Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Allenweg 3, 4761 PW Zevenbergen

BAG ID: 1709010000006532 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
overige gebruiksfunctieBouwjaar 195444 m²
44 m²
BAG-oppervlakte
1954
Bouwjaar
4761 PW
Postcode

In Zevenbergen vindt u Allenweg 3, een naoorlogs pand uit 1954. Deze woning is gebouwd in de naoorlogse wederopbouwperiode (1945–1975). De bag-oppervlakte is 44 m². De woning staat in de buurt Centrum, binnen gemeente Moerdijk in Noord-Brabant. Voor energiezuinigheid heeft het pand label E. Dit label biedt duidelijke ruimte voor verduurzaming en lagere energiekosten. Met bouwjaar 1954 is het pand ouder dan het postcodegemiddelde (1976).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1954
BAG-oppervlakte
44 m2
Energielabel
E
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 327.000
Leefscore
50/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Centrum. De buurt telt ongeveer 3.055 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 205 m².Mediaan bouwjaar: 1977.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt500 m
  • Treinstation700 m
  • Basisschool900 m
  • Huisarts500 m

Samenvatting van dit adres

Allenweg 3 in Zevenbergen is geregistreerd als overige gebruiksfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 44 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1954, mediaan in hetzelfde postcodegebied 205 m2. Dit valt onder naoorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Centrum, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 500 m, treinstation 700 m, basisschool 900 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 327.000, leefscore 50/100 (gemiddeld), energielabel E. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label E (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 327.000
Leefscore 50/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 500 m
Woningmix 48% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
44 m²
BAG-oppervlakte
📅
1954
Bouwjaar
📑
overige gebruiksfunctie
Functie
✉
4761 PW
Postcode
🏛
Zevenbergen
Woonplaats
📍
51.6420, 4.6002
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
47 dB
Geluidsniveau
💡
3,480 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
572 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€134/mnd
€1614/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
E
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

50% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
69
🎓 Onderwijs
42
🚌 Transport
73
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
63
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
84
Uitstekend
Fiets
🚶
54
Matig
Loopbaarheid
🚌
73
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
49
Gemiddeld
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 327.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatAllenweg
Huisnummer3
Postcode4761 PW
WoonplaatsZevenbergen
GemeenteMoerdijk
ProvincieNoord-Brabant
BuurtCentrum
WijkWijk 00 Zevenbergen
Functieoverige gebruiksfunctie
Bouwjaar1954
Oppervlakte44 m²
BAG ID1709010000006532

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1954
BAG-oppervlakte44 m²
Typeoverige gebruiksfunctie
BouwstijlNaoorlogse wederopbouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1954) en de leeftijd (72 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 72 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€189
Reserve/mnd
€2273
Reserve/jaar
9€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1954 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€176
elke 7 jaar • €25/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€220
elke 10 jaar • €22/jr
Controleer
Dakbedekking
€352
elke 25 jaar • €14/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
E

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 134/mnd

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

Verduurzamingskansen

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1954.
  • Gebruik de oppervlakte van 44 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3480 kWh.
  • Gasverbruik: 572 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieKwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1014 Zevenbergen K 425.0 m²
1027 Zevenbergen K 970.0 m²
1046 Zevenbergen K 12520.0 m²
1047 Zevenbergen K 4490.0 m²
1058 Zevenbergen K 65.0 m²
Grenskwaliteit: C (13) D (7)
Publiekrechtelijke beperkingen (2)
Toon beperkingen
Type Datum
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtCentrum
WijkWijk 00 Zevenbergen
GemeenteMoerdijk
BuurtcodeBU17090000
Inwoners3,055
Huishoudens1,625
Gem. WOZ-waarde€327,000
Koopwoningen48.0%
Bevolkingsdichtheid5,064 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Allenweg 3

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Centrum
Wijk 00 Zevenbergen
Inwoners & huishoudens
3,055
1,625 huishoudens
Gem. woningwaarde
€327.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 5,064 /km²
  • Koopwoningen: 48.0%
  • CBS buurtcode: BU17090000
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.5 km
  • Basisschool: 0.9 km
  • Huisarts: 0.5 km
  • Treinstation: 0.7 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.5 km
Basisschool0.9 km
Huisarts0.5 km
Treinstation0.7 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.9 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km5
Middelbare school0.8 km
Kinderdagverblijf0.9 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Moerdijk is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid5,064 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,625
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

inrit (6) voetpad (5) rijbaan lokale weg (4) fietspad (3) parkeervlak (1) voetpad op trap (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (4761 PW)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Allenweg 1-N01 110 m² 1967
Allenweg 5 313 m² 1850
Allenweg 8 192 m² 1977
Allenweg 10 302 m² 1977
Allenweg 12 205 m² 1977
Allenweg 14 302 m² 1977
Allenweg 16 11 m² 1949
Allenweg 18 206 m² 1977
Allenweg 20 493 m² 1977
Allenweg 22 206 m² 1977
Allenweg 24 410 m² 1977
Allenweg 26 181 m² 1977
Allenweg 28n 183 m² 2026
Allenweg 28s 181 m² 2026
Allenweg 28q 181 m² 2026

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID1709010000006532
GemeenteMoerdijk
Coördinaten (WGS84)51.64200° N, 4.60023° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanzevenbergen.nl

🏡 Buurtinformatie in Zevenbergen

3,055
Inwoners
1,625
Huishoudens
1.8
Gem. huishoudgrootte
1,757
Woningvoorraad
€327.000
Gem. woningwaarde Centrum
48%
Koopwoningen
5,064
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Zevenbergen

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Allenweg 3. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken