Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Sestertiusstraat 16, 4007 MK Tiel

BAG ID: 281010000056045 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 200573 m²
73 m²
Woonoppervlakte
2005
Bouwjaar
4007 MK
Postcode

Op Sestertiusstraat 16 in Tiel bevindt zich dit eigentijdse woning, gebouwd in 2005. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Het gebruiksoppervlak is volgens de BAG 73 m². Gelegen in Passewaaij-Zuid-Oost, gemeente Tiel (Gelderland). Het energielabel is A+. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 73 m² is deze woning kleiner dan 100% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 110 m²) en het bouwjaar 2005 ligt rond het postcodegemiddelde (2005).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
73 m2
Energielabel
A+
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 414.000
Leefscore
30/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Passewaaij-Zuid-Oost. De buurt telt ongeveer 2.775 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 73 m².Mediaan bouwjaar: 2005.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt1,6 km
  • Treinstation3,2 km
  • Basisschool700 m
  • Huisarts3,0 km

Samenvatting van dit adres

Sestertiusstraat 16 in Tiel is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 73 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2005, mediaan in hetzelfde postcodegebied 73 m2. Dit valt onder moderne bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Passewaaij-Zuid-Oost, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 1,6 km, treinstation 3,2 km, basisschool 700 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 414.000, leefscore 30/100 (beperkt), energielabel A+. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A+ (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 414.000
Leefscore 30/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 1,6 km
Woningmix 77% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Rivierengebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
73 m²
Woonoppervlakte
📅
2005
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
4007 MK
Postcode
🏛
Tiel
Woonplaats
📍
51.8674, 5.4013
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
41 dB
Geluidsniveau
💡
2,014 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
438 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€89/mnd
€1073/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A+
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

30% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
34
🎓 Onderwijs
30
🚌 Transport
49
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
21
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
46
Matig
Fiets
🚶
10
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
49
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
57
Gemiddeld
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 414.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatSestertiusstraat
Huisnummer16
Postcode4007 MK
WoonplaatsTiel
GemeenteTiel
ProvincieGelderland
BuurtPassewaaij-Zuid-Oost
WijkTiel-Zuid
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2005
Oppervlakte73 m²
BAG ID281010000056045

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2005
Woonoppervlakte73 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2005) en de leeftijd (21 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

🔶 Aandachtspunten

Bij 21 jaar komen de eerste grote onderhoudscycli eraan. Plan budget voor dakwerk, schilderwerk en CV-ketel.

€159
Reserve/mnd
€1903
Reserve/jaar
5€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2005 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Aandacht
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Buitenschilderwerk
€292
elke 7 jaar • €42/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€365
elke 10 jaar • €36/jr
Controleer
Dakbedekking
€584
elke 25 jaar • €23/jr
Aandacht
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A+

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 89/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2005.
  • Gebruik de oppervlakte van 73 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2014 kWh.
  • Gasverbruik: 438 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoRivierengebied
CategorieKwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1908 Tiel K 1620.0 m²
1910 Tiel K 718.0 m²
1911 Tiel K 2338.0 m²
2154 Tiel K 348.0 m²
2155 Tiel K 261.0 m²
Grenskwaliteit: D (19) C (1)

Geen publiekrechtelijke beperkingen gevonden

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtPassewaaij-Zuid-Oost
WijkTiel-Zuid
GemeenteTiel
BuurtcodeBU02810303
Inwoners2,775
Huishoudens1,105
Gem. WOZ-waarde€414,000
Koopwoningen77.0%
Bevolkingsdichtheid6,309 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Sestertiusstraat 16

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Passewaaij-Zuid-Oost
Tiel-Zuid
Inwoners & huishoudens
2,775
1,105 huishoudens
Gem. woningwaarde
€414.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 6,309 /km²
  • Koopwoningen: 77.0%
  • CBS buurtcode: BU02810303
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 1.6 km
  • Basisschool: 0.7 km
  • Huisarts: 3.0 km
  • Treinstation: 3.2 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt1.6 km
Basisschool0.7 km
Huisarts3.0 km
Treinstation3.2 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.7 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km3
Middelbare school2.9 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Tiel is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid6,309 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,105
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

18
Weinig natuur nabij
Beschermde natuur is wat verder weg. Meer een stedelijke omgeving.
39.5 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Rijntakken
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
39.47 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

rijbaan lokale weg (7) voetpad (7) parkeervlak (6)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (4007 MK)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Sestertiusstraat 2 153 m² 2005
Sestertiusstraat 4 166 m² 2005
Sestertiusstraat 6 162 m² 2005
Sestertiusstraat 8 161 m² 2005
Sestertiusstraat 10 161 m² 2005
Sestertiusstraat 12 161 m² 2005
Sestertiusstraat 14 73 m² 2005
Sestertiusstraat 18 73 m² 2005
Sestertiusstraat 20 73 m² 2005
Sestertiusstraat 22 73 m² 2005
Sestertiusstraat 24 73 m² 2005
Sestertiusstraat 26 73 m² 2005
Sestertiusstraat 28 73 m² 2005
Sestertiusstraat 30 73 m² 2005
Sestertiusstraat 32 96 m² 2005

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID281010000056045
GemeenteTiel
Coördinaten (WGS84)51.86744° N, 5.40125° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplantiel.nl

🏡 Buurtinformatie in Tiel

2,775
Inwoners
1,105
Huishoudens
2.5
Gem. huishoudgrootte
1,071
Woningvoorraad
€414.000
Gem. woningwaarde Passewaaij-Zuid-Oost
77%
Koopwoningen
6,309
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Tiel

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Sestertiusstraat 16. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken