Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Aeolusweg 131, 3731 XE De Bilt

BAG ID: 310010000691393 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1957121 m²
121 m²
Woonoppervlakte
1957
Bouwjaar
3731 XE
Postcode

Gelegen aan de Aeolusweg in De Bilt staat dit naoorlogs pand uit 1957. Deze woning is gebouwd in de naoorlogse wederopbouwperiode (1945–1975). Het gebruiksoppervlak is volgens de BAG 121 m². Gelegen in De Bilt West, gemeente De Bilt (Utrecht). Het energielabel is C. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Met 121 m² is deze woning groter dan 87% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 118 m²) en het bouwjaar 1957 ligt rond het postcodegemiddelde (1957).

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
121 m²
Woonoppervlakte
📅
1957
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
3731 XE
Postcode
🏛
De Bilt
Woonplaats
📍
52.1133, 5.1809
Seismisch risico
Buiten het bekende Groningen gasveldgebied.
💡
2,878 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,573 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€230/mnd
€2764/jaar
Geschatte energiekosten
C
Energielabel

🌟 Life Score

38% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
26
🎓 Onderwijs
26
🚌 Transport
22
🌳 Groen
85
🪺 Gezondheid
26
📈 Investering
50

Voor deze locatie is weinig lokale data beschikbaar; gemarkeerde factoren zijn geschat op basis van de bevolkingsdichtheid van de buurt.

🏠 Locatiescores

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...