Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Marksingel 2A, 4811 NV Breda

BAG ID: 758010000031128 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
kantoorfunctieBouwjaar 1976331 m²
331 m²
BAG-oppervlakte
1976
Bouwjaar
4811 NV
Postcode

Dit pand aan de Marksingel 2A in Breda werd gebouwd in 1976. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. De bag-oppervlakte is 331 m². De woning staat in de buurt Chassé, binnen gemeente Breda in Noord-Brabant. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A+. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met bouwjaar 1976 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1941).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1976
BAG-oppervlakte
331 m2
Energielabel
A+
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 361.000
Leefscore
45/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Chassé. De buurt telt ongeveer 3.500 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 166 m².Mediaan bouwjaar: 1974.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt500 m
  • Treinstation2,3 km
  • Basisschool1,0 km
  • Huisarts1,1 km

Samenvatting van dit adres

Marksingel 2A in Breda is geregistreerd als kantoorfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 331 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1976, mediaan in hetzelfde postcodegebied 166 m2. Dit valt onder jaren 70/80 bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Chassé, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 500 m, treinstation 2,3 km, basisschool 1,0 km. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 361.000, leefscore 45/100 (gemiddeld), energielabel A+. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A+ (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 361.000
Leefscore 45/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 500 m
Woningmix 42% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
331 m²
BAG-oppervlakte
📅
1976
Bouwjaar
📑
kantoorfunctie
Functie
✉
4811 NV
Postcode
🏛
Breda
Woonplaats
📍
51.5808, 4.7765
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
43 dB
Geluidsniveau
💡
16,395 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
4,303 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€808/mnd
€9693/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A+
Energielabel

🌟 Life Score

45% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
64
🎓 Onderwijs
38
🚌 Transport
67
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
55
📈 Investering
30

🏠 Locatiescores

🚲
81
Uitstekend
Fiets
🚶
45
Matig
Loopbaarheid
🚌
67
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
28
Onveilig
Veiligheid
📈
30
Zwak
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 361.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatMarksingel
Huisnummer2A
Postcode4811 NV
WoonplaatsBreda
GemeenteBreda
ProvincieNoord-Brabant
BuurtChassé
WijkBreda centrum
Functiekantoorfunctie
Bouwjaar1976
Oppervlakte331 m²
BAG ID758010000031128

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1976
BAG-oppervlakte331 m²
Typekantoorfunctie
BouwstijlJaren-60/70 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1976) en de leeftijd (50 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 50 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

🏢 VvE-verantwoordelijk

De onderhoudskosten zijn gesplitst. Onderstaande elementen vallen doorgaans onder de VvE en worden betaald via de maandelijkse servicekosten.

Dakbedekking Kozijnen Buitenschilderwerk Gevel Dakgoten
🏠 Uw kosten
€320/mnd
€3835/jaar
CV-ketel, badkamer, keuken, elektra, interieur
🏢 VvE kosten
€70/mnd
€844/jaar
Dak, kozijnen, buitenschilderwerk
VvE-kosten zijn doorgaans inbegrepen in uw maandelijkse servicekosten. Controleer bij de VvE voor exacte bedragen.
■ Plat dakVvE 🧱 GevelVvE 🟧 KozijnenVvE 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren VvE
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1976 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging VvE
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
Buitenschilderwerk VvE
€1200
elke 7 jaar • €171/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€1500
elke 10 jaar • €150/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Dakbedekking VvE
€2400
elke 25 jaar • €96/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A+
Indicatieve energiekosten
EUR 808/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1976.
  • Gebruik de oppervlakte van 331 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 16395 kWh.
  • Gasverbruik: 4303 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 60-80 %
Voor 1970100%
Panden15

📄 Eigendom & Kadaster

VvE-score laden...
Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
3468 Breda A 624.0 m²
4475 Breda A 156.0 m²
4578 Breda A 1060.0 m²
4644 Breda A 121.0 m²
4645 Breda A 119.0 m²
Grenskwaliteit: D (20)
Publiekrechtelijke beperkingen (30)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2002-11-04
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2002-06-24
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2002-05-10
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2002-05-10
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2002-07-08
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1987-04-01
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1987-04-01
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1987-04-01
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1966-03-16
Huisvestingswet 2014: Vaststelling huisvestingsverordening inzake vergunningenstelsel splitsing 2023-05-10
Wet algemene bepalingen omgevingsrecht: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2020-02-05
Wet algemene bepalingen omgevingsrecht: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2019-11-28
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1987-12-23
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1987-12-23
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1987-12-23
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1900-01-01
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2011-06-06
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2011-06-06
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2000-10-11
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2000-10-11
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1987-12-23
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1987-12-23
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1987-12-23
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1987-12-23
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2011-06-06
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1987-12-23
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1987-12-23
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1987-12-23
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1996-10-29
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2016-03-15

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtChassé
WijkBreda centrum
GemeenteBreda
BuurtcodeBU07580002
Inwoners3,500
Huishoudens2,175
Gem. WOZ-waarde€361,000
Koopwoningen42.0%
Bevolkingsdichtheid8,697 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Marksingel 2A

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Chassé
Breda centrum
Inwoners & huishoudens
3,500
2,175 huishoudens
Gem. woningwaarde
€361.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 8,697 /km²
  • Koopwoningen: 42.0%
  • CBS buurtcode: BU07580002
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.5 km
  • Basisschool: 1.0 km
  • Huisarts: 1.1 km
  • Treinstation: 2.3 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.5 km
Basisschool1.0 km
Huisarts1.1 km
Treinstation2.3 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool1.0 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km15
Middelbare school1.0 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Breda
1e auto / jaar
Gratis
2e auto / jaar
€96
Bezoekers €0.25/uur, max 240 uur/kwartaal
1e vergunning is gratis. 2e-4e: €96/jaar.

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid8,697 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt2,175
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

68
Natuur op rijafstand
Beschermd natuurgebied op fietsafstand. Fijn voor weekend uitjes.
3.1 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Ulvenhoutse Bos
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
3.08 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (7) rijbaan lokale weg (5) parkeervlak (4) fietspad (3) rijbaan regionale weg (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (4811 NV)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Marksingel 1 284 m² 1974
Marksingel 1 360 m² 1974
Marksingel 2F 206 m² 1976
Marksingel 2B 331 m² 1976
Marksingel 2C 166 m² 1976
Marksingel 2D 216 m² 1976
Marksingel 2G 143 m² 1976
Marksingel 2E 206 m² 1976
Marksingel 7A 92 m² 1901
Marksingel 7 64 m² 1901
Marksingel 8 111 m² 1901
Marksingel 9 53 m² 1901
Marksingel 9A 82 m² 1901
Marksingel 10 179 m² 1901
Marksingel 11 158 m² 1901

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID758010000031128
GemeenteBreda
Coördinaten (WGS84)51.58084° N, 4.77649° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanbreda.nl

🏡 Buurtinformatie in Breda

3,500
Inwoners
2,175
Huishoudens
1.5
Gem. huishoudgrootte
2,107
Woningvoorraad
€361.000
Gem. woningwaarde Chassé
42%
Koopwoningen
8,697
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Breda

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Marksingel 2A. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken