Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Bellefleurgaarde 48, 3824 ZD Amersfoort

BAG ID: 307010000405650 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1995157 m²
157 m²
Woonoppervlakte
1995
Bouwjaar
3824 ZD
Postcode

Bellefleurgaarde 48 is een pand uit de jaren 70-90 in Amersfoort, gebouwd in 1995. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Met 157 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Hoge Hoven, gemeente Amersfoort, provincie Utrecht. Op de energieschaal scoort deze woning label B. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 157 m² is deze woning groter dan 87% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 140 m²) en het bouwjaar 1995 ligt rond het postcodegemiddelde (1995).

Waarde & Kosten

📌 Belangrijkste gegevens

De kerninformatie die direct uit BAG, CBS en beschikbare adresdata komt. Zwaardere grafieken en kaarten laden daarna door.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
157 m2
Energielabel
B
Buurt-WOZ
EUR 453.000
Leefscore
38/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Hoge Hoven. De buurt telt ongeveer 2.285 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 133 m².Mediaan bouwjaar: 1995.

Voorzieningen dichtbij

Nog geen betrouwbare voorzieningensamenvatting beschikbaar in de eerste weergave.

Adresprofiel

Bellefleurgaarde 48 in Amersfoort is een woonfunctie met 157 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1995, postcode-mediaan 133 m2. De bouwperiode valt in de categorie moderne bouw, wat helpt om onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare woningen beter te beoordelen.

De ligging combineert buurt Hoge Hoven, zeer stedelijke buurt. Gebruik de straat-, buurt- en stadlinks om dit adres met omliggende woningen te vergelijken.

Als eerste waardesignaal tonen we buurt-WOZ rond EUR 453.000, leefscore 38/100 (beperkt), energielabel B. Voor een koop- of verkoopbeslissing blijft vergelijking met recente transacties, staat van onderhoud en juridische beperkingen belangrijk.

Energie Label B (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 453.000
Leefscore 38/100 - beperkt

📈 Kerncijfers

🏠
157 m²
Woonoppervlakte
📅
1995
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
3824 ZD
Postcode
🏛
Amersfoort
Woonplaats
📍
52.1944, 5.3735
Seismisch risico
Buiten het bekende Groningen gasveldgebied.
💡
3,526 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,413 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€227/mnd
€2718/jaar
Geschatte energiekosten
B
Energielabel

🌟 Life Score

38% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
26
🎓 Onderwijs
26
🚌 Transport
22
🌳 Groen
85
🪺 Gezondheid
26
📈 Investering
50

Voor deze locatie is weinig lokale data beschikbaar; gemarkeerde factoren zijn geschat op basis van de bevolkingsdichtheid van de buurt.

🏠 Locatiescores

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...