Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Ring 262B, 3195 XR Pernis Rotterdam

BAG ID: 599010000164467 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
industriefunctieBouwjaar 1928103 m²
103 m²
BAG-oppervlakte
1928
Bouwjaar
3195 XR
Postcode

Ring 262B in Pernis Rotterdam: een karakteristiek vooroorlogs pand uit 1928. Het pand stamt uit de periode 1900–1945, herkenbaar aan de bouwstijl van die jaren. De bag-oppervlakte is 103 m². Je vindt dit adres in Pernis (Rotterdam, Zuid-Holland). Het geregistreerde energielabel betreft F. Dit label biedt duidelijke ruimte voor verduurzaming en lagere energiekosten. Met bouwjaar 1928 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1921).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1928
BAG-oppervlakte
103 m2
Energielabel
F
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 289.000
Leefscore
41/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Pernis. De buurt telt ongeveer 4.970 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 127 m².Mediaan bouwjaar: 1924.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt500 m
  • Treinstation11,6 km
  • Basisschool600 m
  • Huisarts600 m

Samenvatting van dit adres

Ring 262B in Pernis Rotterdam is geregistreerd als industriefunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 103 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1928, mediaan in hetzelfde postcodegebied 127 m2. Dit valt onder vooroorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Pernis, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 500 m, treinstation 11,6 km, basisschool 600 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 289.000, leefscore 41/100 (beperkt), energielabel F. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label F (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 289.000
Leefscore 41/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 500 m
Woningmix 73% koopwoningen in de buurt
Geluid Indicatie 49 dB

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
103 m²
BAG-oppervlakte
📅
1928
Bouwjaar
📑
industriefunctie
Functie
✉
3195 XR
Postcode
🏛
Pernis Rotterdam
Woonplaats
📍
51.8854, 4.3865
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
49 dB
Geluidsniveau
💡
6,135 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,339 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€273/mnd
€3274/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
F
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

41% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
64
🎓 Onderwijs
30
🚌 Transport
28
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
55
📈 Investering
67

🏠 Locatiescores

🚲
41
Beperkt
Fiets
🚶
54
Matig
Loopbaarheid
🚌
28
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
60
Gemiddeld
Veiligheid
📈
67
Aantrekkelijk
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 289.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatRing
Huisnummer262B
Postcode3195 XR
WoonplaatsPernis Rotterdam
GemeenteRotterdam
ProvincieZuid-Holland
BuurtPernis
WijkPernis
Functieindustriefunctie
Bouwjaar1928
Oppervlakte103 m²
BAG ID599010000164467

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1928
BAG-oppervlakte103 m²
Typeindustriefunctie
BouwstijlVooroorlogse bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1928) en de leeftijd (98 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 98 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

🏢 VvE-verantwoordelijk

De onderhoudskosten zijn gesplitst. Onderstaande elementen vallen doorgaans onder de VvE en worden betaald via de maandelijkse servicekosten.

Dakbedekking Kozijnen Buitenschilderwerk Gevel Dakgoten
🏠 Uw kosten
€202/mnd
€2422/jaar
CV-ketel, badkamer, keuken, elektra, interieur
🏢 VvE kosten
€59/mnd
€710/jaar
Dak, kozijnen, buitenschilderwerk
VvE-kosten zijn doorgaans inbegrepen in uw maandelijkse servicekosten. Controleer bij de VvE voor exacte bedragen.
🏠 DakVvE 🧱 GevelVvE 🟧 KozijnenVvE 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren VvE
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1928 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging VvE
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk VvE
€412
elke 7 jaar • €59/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€515
elke 10 jaar • €52/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Dakbedekking VvE
€824
elke 25 jaar • €33/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
F

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 273/mnd

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

Verduurzamingskansen

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1928.
  • Gebruik de oppervlakte van 103 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 6135 kWh.
  • Gasverbruik: 1339 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

Funderingsgegevens laden...


📄 Eigendom & Kadaster

VvE-score laden...

Perceelgegevens laden...

Beperkingen laden...

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtPernis
WijkPernis
GemeenteRotterdam
BuurtcodeBU05991391
Inwoners4,970
Huishoudens2,275
Gem. WOZ-waarde€289,000
Koopwoningen73.0%
Bevolkingsdichtheid3,146 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Ring 262B

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Pernis
Pernis
Inwoners & huishoudens
4,970
2,275 huishoudens
Gem. woningwaarde
€289.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 3,146 /km²
  • Koopwoningen: 73.0%
  • CBS buurtcode: BU05991391
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.5 km
  • Basisschool: 0.6 km
  • Huisarts: 0.6 km
  • Treinstation: 11.6 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.5 km
Basisschool0.6 km
Huisarts0.6 km
Treinstation11.6 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.6 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km2
Middelbare school6.0 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Rotterdam
1e auto / jaar
€110
2e auto / jaar
€298
Bezoekers €0.13/10 min, max 500 uur/jaar
Uniform tarief voor hele stad.

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid3,146 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt2,275
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (11) parkeervlak (6) rijbaan lokale weg (3)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt

  • 3195 XR Pernis Rotterdam
    3374 m²
  • 3195 XR Pernis Rotterdam
    154 m²
  • 3195 XS Pernis Rotterdam
    442 m²
  • 3195 XR Pernis Rotterdam
    187 m²
  • 3195 XS Pernis Rotterdam
    103 m²
  • 3195 XS Pernis Rotterdam
    123 m²
  • 3195 XS Pernis Rotterdam
    103 m²
  • 3195 XS Pernis Rotterdam
    62 m²

📈 Vergelijkbare adressen (3195 XR)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Ring 210 178 m² 1792
Ring 220 154 m² 1951
Ring 224 3374 m² 2018
Ring 248 103 m² 1900
Ring 250 127 m² 1900
Ring 256 97 m² 1924
Ring 258 63 m² 1924
Ring 260 119 m² 1925
Ring 262A 187 m² 1928
Ring 266 95 m² 1928
Ring 270 104 m² 1928
Ring 274 141 m² 1928
Ring 290 159 m² 1924
Ring 294 129 m² 1924
Ring 296 88 m² 1924

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID599010000164467
GemeenteRotterdam
Coördinaten (WGS84)51.88541° N, 4.38651° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanpernis rotterdam.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Ring 262B. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken