Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Ringdijk 192, 2983 GN Ridderkerk

BAG ID: 597010000257177 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 191098 m²
98 m²
Woonoppervlakte
1910
Bouwjaar
2983 GN
Postcode

Ringdijk 192 in Ridderkerk: een karakteristiek vooroorlogs pand uit 1910. Het pand stamt uit de periode 1900–1945, herkenbaar aan de bouwstijl van die jaren. Het gebruiksoppervlak is volgens de BAG 98 m². Gelegen in Slikkerveer, gemeente Ridderkerk (Zuid-Holland). Het energielabel is C. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Met 98 m² is deze woning kleiner dan 87% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 116 m²) en met bouwjaar 1910 is het pand ouder dan het postcodegemiddelde (1918).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
98 m2
Energielabel
C
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 356.000
Leefscore
40/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Slikkerveer. De buurt telt ongeveer 9.425 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 106 m².Mediaan bouwjaar: 1910.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt700 m
  • Treinstation6,4 km
  • Basisschool600 m
  • Huisarts1,0 km

Samenvatting van dit adres

Ringdijk 192 in Ridderkerk is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 98 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1910, mediaan in hetzelfde postcodegebied 106 m2. Dit valt onder vooroorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Slikkerveer, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 700 m, treinstation 6,4 km, basisschool 600 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 356.000, leefscore 40/100 (beperkt), energielabel C. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label C (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 356.000
Leefscore 40/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 700 m
Woningmix 65% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
98 m²
Woonoppervlakte
📅
1910
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
2983 GN
Postcode
🏛
Ridderkerk
Woonplaats
📍
51.8780, 4.6061
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
44 dB
Geluidsniveau
💡
2,464 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,274 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€189/mnd
€2272/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
C
Energielabel

🌟 Life Score

40% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
60
🎓 Onderwijs
47
🚌 Transport
38
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
48
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
45
Matig
Fiets
🚶
41
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
38
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
69
Overwegend veilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 356.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatRingdijk
Huisnummer192
Postcode2983 GN
WoonplaatsRidderkerk
GemeenteRidderkerk
ProvincieZuid-Holland
BuurtSlikkerveer
WijkSlikkerveer
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1910
Oppervlakte98 m²
BAG ID597010000257177

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1910
Woonoppervlakte98 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlVooroorlogse bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1910) en de leeftijd (116 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 116 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€255
Reserve/mnd
€3064
Reserve/jaar
10€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1910 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€392
elke 7 jaar • €56/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€490
elke 10 jaar • €49/jr
Controleer
Dakbedekking
€784
elke 25 jaar • €31/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
C
Indicatieve energiekosten
EUR 189/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1910.
  • Gebruik de oppervlakte van 98 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2464 kWh.
  • Gasverbruik: 1274 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieKwetsbaar gebied - 60-80 %
Voor 1970100%
Panden10

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
4631 Ridderkerk A 550.0 m²
5585 Ridderkerk A 108.0 m²
5586 Ridderkerk A 126.0 m²
5587 Ridderkerk A 129.0 m²
5588 Ridderkerk A 130.0 m²
Grenskwaliteit: D (14) E (6)
Publiekrechtelijke beperkingen (12)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1975-11-26
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1975-11-26
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1999-05-17
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1999-05-17
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1999-05-17
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1999-05-17
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1999-05-17
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtSlikkerveer
WijkSlikkerveer
GemeenteRidderkerk
BuurtcodeBU05970600
Inwoners9,425
Huishoudens4,180
Gem. WOZ-waarde€356,000
Koopwoningen65.0%
Bevolkingsdichtheid4,050 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Ringdijk 192

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Slikkerveer
Slikkerveer
Inwoners & huishoudens
9,425
4,180 huishoudens
Gem. woningwaarde
€356.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 4,050 /km²
  • Koopwoningen: 65.0%
  • CBS buurtcode: BU05970600
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.7 km
  • Basisschool: 0.6 km
  • Huisarts: 1.0 km
  • Treinstation: 6.4 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.7 km
Basisschool0.6 km
Huisarts1.0 km
Treinstation6.4 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.6 km
Basisscholen binnen 1 km2
Basisscholen binnen 3 km8
Middelbare school0.9 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Ridderkerk is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid4,050 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt4,180
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

90
Dichtbij natuur
Beschermd natuurgebied op loopafstand. Ideaal voor wandelen en buitenleven.
1.6 km
Dichtstbijzijnde
4
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Boezems Kinderdijk
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
1.6 km
afstand
🌳
Oude Maas
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
6.55 km
afstand
🌳
Donkse Laagten
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
9.09 km
afstand
🌳
Biesbosch
Habitat- & Vogelrichtlijn
14.13 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (15) inrit (2) voetpad op trap (2) rijbaan lokale weg (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (2983 GN)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Ringdijk 168 106 m² 1910
Ringdijk 170 118 m² 1934
Ringdijk 172 91 m² 1934
Ringdijk 174 211 m² 1930
Ringdijk 176 125 m² 1910
Ringdijk 178 104 m² 1910
Ringdijk 180 99 m² 1910
Ringdijk 182 106 m² 1910
Ringdijk 184 106 m² 1910
Ringdijk 186 120 m² 1910
Ringdijk 188 123 m² 1910
Ringdijk 190 106 m² 1910
Ringdijk 194 117 m² 1910
Ringdijk 196 92 m² 1935
Ringdijk 198 114 m² 1935

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID597010000257177
GemeenteRidderkerk
Coördinaten (WGS84)51.87801° N, 4.60606° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanridderkerk.nl

🏡 Buurtinformatie in Ridderkerk

9,425
Inwoners
4,180
Huishoudens
2.3
Gem. huishoudgrootte
4,202
Woningvoorraad
€356.000
Gem. woningwaarde Slikkerveer
65%
Koopwoningen
4,050
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Ridderkerk

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Ringdijk 192. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken