Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Westerstraat 86, 2613 RJ Delft

BAG ID: 503010000032336 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 191249 m²
49 m²
Woonoppervlakte
1912
Bouwjaar
2613 RJ
Postcode

Aan de Westerstraat in Delft ligt dit vooroorlogs pand uit 1912. Het pand stamt uit de periode 1900–1945, herkenbaar aan de bouwstijl van die jaren. Qua omvang gaat het om 49 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Westerkwartier, binnen gemeente Delft in Zuid-Holland. Voor energiezuinigheid heeft het pand label F. Dit label biedt duidelijke ruimte voor verduurzaming en lagere energiekosten. Met 49 m² is deze woning kleiner dan 67% van de 12 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 64 m²) en met bouwjaar 1912 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1900).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
49 m2
Energielabel
F
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 360.000
Leefscore
51/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Westerkwartier. De buurt telt ongeveer 2.960 inwoners. In dezelfde postcode staan 12 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 63 m².Mediaan bouwjaar: 1911.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt300 m
  • Treinstation1,0 km
  • Basisschool700 m
  • Huisarts400 m

Samenvatting van dit adres

Westerstraat 86 in Delft is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 49 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1912, mediaan in hetzelfde postcodegebied 63 m2. Dit valt onder vooroorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Westerkwartier, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 300 m, treinstation 1,0 km, basisschool 700 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 360.000, leefscore 51/100 (gemiddeld), energielabel F. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label F (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 360.000
Leefscore 51/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 300 m
Woningmix 47% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
49 m²
Woonoppervlakte
📅
1912
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
2613 RJ
Postcode
🏛
Delft
Woonplaats
📍
52.0075, 4.3546
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
50 dB
Geluidsniveau
💡
1,582 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
637 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€102/mnd
€1224/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
F
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

51% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
71
🎓 Onderwijs
50
🚌 Transport
67
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
69
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
50
Matig
Fiets
🚶
63
Matig
Loopbaarheid
🚌
67
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
44
Onveilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 360.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatWesterstraat
Huisnummer86
Postcode2613 RJ
WoonplaatsDelft
GemeenteDelft
ProvincieZuid-Holland
BuurtWesterkwartier
WijkWijk 13 Hof van Delft
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1912
Oppervlakte49 m²
BAG ID503010000032336

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1912
Woonoppervlakte49 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlVooroorlogse bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1912) en de leeftijd (114 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 114 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€200
Reserve/mnd
€2394
Reserve/jaar
10€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1912 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€196
elke 7 jaar • €28/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€245
elke 10 jaar • €24/jr
Controleer
Dakbedekking
€392
elke 25 jaar • €16/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
F

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 102/mnd

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

Verduurzamingskansen

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1912.
  • Gebruik de oppervlakte van 49 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 1582 kWh.
  • Gasverbruik: 637 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieKwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
369 Delft O 53.0 m²
370 Delft O 53.0 m²
371 Delft O 52.0 m²
372 Delft O 52.0 m²
373 Delft O 65.0 m²
Grenskwaliteit: D (12) C (7)
Publiekrechtelijke beperkingen (24)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-06-29
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-06-29
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2002-05-21
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-06-29
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-06-29
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-06-29
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-06-29
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-06-29
Wet algemene bepalingen omgevingsrecht: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2022-12-13
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2009-09-11
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2005-07-05
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2010-07-06
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2010-09-28
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2012-08-08
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2005-07-05
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2006-06-20
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2006-06-20
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2011-03-29
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2011-03-29
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2011-03-29
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2011-03-29
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2011-03-29
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2011-03-29
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2011-03-29

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtWesterkwartier
WijkWijk 13 Hof van Delft
GemeenteDelft
BuurtcodeBU05031307
Inwoners2,960
Huishoudens1,820
Gem. WOZ-waarde€360,000
Koopwoningen47.0%
Bevolkingsdichtheid12,949 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Westerstraat 86

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Westerkwartier
Wijk 13 Hof van Delft
Inwoners & huishoudens
2,960
1,820 huishoudens
Gem. woningwaarde
€360.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 12,949 /km²
  • Koopwoningen: 47.0%
  • CBS buurtcode: BU05031307
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.3 km
  • Basisschool: 0.7 km
  • Huisarts: 0.4 km
  • Treinstation: 1.0 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.3 km
Basisschool0.7 km
Huisarts0.4 km
Treinstation1.0 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.7 km
Basisscholen binnen 1 km2
Basisscholen binnen 3 km22
Middelbare school0.4 km
Kinderdagverblijf0.2 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Zone C-F
1e auto / jaar
€100
2e auto / jaar
€200
Bezoekers Bezoekersvergunning beschikbaar

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid12,949 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,820
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

41
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
10.0 km
Dichtstbijzijnde
2
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Westduinpark & Wapendal
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
10.0 km
afstand
🌳
Solleveld & Kapittelduinen
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
10.05 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

rijbaan lokale weg (9) voetpad (6) parkeervlak (5)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (2613 RJ)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Westerstraat 46 46 m² 1877
Westerstraat 48 46 m² 1877
Westerstraat 50 97 m² 1877
Westerstraat 52 48 m² 1877
Westerstraat 54 71 m² 1912
Westerstraat 56 57 m² 1911
Westerstraat 58 76 m² 1911
Westerstraat 60 50 m² 1911
Westerstraat 82 69 m² 1912
Westerstraat 84 44 m² 1912
Westerstraat 88 69 m² 1912
Westerstraat 90 89 m² 1912

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID503010000032336
GemeenteDelft
Coördinaten (WGS84)52.00746° N, 4.35462° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplandelft.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Delft

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Westerstraat 86. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken