Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Schoener 2, 4511 JS Breskens

BAG ID: 1714010000762602 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1980203 m²
203 m²
Woonoppervlakte
1980
Bouwjaar
4511 JS
Postcode

In Breskens vindt u Schoener 2, een pand uit de jaren 70-90 uit 1980. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Met 203 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Breskens, gemeente Sluis, provincie Overijssel. Op de energieschaal scoort deze woning label B. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 203 m² is deze woning groter dan 93% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 156 m²) en met bouwjaar 1980 is het pand ouder dan het postcodegemiddelde (1992).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
203 m2
Energielabel
B
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 298.000
Leefscore
36/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Breskens. De buurt telt ongeveer 4.280 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 145 m².Mediaan bouwjaar: 1994.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt800 m
  • Treinstation44,3 km
  • Basisschool700 m
  • Huisarts800 m

Samenvatting van dit adres

Schoener 2 in Breskens is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 203 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1980, mediaan in hetzelfde postcodegebied 145 m2. Dit valt onder jaren 70/80 bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Breskens, gemengde woonbuurt, voorzieningen: supermarkt 800 m, treinstation 44,3 km, basisschool 700 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 298.000, leefscore 36/100 (beperkt), energielabel B. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label B (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 298.000
Leefscore 36/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 800 m
Woningmix 64% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
203 m²
Woonoppervlakte
📅
1980
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
4511 JS
Postcode
🏛
Breskens
Woonplaats
📍
51.3872, 3.5553
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
35 dB
Geluidsniveau
💡
4,354 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,827 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€289/mnd
€3464/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
B
Energielabel

🌟 Life Score

36% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
56
🎓 Onderwijs
26
🚌 Transport
33
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
55
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
44
Beperkt
Fiets
🚶
42
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
33
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
72
Overwegend veilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 298.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatSchoener
Huisnummer2
Postcode4511 JS
WoonplaatsBreskens
GemeenteSluis
ProvincieOverijssel
BuurtBreskens
WijkWijk 10 Breskens
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1980
Oppervlakte203 m²
BAG ID1714010000762602

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1980
Woonoppervlakte203 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-80/90 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1980) en de leeftijd (46 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 46 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€306
Reserve/mnd
€3677
Reserve/jaar
8€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1980 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€812
elke 7 jaar • €116/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€1015
elke 10 jaar • €102/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Dakbedekking
€1624
elke 25 jaar • €65/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
B
Indicatieve energiekosten
EUR 289/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1980.
  • Gebruik de oppervlakte van 203 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 4354 kWh.
  • Gasverbruik: 1827 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieKwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 1970100%
Panden15

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1825 Oostburg EB 624.0 m²
1826 Oostburg EB 498.0 m²
1827 Oostburg EB 500.0 m²
1900 Oostburg EB 600.0 m²
1901 Oostburg EB 629.0 m²
Grenskwaliteit: D (16) C (2) E (1)

Geen publiekrechtelijke beperkingen gevonden

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtBreskens
WijkWijk 10 Breskens
GemeenteSluis
BuurtcodeBU17141000
Inwoners4,280
Huishoudens2,130
Gem. WOZ-waarde€298,000
Koopwoningen64.0%
Bevolkingsdichtheid2,177 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Schoener 2

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Breskens
Wijk 10 Breskens
Inwoners & huishoudens
4,280
2,130 huishoudens
Gem. woningwaarde
€298.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 2,177 /km²
  • Koopwoningen: 64.0%
  • CBS buurtcode: BU17141000
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.8 km
  • Basisschool: 0.7 km
  • Huisarts: 0.8 km
  • Treinstation: 44.3 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.8 km
Basisschool0.7 km
Huisarts0.8 km
Treinstation44.3 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.7 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km1
Middelbare school11.2 km
Kinderdagverblijf0.8 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Sluis is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid2,177 /km²
Geschatte verkeersdrukGemiddeld
Huishoudens in buurt2,130
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (10) rijbaan lokale weg (7) fietspad (1) inrit (1) parkeervlak (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (4511 JS)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Schoener 4 197 m² 1979
Schoener 6 167 m² 1990
Schoener 8 179 m² 1990
Schoener 10 193 m² 1993
Schoener 12 240 m² 1991
Schoener 14 136 m² 1993
Schoener 16 122 m² 1994
Schoener 18 145 m² 1994
Schoener 20 142 m² 1994
Schoener 22 134 m² 1995
Schoener 24 116 m² 1995
Schoener 26 156 m² 1995
Schoener 28 131 m² 1994
Schoener 30 112 m² 1994
Schoener 32 165 m² 1994

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID1714010000762602
GemeenteSluis
Coördinaten (WGS84)51.38720° N, 3.55532° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanbreskens.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Breskens

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Schoener 2. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken