Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Klaverberg 2, 4708 KH Roosendaal

BAG ID: 1674010000045868 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1995159 m²
159 m²
Woonoppervlakte
1995
Bouwjaar
4708 KH
Postcode

Dit pand aan de Klaverberg 2 in Roosendaal werd gebouwd in 1995. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Qua omvang gaat het om 159 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Tolberg-West, binnen gemeente Roosendaal in Noord-Brabant. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 159 m² is deze woning groter dan 67% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 133 m²) en het bouwjaar 1995 ligt rond het postcodegemiddelde (1995).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
159 m2
Energielabel
A
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 352.000
Leefscore
37/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Tolberg-West. De buurt telt ongeveer 2.635 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 135 m².Mediaan bouwjaar: 1995.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt1,0 km
  • Treinstation4,4 km
  • Basisschool500 m
  • Huisarts1,1 km

Samenvatting van dit adres

Klaverberg 2 in Roosendaal is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 159 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1995, mediaan in hetzelfde postcodegebied 135 m2. Dit valt onder moderne bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Tolberg-West, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 1,0 km, treinstation 4,4 km, basisschool 500 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 352.000, leefscore 37/100 (beperkt), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 352.000
Leefscore 37/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 1,0 km
Woningmix 85% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
159 m²
Woonoppervlakte
📅
1995
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
4708 KH
Postcode
🏛
Roosendaal
Woonplaats
📍
51.5136, 4.4278
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
55 dB
Geluidsniveau
💡
3,562 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,431 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€229/mnd
€2751/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

37% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
45
🎓 Onderwijs
30
🚌 Transport
56
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
41
📈 Investering
38

🏠 Locatiescores

🚲
67
Goed
Fiets
🚶
26
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
56
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
78
Overwegend veilig
Veiligheid
📈
38
Zwak
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 352.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatKlaverberg
Huisnummer2
Postcode4708 KH
WoonplaatsRoosendaal
GemeenteRoosendaal
ProvincieNoord-Brabant
BuurtTolberg-West
WijkWijk 07 Tolberg
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1995
Oppervlakte159 m²
BAG ID1674010000045868

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1995
Woonoppervlakte159 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-80/90 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1995) en de leeftijd (31 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

🔶 Aandachtspunten

Bij 31 jaar komen de eerste grote onderhoudscycli eraan. Plan budget voor dakwerk, schilderwerk en CV-ketel.

€254
Reserve/mnd
€3048
Reserve/jaar
7€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1995 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€636
elke 7 jaar • €91/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€795
elke 10 jaar • €80/jr
Controleer
Dakbedekking
€1272
elke 25 jaar • €51/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Aandacht
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 229/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1995.
  • Gebruik de oppervlakte van 159 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3562 kWh.
  • Gasverbruik: 1431 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 40-60 %
Voor 1970100%
Panden12

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1898 Roosendaal en Nispen H 7300.0 m²
2088 Roosendaal en Nispen H 23715.0 m²
2091 Roosendaal en Nispen H 450.0 m²
2182 Roosendaal en Nispen H 2390.0 m²
2231 Roosendaal en Nispen H 5431.0 m²
Grenskwaliteit: C (15) D (5)
Publiekrechtelijke beperkingen (1)
Toon beperkingen
Type Datum
Wet voorkeursrecht gemeenten: Besluit aanwijzing gronden 2019-04-04

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtTolberg-West
WijkWijk 07 Tolberg
GemeenteRoosendaal
BuurtcodeBU16740703
Inwoners2,635
Huishoudens1,090
Gem. WOZ-waarde€352,000
Koopwoningen85.0%
Bevolkingsdichtheid5,366 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Klaverberg 2

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Tolberg-West
Wijk 07 Tolberg
Inwoners & huishoudens
2,635
1,090 huishoudens
Gem. woningwaarde
€352.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 5,366 /km²
  • Koopwoningen: 85.0%
  • CBS buurtcode: BU16740703
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 1.0 km
  • Basisschool: 0.5 km
  • Huisarts: 1.1 km
  • Treinstation: 4.4 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt1.0 km
Basisschool0.5 km
Huisarts1.1 km
Treinstation4.4 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.5 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km5
Middelbare school4.5 km
Kinderdagverblijf0.4 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Roosendaal is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid5,366 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,090
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

56
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
5.1 km
Dichtstbijzijnde
2
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Brabantse Wal
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
5.08 km
afstand
🌳
Markiezaat
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
10.63 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (7) rijbaan lokale weg (4) fietspad (3) parkeervlak (3) transitie (2) inrit (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (4708 KH)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Klaverberg 4 94 m² 1995
Klaverberg 6 94 m² 1995
Klaverberg 8 94 m² 1995
Klaverberg 10 125 m² 1995
Klaverberg 12 94 m² 1995
Klaverberg 14 135 m² 1995
Klaverberg 16 112 m² 1995
Klaverberg 18 120 m² 1995
Klaverberg 20 169 m² 1995
Klaverberg 22 154 m² 1995
Klaverberg 24 160 m² 1995
Klaverberg 26 175 m² 1995
Klaverberg 28 160 m² 1995
Klaverberg 30 168 m² 1995
Klaverberg 32 147 m² 1995

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID1674010000045868
GemeenteRoosendaal
Coördinaten (WGS84)51.51356° N, 4.42780° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanroosendaal.nl

🏡 Buurtinformatie in Roosendaal

2,635
Inwoners
1,090
Huishoudens
2.4
Gem. huishoudgrootte
1,091
Woningvoorraad
€352.000
Gem. woningwaarde Tolberg-West
85%
Koopwoningen
5,366
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Roosendaal

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Klaverberg 2. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken