Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Velduil 27, 3752 SB Bunschoten-Spakenburg

BAG ID: 313010000204564 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1981227 m²
227 m²
Woonoppervlakte
1981
Bouwjaar
3752 SB
Postcode

Welkom bij Velduil 27 — een pand uit de jaren 70-90 in Bunschoten-Spakenburg daterend uit 1981. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Qua omvang gaat het om 227 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Blokhuiswetering, binnen gemeente Bunschoten in Utrecht. Voor energiezuinigheid heeft het pand label B. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Qua oppervlak (227 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 211 m² en met bouwjaar 1981 is het pand ouder dan het postcodegemiddelde (1985).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
227 m2
Energielabel
B
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 417.000
Leefscore
38/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Blokhuiswetering. De buurt telt ongeveer 3.665 inwoners. In dezelfde postcode staan 13 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 227 m².Mediaan bouwjaar: 1982.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt500 m
  • Treinstation8,4 km
  • Basisschool400 m
  • Huisarts1,4 km

Samenvatting van dit adres

Velduil 27 in Bunschoten-Spakenburg is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 227 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1981, mediaan in hetzelfde postcodegebied 227 m2. Dit valt onder jaren 70/80 bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Blokhuiswetering, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 500 m, treinstation 8,4 km, basisschool 400 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 417.000, leefscore 38/100 (beperkt), energielabel B. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label B (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 417.000
Leefscore 38/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 500 m
Woningmix 81% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Laagveengebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
227 m²
Woonoppervlakte
📅
1981
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
3752 SB
Postcode
🏛
Bunschoten-Spakenburg
Woonplaats
📍
52.2418, 5.3695
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
48 dB
Geluidsniveau
💡
4,786 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
2,043 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€321/mnd
€3852/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
B
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

38% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
61
🎓 Onderwijs
44
🚌 Transport
40
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
32
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
57
Matig
Fiets
🚶
36
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
40
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
71
Overwegend veilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 417.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatVelduil
Huisnummer27
Postcode3752 SB
WoonplaatsBunschoten-Spakenburg
GemeenteBunschoten
ProvincieUtrecht
BuurtBlokhuiswetering
WijkWijk 00
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1981
Oppervlakte227 m²
BAG ID313010000204564

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1981
Woonoppervlakte227 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-80/90 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1981) en de leeftijd (45 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 45 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€327
Reserve/mnd
€3925
Reserve/jaar
8€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1981 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€908
elke 7 jaar • €130/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€1135
elke 10 jaar • €114/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Dakbedekking
€1816
elke 25 jaar • €73/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
B

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 321/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1981.
  • Gebruik de oppervlakte van 227 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 4786 kWh.
  • Gasverbruik: 2043 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoLaagveengebied
CategorieKwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
3924 Bunschoten F 57297.0 m²
1420 Bunschoten G 375.0 m²
1421 Bunschoten G 389.0 m²
1426 Bunschoten G 376.0 m²
1427 Bunschoten G 400.0 m²
Grenskwaliteit: D (19) E (1)
Publiekrechtelijke beperkingen (2)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2001-03-12
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-12-05

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtBlokhuiswetering
WijkWijk 00
GemeenteBunschoten
BuurtcodeBU03130006
Inwoners3,665
Huishoudens1,405
Gem. WOZ-waarde€417,000
Koopwoningen81.0%
Bevolkingsdichtheid6,558 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Velduil 27

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Blokhuiswetering
Wijk 00
Inwoners & huishoudens
3,665
1,405 huishoudens
Gem. woningwaarde
€417.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 6,558 /km²
  • Koopwoningen: 81.0%
  • CBS buurtcode: BU03130006
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.5 km
  • Basisschool: 0.4 km
  • Huisarts: 1.4 km
  • Treinstation: 8.4 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.5 km
Basisschool0.4 km
Huisarts1.4 km
Treinstation8.4 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.4 km
Basisscholen binnen 1 km2
Basisscholen binnen 3 km10
Middelbare school1.6 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Bunschoten is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid6,558 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,405
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

74
Dichtbij natuur
Beschermd natuurgebied op fietsafstand. Fijn voor weekend uitjes.
2.1 km
Dichtstbijzijnde
3
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Arkemheen
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
2.13 km
afstand
🌳
Eemmeer & Gooimeer Zuidoever
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
2.99 km
afstand
🌳
Veluwerandmeren
Habitat- & Vogelrichtlijn
21.44 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (12) rijbaan lokale weg (3) inrit (2) parkeervlak (2) fietspad (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (3752 SB)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Velduil 1 244 m² 1982
Velduil 3 58 m² 1982
Velduil 5 190 m² 2025
Velduil 7 180 m² 1982
Velduil 9 219 m² 1982
Velduil 11 247 m² 1981
Velduil 13 232 m² 1982
Velduil 15 229 m² 1982
Velduil 17 200 m² 1982
Velduil 19 227 m² 1980
Velduil 21 237 m² 1980
Velduil 23 211 m² 1980
Velduil 25 268 m² 1980

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID313010000204564
GemeenteBunschoten
Coördinaten (WGS84)52.24181° N, 5.36953° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanbunschoten-spakenburg.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Velduil 27. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken