Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Graafland 11, 2964 BG Groot-Ammers

BAG ID: 694010000002913 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1910171 m²
171 m²
Woonoppervlakte
1910
Bouwjaar
2964 BG
Postcode

Gelegen aan de Graafland in Groot-Ammers staat dit vooroorlogs pand uit 1910. Het pand stamt uit de periode 1900–1945, herkenbaar aan de bouwstijl van die jaren. Het gebruiksoppervlak is volgens de BAG 171 m². Gelegen in Groot-Ammers-Dorp, gemeente Molenlanden (Zuid-Holland). Het energielabel is C. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Met 171 m² is deze woning kleiner dan 67% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 224 m²) en met bouwjaar 1910 is het pand ouder dan het postcodegemiddelde (1964).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
171 m2
Energielabel
C
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 374.000
Leefscore
32/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Groot-Ammers-Dorp. De buurt telt ongeveer 3.630 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 225 m².Mediaan bouwjaar: 1980.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt700 m
  • Treinstation14,5 km
  • Basisschool600 m
  • Huisarts700 m

Samenvatting van dit adres

Graafland 11 in Groot-Ammers is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 171 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1910, mediaan in hetzelfde postcodegebied 225 m2. Dit valt onder vooroorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Groot-Ammers-Dorp, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 700 m, treinstation 14,5 km, basisschool 600 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 374.000, leefscore 32/100 (beperkt), energielabel C. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label C (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 374.000
Leefscore 32/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 700 m
Woningmix 65% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Laagveengebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
171 m²
Woonoppervlakte
📅
1910
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
2964 BG
Postcode
🏛
Groot-Ammers
Woonplaats
📍
51.9217, 4.8232
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
41 dB
Geluidsniveau
💡
3,778 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
2,223 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€320/mnd
€3834/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
C
Energielabel

🌟 Life Score

32% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
39
🎓 Onderwijs
30
🚌 Transport
26
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
57
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
40
Beperkt
Fiets
🚶
41
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
26
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
—
Niet beschikbaar
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 374.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatGraafland
Huisnummer11
Postcode2964 BG
WoonplaatsGroot-Ammers
GemeenteMolenlanden
ProvincieZuid-Holland
BuurtGroot-Ammers-Dorp
WijkWijk06-Groot-Ammers
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1910
Oppervlakte171 m²
BAG ID694010000002913

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1910
Woonoppervlakte171 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlVooroorlogse bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1910) en de leeftijd (116 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 116 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€338
Reserve/mnd
€4062
Reserve/jaar
10€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1910 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€684
elke 7 jaar • €98/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€855
elke 10 jaar • €86/jr
Controleer
Dakbedekking
€1368
elke 25 jaar • €55/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
C
Indicatieve energiekosten
EUR 320/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1910.
  • Gebruik de oppervlakte van 171 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3778 kWh.
  • Gasverbruik: 2223 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoLaagveengebied
CategorieKwetsbaar gebied - 40-60 %
Voor 197042.857142857142854%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
167 Groot-Ammers E 1340.0 m²
170 Groot-Ammers E 1490.0 m²
465 Groot-Ammers E 1580.0 m²
1099 Groot-Ammers E 895.0 m²
1137 Groot-Ammers E 765.0 m²
Grenskwaliteit: E (20)
Publiekrechtelijke beperkingen (1)
Toon beperkingen
Type Datum
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtGroot-Ammers-Dorp
WijkWijk06-Groot-Ammers
GemeenteMolenlanden
BuurtcodeBU19780604
Inwoners3,630
Huishoudens1,485
Gem. WOZ-waarde€374,000
Koopwoningen65.0%
Bevolkingsdichtheid3,799 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Graafland 11

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Groot-Ammers-Dorp
Wijk06-Groot-Ammers
Inwoners & huishoudens
3,630
1,485 huishoudens
Gem. woningwaarde
€374.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 3,799 /km²
  • Koopwoningen: 65.0%
  • CBS buurtcode: BU19780604
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.7 km
  • Basisschool: 0.6 km
  • Huisarts: 0.7 km
  • Treinstation: 14.5 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.7 km
Basisschool0.6 km
Huisarts0.7 km
Treinstation14.5 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.6 km
Basisscholen binnen 1 km2
Basisscholen binnen 3 km3
Middelbare school5.4 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Molenlanden is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid3,799 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt1,485
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

71
Dichtbij natuur
Beschermd natuurgebied op fietsafstand. Fijn voor weekend uitjes.
4.5 km
Dichtstbijzijnde
2
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Donkse Laagten
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
4.46 km
afstand
🌳
Uiterwaarden Lek
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
5.94 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

inrit (9) rijbaan lokale weg (5) parkeervlak (3) voetpad (3)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (2964 BG)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Graafland 2 238 m² 1982
Graafland 3 114 m² 1928
Graafland 4 601 m² 1890
Graafland 6 225 m² 1915
Graafland 7b 258 m² 2016
Graafland 7a 259 m² 2015
Graafland 7 197 m² 1979
Graafland 8c 243 m² 2008
Graafland 8 160 m² 1983
Graafland 8a 243 m² 2008
Graafland 8b 277 m² 2008
Graafland 9 116 m² 1918
Graafland 10 129 m² 1924
Graafland 12 210 m² 1980
Graafland 13 84 m² 1910

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID694010000002913
GemeenteMolenlanden
Coördinaten (WGS84)51.92170° N, 4.82318° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplangroot-ammers.nl

🏡 Buurtinformatie in Groot-Ammers

3,630
Inwoners
1,485
Huishoudens
2.4
Gem. huishoudgrootte
1,533
Woningvoorraad
€374.000
Gem. woningwaarde Groot-Ammers-Dorp
65%
Koopwoningen
3,799
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Groot-Ammers

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Graafland 11. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken