Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Singelstraat 15, 2802 KX Gouda

BAG ID: 513010013086374 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 198492 m²
92 m²
Woonoppervlakte
1984
Bouwjaar
2802 KX
Postcode

Welkom bij Singelstraat 15 — een pand uit de jaren 70-90 in Gouda daterend uit 1984. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Met 92 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk De Korte Akkeren Oud, gemeente Gouda, provincie Zuid-Holland. Op de energieschaal scoort deze woning label A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 92 m² is deze woning groter dan 67% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 70 m²) en het bouwjaar 1984 ligt rond het postcodegemiddelde (1985).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
92 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 277.000
Leefscore
52/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in De Korte Akkeren Oud. De buurt telt ongeveer 5.915 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 53 m².Mediaan bouwjaar: 1986.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt400 m
  • Treinstation1,6 km
  • Basisschool400 m
  • Huisarts600 m

Samenvatting van dit adres

Singelstraat 15 in Gouda is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 92 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1984, mediaan in hetzelfde postcodegebied 53 m2. Dit valt onder jaren 70/80 bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt De Korte Akkeren Oud, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 400 m, treinstation 1,6 km, basisschool 400 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 277.000, leefscore 52/100 (gemiddeld), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 277.000
Leefscore 52/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 400 m
Woningmix 59% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Niet indeelbaar

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
92 m²
Woonoppervlakte
📅
1984
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
2802 KX
Postcode
🏛
Gouda
Woonplaats
📍
52.0073, 4.7060
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
50 dB
Geluidsniveau
💡
2,356 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
828 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€139/mnd
€1665/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

52% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
65
🎓 Onderwijs
47
🚌 Transport
82
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
63
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
48
Matig
Fiets
🚶
58
Matig
Loopbaarheid
🚌
82
Uitstekend
OV & Bereikbaarheid
🛡
43
Onveilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 277.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatSingelstraat
Huisnummer15
Postcode2802 KX
WoonplaatsGouda
GemeenteGouda
ProvincieZuid-Holland
BuurtDe Korte Akkeren Oud
WijkDe Korte Akkeren
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1984
Oppervlakte92 m²
BAG ID513010013086374

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1984
Woonoppervlakte92 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-80/90 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1984) en de leeftijd (42 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 42 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€211
Reserve/mnd
€2531
Reserve/jaar
8€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1984 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€368
elke 7 jaar • €53/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€460
elke 10 jaar • €46/jr
Controleer
Dakbedekking
€736
elke 25 jaar • €29/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 139/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1984.
  • Gebruik de oppervlakte van 92 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2356 kWh.
  • Gasverbruik: 828 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoNiet indeelbaar
CategorieStedelijk gebied - 0-20 %
Voor 19706.896551724137931%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
3857 Gouda D 7280.0 m²
1840 Gouda E 84.0 m²
1904 Gouda E 110.0 m²
1905 Gouda E 85.0 m²
1906 Gouda E 85.0 m²
Grenskwaliteit: D (18) C (2)
Publiekrechtelijke beperkingen (30)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1988-11-01
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1978-11-21
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1966-03-28
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-11-28
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-11-28
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1997-03-25
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1998-03-03
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1998-03-03
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2012-06-12
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1998-06-08
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1998-06-08
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2006-01-31
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1999-02-16
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1998-06-08
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1992-11-24
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1998-06-08
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2007-05-22
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1997-04-22
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1997-04-22
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1997-09-02
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1997-11-18
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1997-12-02
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1996-01-09
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1996-01-09
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1998-03-03
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1998-03-03
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1997-11-18
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1998-03-03
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1998-03-03
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1998-03-03

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtDe Korte Akkeren Oud
WijkDe Korte Akkeren
GemeenteGouda
BuurtcodeBU05130200
Inwoners5,915
Huishoudens2,845
Gem. WOZ-waarde€277,000
Koopwoningen59.0%
Bevolkingsdichtheid11,740 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Singelstraat 15

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
De Korte Akkeren Oud
De Korte Akkeren
Inwoners & huishoudens
5,915
2,845 huishoudens
Gem. woningwaarde
€277.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 11,740 /km²
  • Koopwoningen: 59.0%
  • CBS buurtcode: BU05130200
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.4 km
  • Basisschool: 0.4 km
  • Huisarts: 0.6 km
  • Treinstation: 1.6 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.4 km
Basisschool0.4 km
Huisarts0.6 km
Treinstation1.6 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.4 km
Basisscholen binnen 1 km2
Basisscholen binnen 3 km12
Middelbare school1.3 km
Kinderdagverblijf0.4 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Sector 2-8
1e auto / jaar
€45
2e auto / jaar
€90
Bezoekers €0.40/uur bezoekersregeling
3e vergunning: €135/jaar.

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid11,740 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt2,845
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

68
Natuur op rijafstand
Beschermd natuurgebied op fietsafstand. Fijn voor weekend uitjes.
3.1 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Broekvelden, Vettenbroek & Polder Stein
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
3.14 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

parkeervlak (8) voetpad (7) rijbaan lokale weg (3) inrit (2)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (2802 KX)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Singelstraat 1 52 m² 1984
Singelstraat 2 53 m² 1986
Singelstraat 3 57 m² 1984
Singelstraat 4 47 m² 1986
Singelstraat 5 137 m² 1984
Singelstraat 6 53 m² 1986
Singelstraat 7 137 m² 1984
Singelstraat 8 47 m² 1986
Singelstraat 9 92 m² 1984
Singelstraat 10 47 m² 1986
Singelstraat 11 92 m² 1984
Singelstraat 12 53 m² 1986
Singelstraat 13 92 m² 1984
Singelstraat 14 47 m² 1986
Singelstraat 16 47 m² 1986

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID513010013086374
GemeenteGouda
Coördinaten (WGS84)52.00728° N, 4.70600° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplangouda.nl

🏡 Buurtinformatie in Gouda

5,915
Inwoners
2,845
Huishoudens
2.1
Gem. huishoudgrootte
2,765
Woningvoorraad
€277.000
Gem. woningwaarde De Korte Akkeren Oud
59%
Koopwoningen
11,740
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Gouda

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Singelstraat 15. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken