Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Joubertstraat 4, 3143 CM Maassluis

BAG ID: 556010000007006 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1938135 m²
135 m²
Woonoppervlakte
1938
Bouwjaar
3143 CM
Postcode

Aan de Joubertstraat in Maassluis ligt dit vooroorlogs pand uit 1938. Het pand stamt uit de periode 1900–1945, herkenbaar aan de bouwstijl van die jaren. Met 135 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Taanschuurpolder, gemeente Maassluis, provincie Zuid-Holland. Op de energieschaal scoort deze woning label F. Dit label biedt duidelijke ruimte voor verduurzaming en lagere energiekosten. Met 135 m² is deze woning groter dan 73% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 127 m²) en met bouwjaar 1938 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1916).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
135 m2
Energielabel
F
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 326.000
Leefscore
38/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Taanschuurpolder. De buurt telt ongeveer 2.915 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 114 m².Mediaan bouwjaar: 1911.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt1,0 km
  • Treinstation12,1 km
  • Basisschool500 m
  • Huisarts1,6 km

Samenvatting van dit adres

Joubertstraat 4 in Maassluis is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 135 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1938, mediaan in hetzelfde postcodegebied 114 m2. Dit valt onder vooroorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Taanschuurpolder, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 1,0 km, treinstation 12,1 km, basisschool 500 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 326.000, leefscore 38/100 (beperkt), energielabel F. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label F (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 326.000
Leefscore 38/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 1,0 km
Woningmix 68% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
135 m²
Woonoppervlakte
📅
1938
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
3143 CM
Postcode
🏛
Maassluis
Woonplaats
📍
51.9164, 4.2487
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
47 dB
Geluidsniveau
💡
3,130 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,755 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€255/mnd
€3064/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
F
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

38% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
60
🎓 Onderwijs
43
🚌 Transport
38
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
38
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
46
Matig
Fiets
🚶
34
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
38
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
49
Gemiddeld
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 326.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatJoubertstraat
Huisnummer4
Postcode3143 CM
WoonplaatsMaassluis
GemeenteMaassluis
ProvincieZuid-Holland
BuurtTaanschuurpolder
WijkWijk 01 Taanschuurpolder
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1938
Oppervlakte135 m²
BAG ID556010000007006

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1938
Woonoppervlakte135 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlVooroorlogse bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1938) en de leeftijd (88 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 88 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€297
Reserve/mnd
€3569
Reserve/jaar
10€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1938 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€540
elke 7 jaar • €77/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€675
elke 10 jaar • €68/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Dakbedekking
€1080
elke 25 jaar • €43/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
F

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 255/mnd

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

Verduurzamingskansen

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1938.
  • Gebruik de oppervlakte van 135 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3130 kWh.
  • Gasverbruik: 1755 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieKwetsbaar gebied - 80-100 %
Voor 197086.66666666666667%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
3757 Maassluis D 231.0 m²
4040 Maassluis D 124.0 m²
4042 Maassluis D 148.0 m²
4081 Maassluis D 114.0 m²
4083 Maassluis D 133.0 m²
Grenskwaliteit: D (19)
Publiekrechtelijke beperkingen (16)
Toon beperkingen
Type Datum
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2005-12-13
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2009-12-08
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2009-03-17
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2009-03-17
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2005-12-13
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2005-12-13
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2005-12-13
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2005-12-13
Wet bodembescherming: Instemming nazorgplan 2011-05-05
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2007-12-19
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtTaanschuurpolder
WijkWijk 01 Taanschuurpolder
GemeenteMaassluis
BuurtcodeBU05560101
Inwoners2,915
Huishoudens1,370
Gem. WOZ-waarde€326,000
Koopwoningen68.0%
Bevolkingsdichtheid6,313 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Joubertstraat 4

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Taanschuurpolder
Wijk 01 Taanschuurpolder
Inwoners & huishoudens
2,915
1,370 huishoudens
Gem. woningwaarde
€326.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 6,313 /km²
  • Koopwoningen: 68.0%
  • CBS buurtcode: BU05560101
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 1.0 km
  • Basisschool: 0.5 km
  • Huisarts: 1.6 km
  • Treinstation: 12.1 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt1.0 km
Basisschool0.5 km
Huisarts1.6 km
Treinstation12.1 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.5 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km7
Middelbare school1.5 km
Kinderdagverblijf1.0 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Maassluis is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid6,313 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,370
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

44
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur is wat verder weg. Meer een stedelijke omgeving.
10.5 km
Dichtstbijzijnde
3
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Oude Maas
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
10.54 km
afstand
🌳
Solleveld & Kapittelduinen
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
11.38 km
afstand
🌳
Haringvliet
Habitat- & Vogelrichtlijn
12.15 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

parkeervlak (7) voetpad (6) rijbaan lokale weg (4) voetpad op trap (2) rijbaan regionale weg (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (3143 CM)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Joubertstraat 2 140 m² 1938
Joubertstraat 6 129 m² 1938
Joubertstraat 8 141 m² 1938
Joubertstraat 10-RD 102 m² 1911
Joubertstraat 10-ZW 90 m² 1911
Joubertstraat 12-RD 110 m² 1911
Joubertstraat 12-ZW 114 m² 1911
Joubertstraat 14-ZW 109 m² 1911
Joubertstraat 14-RD 110 m² 1911
Joubertstraat 16-RD 110 m² 1911
Joubertstraat 16-ZW 115 m² 1911
Joubertstraat 18 209 m² 1905
Joubertstraat 20-ZW 125 m² 1911
Joubertstraat 20-RD 110 m² 1911
Joubertstraat 22 198 m² 1909

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID556010000007006
GemeenteMaassluis
Coördinaten (WGS84)51.91636° N, 4.24872° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanmaassluis.nl

🏡 Buurtinformatie in Maassluis

2,915
Inwoners
1,370
Huishoudens
2.1
Gem. huishoudgrootte
1,372
Woningvoorraad
€326.000
Gem. woningwaarde Taanschuurpolder
68%
Koopwoningen
6,313
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Maassluis

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Joubertstraat 4. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken