Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Pontil 1, 4142 RR Leerdam

BAG ID: 1961010000806298 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2021176 m²
176 m²
Woonoppervlakte
2021
Bouwjaar
4142 RR
Postcode

Dit pand aan de Pontil 1 in Leerdam werd gebouwd in 2021. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Met 176 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Broekgraaf-Zuid, gemeente Vijfheerenlanden, provincie Gelderland. Op de energieschaal scoort deze woning label A+++. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Qua oppervlak (176 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 174 m² en het bouwjaar 2021 ligt rond het postcodegemiddelde (2021).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
176 m2
Energielabel
A+++
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 455.000
Leefscore
40/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Broekgraaf-Zuid. De buurt telt ongeveer 1.235 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 176 m².Mediaan bouwjaar: 2021.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt700 m
  • Treinstation2,1 km
  • Basisschool700 m
  • Huisarts1,0 km

Samenvatting van dit adres

Pontil 1 in Leerdam is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 176 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2021, mediaan in hetzelfde postcodegebied 176 m2. Dit valt onder recente bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Broekgraaf-Zuid, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 700 m, treinstation 2,1 km, basisschool 700 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 455.000, leefscore 40/100 (beperkt), energielabel A+++. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A+++ (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 455.000
Leefscore 40/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 700 m
Woningmix 75% koopwoningen in de buurt
Geluid Indicatie 46 dB

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
176 m²
Woonoppervlakte
📅
2021
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
4142 RR
Postcode
🏛
Leerdam
Woonplaats
📍
51.8863, 5.0779
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
Laag
Seismisch risico
Buiten het bekende Groningen gasveldgebied.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
46 dB
Geluidsniveau
💡
3,868 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,056 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€195/mnd
€2340/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A+++
Energielabel

🌟 Life Score

40% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
44
🎓 Onderwijs
44
🚌 Transport
61
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
46
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
50
Matig
Fiets
🚶
36
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
61
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
—
Niet beschikbaar
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 455.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatPontil
Huisnummer1
Postcode4142 RR
WoonplaatsLeerdam
GemeenteVijfheerenlanden
ProvincieGelderland
BuurtBroekgraaf-Zuid
WijkLeerdam-West
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2021
Oppervlakte176 m²
BAG ID1961010000806298

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2021
Woonoppervlakte176 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2021) en de leeftijd (5 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

✅ Goed Onderhouden

Relatief nieuw (5 jaar). Focus op routineonderhoud.

€179
Reserve/mnd
€2147
Reserve/jaar
4€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2021 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
OK
Buitenschilderwerk
€704
elke 7 jaar • €101/jr
OK
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Binnenschilderwerk
€880
elke 10 jaar • €88/jr
OK
Dakbedekking
€1408
elke 25 jaar • €56/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A+++
Indicatieve energiekosten
EUR 195/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2021.
  • Gebruik de oppervlakte van 176 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3868 kWh.
  • Gasverbruik: 1056 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

Funderingsgegevens laden...


📄 Eigendom & Kadaster

Perceelgegevens laden...

Beperkingen laden...

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtBroekgraaf-Zuid
WijkLeerdam-West
GemeenteVijfheerenlanden
BuurtcodeBU19612407
Inwoners1,235
Huishoudens460
Gem. WOZ-waarde€455,000
Koopwoningen75.0%
Bevolkingsdichtheid7,059 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Pontil 1

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Broekgraaf-Zuid
Leerdam-West
Inwoners & huishoudens
1,235
460 huishoudens
Gem. woningwaarde
€455.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 7,059 /km²
  • Koopwoningen: 75.0%
  • CBS buurtcode: BU19612407
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.7 km
  • Basisschool: 0.7 km
  • Huisarts: 1.0 km
  • Treinstation: 2.1 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.7 km
Basisschool0.7 km
Huisarts1.0 km
Treinstation2.1 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.7 km
Basisscholen binnen 1 km2
Basisscholen binnen 3 km10
Middelbare school1.0 km
Kinderdagverblijf0.9 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Vijfheerenlanden is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid7,059 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt460
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

inrit (10) rijbaan lokale weg (5) parkeervlak (4) voetpad (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (4142 RR)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Pontil 2 174 m² 2021
Pontil 3 178 m² 2021
Pontil 4 140 m² 2021
Pontil 5 176 m² 2021
Pontil 6 148 m² 2021
Pontil 7 169 m² 2021
Pontil 8 174 m² 2021
Pontil 9 179 m² 2021
Pontil 11 195 m² 2021
Pontil 13 186 m² 2021
Pontil 15 189 m² 2021
Pontil 17 182 m² 2021
Pontil 19 169 m² 2021
Pontil 21 176 m² 2021
Pontil 23 179 m² 2021

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID1961010000806298
GemeenteVijfheerenlanden
Coördinaten (WGS84)51.88630° N, 5.07794° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanleerdam.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Leerdam

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Pontil 1. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken