Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Oostdijk 22-3, 4797 SC Willemstad

BAG ID: 1709010000175463 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
logiesfunctieBouwjaar 202461 m²
61 m²
Woonoppervlakte
2024
Bouwjaar
4797 SC
Postcode

Gelegen aan de Oostdijk in Willemstad staat dit eigentijdse woning uit 2024. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. De woonoppervlakte bedraagt 61 m². Je vindt dit adres in Verspreide huizen Willemstad (Moerdijk, Noord-Brabant). Het geregistreerde energielabel betreft A++++. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 61 m² is deze woning kleiner dan 100% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 161 m²) en met bouwjaar 2024 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1978).

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
61 m²
Woonoppervlakte
📅
2024
Bouwjaar
📑
logiesfunctie
Functie
4797 SC
Postcode
🏛
Willemstad
Woonplaats
📍
51.6811, 4.4794
💡
4,245 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
366 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€128/mnd
€1537/jaar

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...

📈 Verkoopgeschiedenis

Prijsgeschiedenis laden...