Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Bottelroosweide 7, 3448 ZA Woerden

BAG ID: 632010000013945 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1989125 m²
125 m²
Woonoppervlakte
1989
Bouwjaar
3448 ZA
Postcode

Foto's (40)

Bottelroosweide 7, Woerden

Gegevens uit het woningaanbod

Vraagprijs uit aanbod
€ 575.000 k.k.
eengezinswoning · Bouwjaar 1989 · Molenvliet-West
Te koopEnergielabel B
Woonoppervlakte aanbod
130 m²
Perceel
169 m²
Inhoud
433 m³
Buitenruimte
12 m²
Berging
18 m²
Kamers
6 (5 slaapk.)
Aangeboden sinds
Type
Woonhuis
Soort woning
Eengezinswoning
Aanvaarding
In overleg
Prijs vanaf
€ 550.000

Kenmerken uit het aanbod

🌳Tuin☀️Dakterras🔆Zonnepanelen🅿️Parkeren op eigen terrein🔥Nieuwe cv-ketel
Makelaar
geWOON Marcel
Woerden · NVM
0348748824

Op Bottelroosweide 7 in Woerden bevindt zich dit pand uit de jaren 70-90, gebouwd in 1989. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Het gebruiksoppervlak is volgens de BAG 125 m². Gelegen in Molenvliet-West, gemeente Woerden (Zuid-Holland). Het energielabel is B. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Qua oppervlak (125 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 116 m² en het bouwjaar 1989 ligt rond het postcodegemiddelde (1989).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
125 m2
Energielabel
B
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 350.000
Leefscore
35/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Molenvliet-West. De buurt telt ongeveer 5.300 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 125 m².Mediaan bouwjaar: 1989.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt1,9 km
  • Treinstation3,6 km
  • Basisschool500 m
  • Huisarts2,0 km

Samenvatting van dit adres

Bottelroosweide 7 in Woerden is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 125 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1989, mediaan in hetzelfde postcodegebied 125 m2. Dit valt onder jaren 70/80 bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Molenvliet-West, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 1,9 km, treinstation 3,6 km, basisschool 500 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 350.000, leefscore 35/100 (beperkt), energielabel B. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label B (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 350.000
Leefscore 35/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 1,9 km
Woningmix 60% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Rivierengebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
125 m²
Woonoppervlakte
📅
1989
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
3448 ZA
Postcode
🏛
Woerden
Woonplaats
📍
52.0774, 4.8572
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
57 dB
Geluidsniveau
💡
2,950 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,125 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€183/mnd
€2200/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
B
Energielabel

🌟 Life Score

35% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
42
🎓 Onderwijs
37
🚌 Transport
65
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
11
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
75
Goed
Fiets
🚶
12
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
65
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
82
Veilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 350.000.

Actieve vraagprijs: EUR 575.000

Te koop
walter
€ 575.000

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatBottelroosweide
Huisnummer7
Postcode3448 ZA
WoonplaatsWoerden
GemeenteWoerden
ProvincieZuid-Holland
BuurtMolenvliet-West
WijkWijk 02 Woerden-West
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1989
Oppervlakte125 m²
BAG ID632010000013945

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1989
Woonoppervlakte125 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-80/90 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1989) en de leeftijd (37 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

🔶 Aandachtspunten

Bij 37 jaar komen de eerste grote onderhoudscycli eraan. Plan budget voor dakwerk, schilderwerk en CV-ketel.

€239
Reserve/mnd
€2872
Reserve/jaar
8€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1989 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€500
elke 7 jaar • €71/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€625
elke 10 jaar • €62/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Aandacht
Dakbedekking
€1000
elke 25 jaar • €40/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
B
Indicatieve energiekosten
EUR 183/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1989.
  • Gebruik de oppervlakte van 125 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2950 kWh.
  • Gasverbruik: 1125 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoRivierengebied
CategorieKwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
2231 Woerden D 834.0 m²
2249 Woerden D 131.0 m²
2250 Woerden D 131.0 m²
2251 Woerden D 131.0 m²
2252 Woerden D 131.0 m²
Grenskwaliteit: D (20)
Publiekrechtelijke beperkingen (1)
Toon beperkingen
Type Datum
Huisvestingswet 2014: Vaststelling huisvestingsverordening inzake vergunningenstelsel splitsing 2019-07-01

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtMolenvliet-West
WijkWijk 02 Woerden-West
GemeenteWoerden
BuurtcodeBU06320202
Inwoners5,300
Huishoudens2,325
Gem. WOZ-waarde€350,000
Koopwoningen60.0%
Bevolkingsdichtheid8,286 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Bottelroosweide 7

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Molenvliet-West
Wijk 02 Woerden-West
Inwoners & huishoudens
5,300
2,325 huishoudens
Gem. woningwaarde
€350.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 8,286 /km²
  • Koopwoningen: 60.0%
  • CBS buurtcode: BU06320202
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 1.9 km
  • Basisschool: 0.5 km
  • Huisarts: 2.0 km
  • Treinstation: 3.6 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt1.9 km
Basisschool0.5 km
Huisarts2.0 km
Treinstation3.6 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.5 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km10
Middelbare school2.2 km
Kinderdagverblijf0.7 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Woerden is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid8,286 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt2,325
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

56
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
6.2 km
Dichtstbijzijnde
2
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Broekvelden, Vettenbroek & Polder Stein
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
6.25 km
afstand
🌳
Nieuwkoopse Plassen & De Haeck
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
6.36 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (9) fietspad (5) rijbaan lokale weg (4) parkeervlak (2)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt

Vergelijkbare woningen


📈 Vergelijkbare adressen (3448 ZA)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Bottelroosweide 1 159 m² 1989
Bottelroosweide 2 95 m² 1988
Bottelroosweide 3 125 m² 1989
Bottelroosweide 4 88 m² 1988
Bottelroosweide 5 125 m² 1989
Bottelroosweide 6 88 m² 1988
Bottelroosweide 8 84 m² 1988
Bottelroosweide 9 125 m² 1989
Bottelroosweide 10 84 m² 1988
Bottelroosweide 11 137 m² 1989
Bottelroosweide 12 87 m² 1988
Bottelroosweide 13 136 m² 1989
Bottelroosweide 15 125 m² 1989
Bottelroosweide 17 139 m² 1989
Bottelroosweide 19 141 m² 1989

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID632010000013945
GemeenteWoerden
Coördinaten (WGS84)52.07742° N, 4.85723° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanwoerden.nl

🏡 Buurtinformatie in Woerden

5,300
Inwoners
2,325
Huishoudens
2.3
Gem. huishoudgrootte
2,311
Woningvoorraad
€350.000
Gem. woningwaarde Molenvliet-West
60%
Koopwoningen
8,286
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Woerden

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Bottelroosweide 7. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken