
elke 25 jaar • €18/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
D
Indicatieve energiekosten
EUR 113/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1975.
  • Gebruik de oppervlakte van 55 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 1690 kWh.
  • Gasverbruik: 715 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
5620 Breda E 1151.0 m²
6014 Breda E 10530.0 m²
6020 Breda E 1415.0 m²
6193 Breda E 959.0 m²
6311 Breda E 5440.0 m²
Grenskwaliteit: D (16)
Publiekrechtelijke beperkingen (1)
Toon beperkingen
Type Datum
Huisvestingswet 2014: Vaststelling huisvestingsverordening inzake vergunningenstelsel splitsing 2023-05-10

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtRuitersbos
WijkBreda zuid
GemeenteBreda
BuurtcodeBU07580401
Inwoners2,560
Huishoudens1,180
Gem. WOZ-waarde€708,000
Koopwoningen63.0%
Bevolkingsdichtheid1,491 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Händellaan 34

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Ruitersbos
Breda zuid
Inwoners & huishoudens
2,560
1,180 huishoudens
Gem. woningwaarde
€708.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 1,491 /km²
  • Koopwoningen: 63.0%
  • CBS buurtcode: BU07580401
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 1.5 km
  • Basisschool: 1.0 km
  • Huisarts: 1.2 km
  • Treinstation: 4.3 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt1.5 km
Basisschool1.0 km
Huisarts1.2 km
Treinstation4.3 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool1.0 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km10
Middelbare school0.9 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Breda
1e auto / jaar
Gratis
2e auto / jaar
€96
Bezoekers €0.25/uur, max 240 uur/kwartaal
1e vergunning is gratis. 2e-4e: €96/jaar.

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid1,491 /km²
Geschatte verkeersdrukLaag
Huishoudens in buurt1,180
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

68
Natuur op rijafstand
Beschermd natuurgebied op fietsafstand. Fijn voor weekend uitjes.
2.6 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Ulvenhoutse Bos
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
2.63 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

rijbaan lokale weg (8) rijbaan regionale weg (6) voetpad (4) fietspad (2)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (4837 EA)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Händellaan 6-G15 15 m² 2002
Händellaan 6-G14 15 m² 2002
Händellaan 6-G13 15 m² 2002
Händellaan 6-G12 15 m² 2002
Händellaan 6-G11 15 m² 2002
Händellaan 6-G10 15 m² 2002
Händellaan 6-G09 15 m² 2002
Händellaan 6-G08 15 m² 2002
Händellaan 6-G07 15 m² 2002
Händellaan 6-G06 15 m² 2002
Händellaan 6-G05 15 m² 2002
Händellaan 6-G04 15 m² 2002
Händellaan 6-G03 15 m² 2002
Händellaan 6-G02 15 m² 2002
Händellaan 6-G01 15 m² 2002

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID758010000021542
GemeenteBreda
Coördinaten (WGS84)51.57085° N, 4.76867° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanbreda.nl

🏡 Buurtinformatie in Breda

2,560
Inwoners
1,180
Huishoudens
2.0
Gem. huishoudgrootte
1,189
Woningvoorraad
€708.000
Gem. woningwaarde Ruitersbos
63%
Koopwoningen
1,491
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Breda

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Händellaan 34. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken