Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Wijdstraat 9, 2801 KA Gouda

BAG ID: 513010013056936 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
bijeenkomstfunctieBouwjaar 1713146 m²
146 m²
Woonoppervlakte
1713
Bouwjaar
2801 KA
Postcode

Aan de Wijdstraat in Gouda ligt dit historisch pand uit 1713. Het betreft een vooroorlogs pand van voor 1900 met karakteristieke bouw uit die tijd. Qua omvang gaat het om 146 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Turfmarkt e.o., binnen gemeente Gouda in Zuid-Holland. Voor energiezuinigheid heeft het pand label C. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Met 146 m² is deze woning groter dan 73% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 89 m²) en met bouwjaar 1713 is het pand ouder dan het postcodegemiddelde (1814).

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
146 m²
Woonoppervlakte
📅
1713
Bouwjaar
📑
bijeenkomstfunctie
Functie
2801 KA
Postcode
🏛
Gouda
Woonplaats
📍
52.0105, 4.7101
💡
8,070 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,898 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€374/mnd
€4485/jaar
Geschatte energiekosten
C
Energielabel

🌟 Life Score

Life Score laden...

🏠 Locatiescores

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...

📈 Verkoopgeschiedenis

Prijsgeschiedenis laden...