Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Westerkade 85, 2802 SK Gouda

BAG ID: 513010013089315 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2014123 m²
123 m²
Woonoppervlakte
2014
Bouwjaar
2802 SK
Postcode

Op Westerkade 85 in Gouda bevindt zich dit eigentijdse woning, gebouwd in 2014. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. De woonoppervlakte bedraagt 123 m². Je vindt dit adres in De Korte Akkeren Oud (Gouda, Zuid-Holland). Het geregistreerde energielabel betreft A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 123 m² is deze woning groter dan 73% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 107 m²) en het bouwjaar 2014 ligt rond het postcodegemiddelde (2013).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
123 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 277.000
Leefscore
52/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in De Korte Akkeren Oud. De buurt telt ongeveer 5.915 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 119 m².Mediaan bouwjaar: 2014.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt400 m
  • Treinstation1,6 km
  • Basisschool400 m
  • Huisarts600 m

Samenvatting van dit adres

Westerkade 85 in Gouda is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 123 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2014, mediaan in hetzelfde postcodegebied 119 m2. Dit valt onder recente bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt De Korte Akkeren Oud, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 400 m, treinstation 1,6 km, basisschool 400 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 277.000, leefscore 52/100 (gemiddeld), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 277.000
Leefscore 52/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 400 m
Woningmix 59% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Niet indeelbaar

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
123 m²
Woonoppervlakte
📅
2014
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
2802 SK
Postcode
🏛
Gouda
Woonplaats
📍
52.0082, 4.6988
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
52 dB
Geluidsniveau
💡
2,914 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
738 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€141/mnd
€1688/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

52% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
65
🎓 Onderwijs
47
🚌 Transport
82
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
63
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
58
Matig
Fiets
🚶
58
Matig
Loopbaarheid
🚌
82
Uitstekend
OV & Bereikbaarheid
🛡
43
Onveilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 277.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatWesterkade
Huisnummer85
Postcode2802 SK
WoonplaatsGouda
GemeenteGouda
ProvincieZuid-Holland
BuurtDe Korte Akkeren Oud
WijkDe Korte Akkeren
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2014
Oppervlakte123 m²
BAG ID513010013089315

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2014
Woonoppervlakte123 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2014) en de leeftijd (12 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

💲 Reservering aanbevolen

Begin met reserveren voor toekomstig onderhoud. De eerste vervangingscycli naderen.

€167
Reserve/mnd
€2001
Reserve/jaar
5€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2014 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Aandacht
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Buitenschilderwerk
€492
elke 7 jaar • €70/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€615
elke 10 jaar • €62/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Dakbedekking
€984
elke 25 jaar • €39/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 141/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2014.
  • Gebruik de oppervlakte van 123 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2914 kWh.
  • Gasverbruik: 738 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoNiet indeelbaar
CategorieStedelijk gebied - 80-100 %
Voor 1970100%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
3660 Gouda E 156.0 m²
3661 Gouda E 122.0 m²
3662 Gouda E 123.0 m²
3663 Gouda E 123.0 m²
3664 Gouda E 122.0 m²
Grenskwaliteit: D (20)
Publiekrechtelijke beperkingen (7)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2002-04-15
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2002-04-15
Wet bodembescherming: Beschikking geval ernstige verontreiniging en mogelijk noodzaak spoedige sanering 2022-07-12
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2013-03-12
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtDe Korte Akkeren Oud
WijkDe Korte Akkeren
GemeenteGouda
BuurtcodeBU05130200
Inwoners5,915
Huishoudens2,845
Gem. WOZ-waarde€277,000
Koopwoningen59.0%
Bevolkingsdichtheid11,740 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Westerkade 85

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
De Korte Akkeren Oud
De Korte Akkeren
Inwoners & huishoudens
5,915
2,845 huishoudens
Gem. woningwaarde
€277.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 11,740 /km²
  • Koopwoningen: 59.0%
  • CBS buurtcode: BU05130200
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.4 km
  • Basisschool: 0.4 km
  • Huisarts: 0.6 km
  • Treinstation: 1.6 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.4 km
Basisschool0.4 km
Huisarts0.6 km
Treinstation1.6 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.4 km
Basisscholen binnen 1 km2
Basisscholen binnen 3 km12
Middelbare school1.3 km
Kinderdagverblijf0.4 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Sector 2-8
1e auto / jaar
€45
2e auto / jaar
€90
Bezoekers €0.40/uur bezoekersregeling
3e vergunning: €135/jaar.

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid11,740 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt2,845
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

68
Natuur op rijafstand
Beschermd natuurgebied op fietsafstand. Fijn voor weekend uitjes.
3.6 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Broekvelden, Vettenbroek & Polder Stein
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
3.57 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

parkeervlak (7) voetpad (7) rijbaan lokale weg (4) fietspad (1) voetgangersgebied (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (2802 SK)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Westerkade 71 125 m² 2014
Westerkade 73 135 m² 2014
Westerkade 75 119 m² 2014
Westerkade 77 119 m² 2014
Westerkade 79 119 m² 2014
Westerkade 81 119 m² 2014
Westerkade 83 119 m² 2014
Westerkade 87 123 m² 2014
Westerkade 89 148 m² 2014
Westerkade 91 81 m² 2012
Westerkade 93 81 m² 2012
Westerkade 95 81 m² 2012
Westerkade 97 81 m² 2012
Westerkade 99 81 m² 2012
Westerkade 101 81 m² 2012

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID513010013089315
GemeenteGouda
Coördinaten (WGS84)52.00819° N, 4.69876° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplangouda.nl

🏡 Buurtinformatie in Gouda

5,915
Inwoners
2,845
Huishoudens
2.1
Gem. huishoudgrootte
2,765
Woningvoorraad
€277.000
Gem. woningwaarde De Korte Akkeren Oud
59%
Koopwoningen
11,740
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Gouda

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Westerkade 85. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken