Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Beatrixstraat 3, 4401 EJ Yerseke

BAG ID: 703010000005505 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 195496 m²
96 m²
Woonoppervlakte
1954
Bouwjaar
4401 EJ
Postcode

Op Beatrixstraat 3 in Yerseke bevindt zich dit naoorlogs pand, gebouwd in 1954. Deze woning is gebouwd in de naoorlogse wederopbouwperiode (1945–1975). Het gebruiksoppervlak is volgens de BAG 96 m². Gelegen in Yerseke - Kern, gemeente Reimerswaal (Zeeland). Het energielabel is E. Dit label biedt duidelijke ruimte voor verduurzaming en lagere energiekosten. Qua oppervlak (96 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 86 m² en met bouwjaar 1954 is het pand ouder dan het postcodegemiddelde (1961).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
96 m2
Energielabel
E
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 243.000
Leefscore
43/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Yerseke - Kern. De buurt telt ongeveer 2.915 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 104 m².Mediaan bouwjaar: 1960.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt500 m
  • Treinstation4,3 km
  • Basisschool800 m
  • Huisarts500 m

Samenvatting van dit adres

Beatrixstraat 3 in Yerseke is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 96 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1954, mediaan in hetzelfde postcodegebied 104 m2. Dit valt onder naoorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Yerseke - Kern, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 500 m, treinstation 4,3 km, basisschool 800 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 243.000, leefscore 43/100 (beperkt), energielabel E. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label E (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 243.000
Leefscore 43/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 500 m
Woningmix 70% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
96 m²
Woonoppervlakte
📅
1954
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
4401 EJ
Postcode
🏛
Yerseke
Woonplaats
📍
51.4932, 4.0493
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
44 dB
Geluidsniveau
💡
2,428 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,248 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€186/mnd
€2229/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
E
Energielabel

🌟 Life Score

43% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
70
🎓 Onderwijs
30
🚌 Transport
47
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
63
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
42
Beperkt
Fiets
🚶
55
Matig
Loopbaarheid
🚌
47
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
72
Overwegend veilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 243.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatBeatrixstraat
Huisnummer3
Postcode4401 EJ
WoonplaatsYerseke
GemeenteReimerswaal
ProvincieZeeland
BuurtYerseke - Kern
WijkWijk 00 Yerseke
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1954
Oppervlakte96 m²
BAG ID703010000005505

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1954
Woonoppervlakte96 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlNaoorlogse wederopbouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1954) en de leeftijd (72 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 72 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€243
Reserve/mnd
€2921
Reserve/jaar
9€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1954 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€384
elke 7 jaar • €55/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€480
elke 10 jaar • €48/jr
Controleer
Dakbedekking
€768
elke 25 jaar • €31/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
E
Indicatieve energiekosten
EUR 186/mnd

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

Verduurzamingskansen

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1954.
  • Gebruik de oppervlakte van 96 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2428 kWh.
  • Gasverbruik: 1248 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieKwetsbaar gebied - 60-80 %
Voor 1970100%
Panden45

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1429 Yerseke G 90.0 m²
1470 Yerseke G 212.0 m²
1481 Yerseke G 99.0 m²
2584 Yerseke G 159.0 m²
2718 Yerseke G 247.0 m²
Grenskwaliteit: D (20)
Publiekrechtelijke beperkingen (3)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1966-09-27
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1998-11-03
Woningwet: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2022-05-02

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtYerseke - Kern
WijkWijk 00 Yerseke
GemeenteReimerswaal
BuurtcodeBU07030000
Inwoners2,915
Huishoudens1,355
Gem. WOZ-waarde€243,000
Koopwoningen70.0%
Bevolkingsdichtheid3,357 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Beatrixstraat 3

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Yerseke - Kern
Wijk 00 Yerseke
Inwoners & huishoudens
2,915
1,355 huishoudens
Gem. woningwaarde
€243.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 3,357 /km²
  • Koopwoningen: 70.0%
  • CBS buurtcode: BU07030000
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.5 km
  • Basisschool: 0.8 km
  • Huisarts: 0.5 km
  • Treinstation: 4.3 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.5 km
Basisschool0.8 km
Huisarts0.5 km
Treinstation4.3 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.8 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km3
Middelbare school8.3 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Reimerswaal is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid3,357 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt1,355
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (16) rijbaan lokale weg (3) parkeervlak (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (4401 EJ)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Beatrixstraat 1 105 m² 1954
Beatrixstraat 5 97 m² 1952
Beatrixstraat 7 104 m² 1952
Beatrixstraat 9 82 m² 1959
Beatrixstraat 11 82 m² 1952
Beatrixstraat 13 129 m² 1965
Beatrixstraat 15 128 m² 1939
Beatrixstraat 17 133 m² 1939
Beatrixstraat 19A 17 m² 1960
Beatrixstraat 19B 17 m² 1960
Beatrixstraat 19C 17 m² 1960
Beatrixstraat 19D 17 m² 1960
Beatrixstraat 21 110 m² 1996
Beatrixstraat 23 110 m² 1996
Beatrixstraat 25 137 m² 1965

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID703010000005505
GemeenteReimerswaal
Coördinaten (WGS84)51.49322° N, 4.04929° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanyerseke.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Yerseke

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Beatrixstraat 3. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken