Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Heul 33, 4741 RB Hoeven

BAG ID: 1655010000519831 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1935127 m²
127 m²
Woonoppervlakte
1935
Bouwjaar
4741 RB
Postcode

Dit vooroorlogs pand aan de Heul in Hoeven stamt uit 1935. Het pand stamt uit de periode 1900–1945, herkenbaar aan de bouwstijl van die jaren. De woonoppervlakte bedraagt 127 m². Je vindt dit adres in Hoeven (Halderberge, Zeeland). Het geregistreerde energielabel betreft F. Dit label biedt duidelijke ruimte voor verduurzaming en lagere energiekosten. Met 127 m² is deze woning kleiner dan 80% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 174 m²) en met bouwjaar 1935 is het pand ouder dan het postcodegemiddelde (1968).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
127 m2
Energielabel
F
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 390.000
Leefscore
34/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Hoeven. De buurt telt ongeveer 4.790 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 154 m².Mediaan bouwjaar: 1984.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt700 m
  • Treinstation4,5 km
  • Basisschool700 m
  • Huisarts800 m

Samenvatting van dit adres

Heul 33 in Hoeven is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 127 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1935, mediaan in hetzelfde postcodegebied 154 m2. Dit valt onder vooroorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Hoeven, gemengde woonbuurt, voorzieningen: supermarkt 700 m, treinstation 4,5 km, basisschool 700 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 390.000, leefscore 34/100 (beperkt), energielabel F. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label F (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 390.000
Leefscore 34/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 700 m
Woningmix 69% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
127 m²
Woonoppervlakte
📅
1935
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
4741 RB
Postcode
🏛
Hoeven
Woonplaats
📍
51.5754, 4.5905
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
58 dB
Geluidsniveau
💡
2,986 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,651 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€241/mnd
€2893/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
F
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

34% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
53
🎓 Onderwijs
26
🚌 Transport
39
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
40
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
25
Beperkt
Fiets
🚶
42
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
39
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
63
Gemiddeld
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 390.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatHeul
Huisnummer33
Postcode4741 RB
WoonplaatsHoeven
GemeenteHalderberge
ProvincieZeeland
BuurtHoeven
WijkWijk 04 Hoeven
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1935
Oppervlakte127 m²
BAG ID1655010000519831

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1935
Woonoppervlakte127 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlVooroorlogse bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1935) en de leeftijd (91 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 91 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€288
Reserve/mnd
€3460
Reserve/jaar
10€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1935 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€508
elke 7 jaar • €73/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€635
elke 10 jaar • €64/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Dakbedekking
€1016
elke 25 jaar • €41/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
F

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 241/mnd

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

Verduurzamingskansen

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1935.
  • Gebruik de oppervlakte van 127 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2986 kWh.
  • Gasverbruik: 1651 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 20-40 %
Voor 197037.5%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
3680 Hoeven D 76.0 m²
3702 Hoeven D 675.0 m²
3703 Hoeven D 490.0 m²
3704 Hoeven D 1050.0 m²
3708 Hoeven D 287.0 m²
Grenskwaliteit: D (18) C (2)
Publiekrechtelijke beperkingen (1)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-05-05

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...
Wonen bouwvlak Onbekend luchtvaartverkeerzone - 8
Wat u hiervan moet begrijpen
Er zijn project- of besluitmeldingen in de buurt die u verder moet controleren.

We vonden 1 meldingen die op een projectbesluit, uitspraak of vergunning lijken. Controleer deze vooral als u wilt weten of zicht, geluid, verkeer of bouwactiviteit in de omgeving kan veranderen.

Lokale planregels
0
Het belangrijkst voor verbouwen of uitbreiden
Beleid / visies
22
Meestal bredere buurt- of landelijke context
Project / besluit signalen
1
Extra controleren als u hinder of verandering verwacht
Documenten die u als eerste zou openen
Voorbereidingsbesluit hyperscale datacenters
Project / besluit Nationaal of rijksbreed
plangebied
Status: Vastgesteld
Handige vervolgstap
  • Controleer vooral lokale bestemmings- of omgevingsplannen als u wilt verbouwen, uitbouwen of splitsen.
  • Zie algemene visies en programma's vooral als achtergrond voor de buurt, niet als directe vergunningmelding.
  • Gebruik voor een definitieve check altijd de officiële gemeentelijke publicatie of het Omgevingsloket.

Binnen circa 200 meter vonden we 30 planvermeldingen. De meest relevante vermelding in deze bron is 'Voorbereidingsbesluit hyperscale datacenters'.

Bron: PDOK / Kadaster Ruimtelijke Plannen (legacy) Zoekradius: 200 m Totaal: 30
Officiële planvermeldingen uit deze bron bekijken (15)
Voor u relevant als Officiële naam / aanduiding Plan / code Status
Project / besluit
Voorbereidingsbesluit hyperscale datacenters
NL.IMRO.0000.VROvb22hsDataCen-3020
plangebied
Vastgesteld
Gebiedscontext
Provinciaal milieu- en waterplan 2016 - 2021
NL.IMRO.9930.pmwp2016-va01
plangebied
Vastgesteld
Gebiedscontext
Wijziging Nadere regels Verordening ruimte - Brabantse Zorgvuldigheidsscore Veehouderij (versie 2.0)
NL.IMRO.9930.wijznrvrbzv20-va01
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Besluit algemene regels ruimtelijke ordening
NL.IMRO.0000.IMam11Barro-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Nationaal Water Programma 2022-2027
NL.IMRO.0000.IMsv22NWP3PNZ-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Nationale Omgevingsvisie
NL.IMRO.0000.BZKovi20Novi-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Programma Noordzee 2022-2027
NL.IMRO.0000.IMsv22PNZNWP3-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Regeling algemene regels ruimtelijke ordening (ministeriele regeling)
NL.IMRO.0000.IMmr11Rarro-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Structuurvisie Ondergrond
NL.IMRO.0000.IWEZKsv18STRONG-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Structuurvisie Windenergie op land
NL.IMRO.0000.IMsvWindOpLand-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Wijziging van de Regeling Algemene Regels Ruimtelijke Ordening in verband met diverse ontwikkelingen 2018
NL.IMRO.0000.BZKmr11Rarro-3040
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Wijziging van de Regeling Algemene Regels Ruimtelijke Ordening in verband met enkele actualiseringen
NL.IMRO.0000.BZKmr11Rarro-3045
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Wijziging van de Regeling Algemene Regels Ruimtelijke Ordening in verband met het aanwijzen van twee civiele radarstations
NL.IMRO.0000.BZKmr11Rarro-3050
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Wijziging van de Regeling algemene regels ruimtelijke ordening (ministeriele regeling) (4e wijziging)
NL.IMRO.0000.IMmr11Rarro-3020
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Wijziging van de Regeling algemene regels ruimtelijke ordening (ministeriele regeling) (5e wijziging)
NL.IMRO.0000.IMmr11Rarro-3025
plangebied
Vastgesteld

Dit is een informatieve samenvatting op basis van openbare planbronnen. Controleer voor aankoop of verbouwing altijd de officiële publicatie en gemeentelijke stukken.


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtHoeven
WijkWijk 04 Hoeven
GemeenteHalderberge
BuurtcodeBU16550401
Inwoners4,790
Huishoudens2,170
Gem. WOZ-waarde€390,000
Koopwoningen69.0%
Bevolkingsdichtheid1,680 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Heul 33

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Hoeven
Wijk 04 Hoeven
Inwoners & huishoudens
4,790
2,170 huishoudens
Gem. woningwaarde
€390.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 1,680 /km²
  • Koopwoningen: 69.0%
  • CBS buurtcode: BU16550401
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.7 km
  • Basisschool: 0.7 km
  • Huisarts: 0.8 km
  • Treinstation: 4.5 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.7 km
Basisschool0.7 km
Huisarts0.8 km
Treinstation4.5 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.7 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km1
Middelbare school4.7 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Halderberge is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid1,680 /km²
Geschatte verkeersdrukGemiddeld
Huishoudens in buurt2,170
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

0
Geen natuur nabij
Geen beschermde natuurgebieden binnen 10 km gevonden.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

inrit (15) voetpad (3) rijbaan lokale weg (2)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (4741 RB)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Heul 7a 197 m² 1990
Heul 7a-MZ 40 m² 1990
Heul 7 194 m² 1990
Heul 9 141 m² 1963
Heul 11 185 m² 1950
Heul 13 141 m² 1968
Heul 15 157 m² 1956
Heul 17 122 m² 1987
Heul 21 101 m² 1968
Heul 23 132 m² 1992
Heul 25 216 m² 2024
Heul 27a 505 m² 1984
Heul 27 176 m² 1903
Heul 29 154 m² 2001
Heul 31 151 m² 1850

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID1655010000519831
GemeenteHalderberge
Coördinaten (WGS84)51.57536° N, 4.59052° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanhoeven.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Hoeven

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Heul 33. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken