Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Dorpsstraat 79, 2661 CE Bergschenhoek

BAG ID: 1621010000012044 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
winkelfunctieBouwjaar 1991321 m²
321 m²
BAG-oppervlakte
1991
Bouwjaar
2661 CE
Postcode

Welkom bij Dorpsstraat 79 — een pand uit de jaren 70-90 in Bergschenhoek daterend uit 1991. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. De bag-oppervlakte is 321 m². De woning staat in de buurt Dorp Bergschenhoek, binnen gemeente Lansingerland in Zuid-Holland. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met bouwjaar 1991 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1972).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1991
BAG-oppervlakte
321 m2
Energielabel
A
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 396.000
Leefscore
44/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Dorp Bergschenhoek. De buurt telt ongeveer 3.355 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 179 m².Mediaan bouwjaar: 1986.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt500 m
  • Treinstation5,8 km
  • Basisschool600 m
  • Huisarts300 m

Samenvatting van dit adres

Dorpsstraat 79 in Bergschenhoek is geregistreerd als winkelfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 321 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1991, mediaan in hetzelfde postcodegebied 179 m2. Dit valt onder moderne bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Dorp Bergschenhoek, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 500 m, treinstation 5,8 km, basisschool 600 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 396.000, leefscore 44/100 (beperkt), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 396.000
Leefscore 44/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 500 m
Woningmix 67% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
321 m²
BAG-oppervlakte
📅
1991
Bouwjaar
📑
winkelfunctie
Functie
✉
2661 CE
Postcode
🏛
Bergschenhoek
Woonplaats
📍
51.9896, 4.5022
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
52 dB
Geluidsniveau
💡
15,945 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
2,889 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€645/mnd
€7742/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

44% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
69
🎓 Onderwijs
34
🚌 Transport
49
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
61
📈 Investering
39

🏠 Locatiescores

🚲
41
Beperkt
Fiets
🚶
58
Matig
Loopbaarheid
🚌
49
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
62
Gemiddeld
Veiligheid
📈
39
Zwak
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 396.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatDorpsstraat
Huisnummer79
Postcode2661 CE
WoonplaatsBergschenhoek
GemeenteLansingerland
ProvincieZuid-Holland
BuurtDorp Bergschenhoek
WijkWijk 11 Bergschenhoek
Functiewinkelfunctie
Bouwjaar1991
Oppervlakte321 m²
BAG ID1621010000012044

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1991
BAG-oppervlakte321 m²
Typewinkelfunctie
BouwstijlJaren-80/90 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1991) en de leeftijd (35 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

🔶 Aandachtspunten

Bij 35 jaar komen de eerste grote onderhoudscycli eraan. Plan budget voor dakwerk, schilderwerk en CV-ketel.

€362
Reserve/mnd
€4350
Reserve/jaar
7€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1991 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€1200
elke 7 jaar • €171/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€1500
elke 10 jaar • €150/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Dakbedekking
€2400
elke 25 jaar • €96/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Aandacht
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 645/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1991.
  • Gebruik de oppervlakte van 321 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 15945 kWh.
  • Gasverbruik: 2889 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieKwetsbaar gebied - 20-40 %
Voor 197033.33333333333333%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
242 Bergschenhoek A 1120.0 m²
3284 Bergschenhoek A 410.0 m²
3285 Bergschenhoek A 540.0 m²
3357 Bergschenhoek A 475.0 m²
6968 Bergschenhoek A 525.0 m²
Grenskwaliteit: D (19) C (1)
Publiekrechtelijke beperkingen (7)
Toon beperkingen
Type Datum
Wet bodembescherming: Instemming verslag uniforme sanering 2023-02-20
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2011-08-31
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2011-08-31
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtDorp Bergschenhoek
WijkWijk 11 Bergschenhoek
GemeenteLansingerland
BuurtcodeBU16211111
Inwoners3,355
Huishoudens1,430
Gem. WOZ-waarde€396,000
Koopwoningen67.0%
Bevolkingsdichtheid6,284 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Dorpsstraat 79

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Dorp Bergschenhoek
Wijk 11 Bergschenhoek
Inwoners & huishoudens
3,355
1,430 huishoudens
Gem. woningwaarde
€396.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 6,284 /km²
  • Koopwoningen: 67.0%
  • CBS buurtcode: BU16211111
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.5 km
  • Basisschool: 0.6 km
  • Huisarts: 0.3 km
  • Treinstation: 5.8 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.5 km
Basisschool0.6 km
Huisarts0.3 km
Treinstation5.8 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.6 km
Basisscholen binnen 1 km2
Basisscholen binnen 3 km8
Middelbare school2.3 km
Kinderdagverblijf0.5 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Lansingerland is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid6,284 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,430
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

0
Geen natuur nabij
Geen beschermde natuurgebieden binnen 10 km gevonden.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (7) parkeervlak (6) rijbaan lokale weg (4) inrit (3)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (2661 CE)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Dorpsstraat 39 1821 m² 2016
Dorpsstraat 67 179 m² 1976
Dorpsstraat 71 73 m² 1990
Dorpsstraat 73 202 m² 1990
Dorpsstraat 81 116 m² 1920
Dorpsstraat 83 135 m² 1940
Dorpsstraat 85 565 m² 1930
Dorpsstraat 87 798 m² 1965
Dorpsstraat 89 165 m² 1965
Dorpsstraat 91 85 m² 1965
Dorpsstraat 99 115 m² 1986
Dorpsstraat 101 115 m² 1986
Dorpsstraat 103 179 m² 1986
Dorpsstraat 105 183 m² 1986
Dorpsstraat 107 257 m² 1986

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID1621010000012044
GemeenteLansingerland
Coördinaten (WGS84)51.98962° N, 4.50218° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanbergschenhoek.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Bergschenhoek

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Dorpsstraat 79. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken