Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Fruitdoel 1, 3264 PD Nieuw-Beijerland

BAG ID: 588010001224211 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2016109 m²
109 m²
Woonoppervlakte
2016
Bouwjaar
3264 PD
Postcode

Dit eigentijdse woning aan de Fruitdoel in Nieuw-Beijerland stamt uit 2016. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. De woonoppervlakte bedraagt 109 m². Je vindt dit adres in Nieuw-Beijerland Woonkern (Hoeksche Waard, Friesland). Het geregistreerde energielabel betreft A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Qua oppervlak (109 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 110 m² en het bouwjaar 2016 ligt rond het postcodegemiddelde (2016).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
109 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 403.000
Leefscore
29/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Nieuw-Beijerland Woonkern. De buurt telt ongeveer 4.180 inwoners. In dezelfde postcode staan 5 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 109 m².Mediaan bouwjaar: 2016.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt500 m
  • Treinstation20,4 km
  • Basisschool700 m
  • Huisarts700 m

Samenvatting van dit adres

Fruitdoel 1 in Nieuw-Beijerland is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 109 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2016, mediaan in hetzelfde postcodegebied 109 m2. Dit valt onder recente bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Nieuw-Beijerland Woonkern, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 500 m, treinstation 20,4 km, basisschool 700 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 403.000, leefscore 29/100 (beperkt), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 403.000
Leefscore 29/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 500 m
Woningmix 81% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
109 m²
Woonoppervlakte
📅
2016
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
3264 PD
Postcode
🏛
Nieuw-Beijerland
Woonplaats
📍
51.8069, 4.3427
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
44 dB
Geluidsniveau
💡
2,662 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
654 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€126/mnd
€1516/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

29% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
22
🎓 Onderwijs
26
🚌 Transport
33
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
57
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
41
Beperkt
Fiets
🚶
40
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
33
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
—
Niet beschikbaar
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 403.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatFruitdoel
Huisnummer1
Postcode3264 PD
WoonplaatsNieuw-Beijerland
GemeenteHoeksche Waard
ProvincieFriesland
BuurtNieuw-Beijerland Woonkern
WijkNieuw-Beijerland
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2016
Oppervlakte109 m²
BAG ID588010001224211

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2016
Woonoppervlakte109 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2016) en de leeftijd (10 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

✅ Goed Onderhouden

Relatief nieuw (10 jaar). Focus op routineonderhoud.

€152
Reserve/mnd
€1822
Reserve/jaar
4€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2016 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
OK
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Buitenschilderwerk
€436
elke 7 jaar • €62/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€545
elke 10 jaar • €54/jr
Aandacht
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Dakbedekking
€872
elke 25 jaar • €35/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 126/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2016.
  • Gebruik de oppervlakte van 109 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2662 kWh.
  • Gasverbruik: 654 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieKwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 1970100%
Panden17

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1669 Piershil C 220.0 m²
1675 Piershil C 270.0 m²
1676 Piershil C 146.0 m²
1677 Piershil C 324.0 m²
1678 Piershil C 146.0 m²
Grenskwaliteit: B (12) C (7) D (1)

Geen publiekrechtelijke beperkingen gevonden

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtNieuw-Beijerland Woonkern
WijkWijk 13 Nieuw-Beijerland
GemeenteHoeksche Waard
BuurtcodeBU19631300
Inwoners4,180
Huishoudens1,550
Gem. WOZ-waarde€403,000
Koopwoningen81.0%
Bevolkingsdichtheid2,893 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Fruitdoel 1

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Nieuw-Beijerland Woonkern
Wijk 13 Nieuw-Beijerland
Inwoners & huishoudens
4,180
1,550 huishoudens
Gem. woningwaarde
€403.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 2,893 /km²
  • Koopwoningen: 81.0%
  • CBS buurtcode: BU19631300
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.5 km
  • Basisschool: 0.7 km
  • Huisarts: 0.7 km
  • Treinstation: 20.4 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.5 km
Basisschool0.7 km
Huisarts0.7 km
Treinstation20.4 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.7 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km2
Middelbare school4.8 km
Kinderdagverblijf0.7 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Hoeksche Waard is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid2,893 /km²
Geschatte verkeersdrukGemiddeld
Huishoudens in buurt1,550
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

rijbaan lokale weg (8) voetpad (7) parkeervlak (5)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (3264 PD)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Fruitdoel 3 109 m² 2016
Fruitdoel 5 102 m² 2016
Fruitdoel 7 102 m² 2016
Fruitdoel 9 128 m² 2016
Fruitdoel 11 109 m² 2016

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID588010001224211
GemeenteHoeksche Waard
Coördinaten (WGS84)51.80692° N, 4.34272° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplannieuw-beijerland.nl

🏡 Buurtinformatie in Nieuw-Beijerland

4,180
Inwoners
1,550
Huishoudens
2.7
Gem. huishoudgrootte
1,567
Woningvoorraad
€403.000
Gem. woningwaarde Nieuw-Beijerland Woonkern
81%
Koopwoningen
2,893
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Fruitdoel 1. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken