Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Noorddijk 81, 3142 EC Maassluis

BAG ID: 556010000009225 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 189098 m²
98 m²
Woonoppervlakte
1890
Bouwjaar
3142 EC
Postcode

Gegevens uit het woningaanbod

Vraagprijs uit aanbod
€ 400.000 k.k.
eengezinswoning · Bouwjaar 1890 · Vertobuurt
VerkochtEnergielabel D
Woonoppervlakte aanbod
102 m²
Perceel
83 m²
Inhoud
360 m³
Berging
7 m²
Kamers
4 (2 slaapk.)
Aangeboden sinds
Type
Woonhuis
Soort woning
Eengezinswoning

Kenmerken uit het aanbod

🌳Tuin🔥Nieuwe cv-ketel
Makelaar
Spaland NVM Makelaars
Maassluis · NVM
010-4707400

Op Noorddijk 81 in Maassluis bevindt zich dit historisch pand, gebouwd in 1890. Het betreft een vooroorlogs pand van voor 1900 met karakteristieke bouw uit die tijd. Het gebruiksoppervlak is volgens de BAG 98 m². Gelegen in Vertobuurt, gemeente Maassluis (Zuid-Holland). Het energielabel is D. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Met 98 m² is deze woning groter dan 80% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 111 m²) en met bouwjaar 1890 is het pand ouder dan het postcodegemiddelde (1916).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
98 m2
Energielabel
D
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 305.000
Leefscore
42/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Vertobuurt. De buurt telt ongeveer 2.745 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 95 m².Mediaan bouwjaar: 1910.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt400 m
  • Treinstation11,9 km
  • Basisschool700 m
  • Huisarts600 m

Samenvatting van dit adres

Noorddijk 81 in Maassluis is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 98 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1890, mediaan in hetzelfde postcodegebied 95 m2. Dit valt onder historische bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Vertobuurt, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 400 m, treinstation 11,9 km, basisschool 700 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 305.000, leefscore 42/100 (beperkt), energielabel D. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label D (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 305.000
Leefscore 42/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 400 m
Woningmix 37% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
98 m²
Woonoppervlakte
📅
1890
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
3142 EC
Postcode
🏛
Maassluis
Woonplaats
📍
51.9248, 4.2494
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
€ 400,000
2025-11-08
Laatste verkoop
🔊
53 dB
Geluidsniveau
💡
2,464 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,274 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€189/mnd
€2272/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
D
Energielabel

🌟 Life Score

42% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
70
🎓 Onderwijs
44
🚌 Transport
41
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
52
📈 Investering
38

🏠 Locatiescores

🚲
41
Beperkt
Fiets
🚶
58
Matig
Loopbaarheid
🚌
41
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
48
Gemiddeld
Veiligheid
📈
38
Zwak
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 305.000.

Actieve vraagprijs: EUR 400.000

Verkocht
walter
€ 400.000
Onder bod
walter
€ 400.000
Te koop
walter
€ 400.000

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatNoorddijk
Huisnummer81
Postcode3142 EC
WoonplaatsMaassluis
GemeenteMaassluis
ProvincieZuid-Holland
BuurtVertobuurt
WijkWijk 02 Dijkpolder
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1890
Oppervlakte98 m²
BAG ID556010000009225

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1890
Woonoppervlakte98 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlVooroorlogse bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1890) en de leeftijd (136 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 136 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€275
Reserve/mnd
€3299
Reserve/jaar
12€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1890 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€392
elke 7 jaar • €56/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€490
elke 10 jaar • €49/jr
Controleer
Dakbedekking
€784
elke 25 jaar • €31/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
D
Indicatieve energiekosten
EUR 189/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1890.
  • Gebruik de oppervlakte van 98 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2464 kWh.
  • Gasverbruik: 1274 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieKwetsbaar gebied - 20-40 %
Voor 197031.914893617021278%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1276 Maassluis A 16660.0 m²
4232 Maassluis A 239.0 m²
4528 Maassluis A 14593.0 m²
172 Maassluis D 1830.0 m²
2586 Maassluis D 72.0 m²
Grenskwaliteit: D (19)
Publiekrechtelijke beperkingen (6)
Toon beperkingen
Type Datum
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2005-12-13
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2001-12-24
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1976-12-07
Ow Handhaving en uitvoering - Bestuurlijke herstelsanctie ook geldend voor rechtsopvolgers 2025-04-01
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2005-12-13
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtVertobuurt
WijkWijk 02 Dijkpolder
GemeenteMaassluis
BuurtcodeBU05560201
Inwoners2,745
Huishoudens1,210
Gem. WOZ-waarde€305,000
Koopwoningen37.0%
Bevolkingsdichtheid8,283 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Noorddijk 81

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Vertobuurt
Wijk 02 Dijkpolder
Inwoners & huishoudens
2,745
1,210 huishoudens
Gem. woningwaarde
€305.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 8,283 /km²
  • Koopwoningen: 37.0%
  • CBS buurtcode: BU05560201
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.4 km
  • Basisschool: 0.7 km
  • Huisarts: 0.6 km
  • Treinstation: 11.9 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.4 km
Basisschool0.7 km
Huisarts0.6 km
Treinstation11.9 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.7 km
Basisscholen binnen 1 km2
Basisscholen binnen 3 km10
Middelbare school1.0 km
Kinderdagverblijf0.7 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Maassluis is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid8,283 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,210
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

41
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur is wat verder weg. Meer een stedelijke omgeving.
10.8 km
Dichtstbijzijnde
2
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Solleveld & Kapittelduinen
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
10.83 km
afstand
🌳
Oude Maas
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
11.21 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (8) parkeervlak (4) rijbaan lokale weg (4) voetpad op trap (3) inrit (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (3142 EC)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Noorddijk 61A 71 m² 1920
Noorddijk 61 217 m² 1920
Noorddijk 63 84 m² 1910
Noorddijk 67 80 m² 1910
Noorddijk 69 87 m² 1910
Noorddijk 71 95 m² 1910
Noorddijk 73 96 m² 1910
Noorddijk 75 219 m² 1925
Noorddijk 77 96 m² 1890
Noorddijk 79 96 m² 1890
Noorddijk 83 96 m² 1890
Noorddijk 85 88 m² 1890
Noorddijk 87 152 m² 1953
Noorddijk 89 94 m² 1953
Noorddijk 91 94 m² 1953

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID556010000009225
GemeenteMaassluis
Coördinaten (WGS84)51.92478° N, 4.24936° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanmaassluis.nl

🏡 Buurtinformatie in Maassluis

2,745
Inwoners
1,210
Huishoudens
2.2
Gem. huishoudgrootte
1,260
Woningvoorraad
€305.000
Gem. woningwaarde Vertobuurt
37%
Koopwoningen
8,283
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Maassluis

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Noorddijk 81. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken