Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Leyweg 77, 2545 CZ Den Haag

BAG ID: 518010001757015 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 202061 m²
61 m²
Woonoppervlakte
2020
Bouwjaar
2545 CZ
Postcode

Op Leyweg 77 in Den Haag bevindt zich dit eigentijdse woning, gebouwd in 2020. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. De woonoppervlakte bedraagt 61 m². Je vindt dit adres in Leyenburg ('s-Gravenhage, Zuid-Holland). Het geregistreerde energielabel betreft A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 61 m² is deze woning kleiner dan 80% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 65 m²) en het bouwjaar 2020 ligt rond het postcodegemiddelde (2020).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
61 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 267.000
Leefscore
51/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Leyenburg. De buurt telt ongeveer 17.045 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 67 m².Mediaan bouwjaar: 2020.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt500 m
  • Treinstation3,7 km
  • Basisschool600 m
  • Huisarts700 m

Samenvatting van dit adres

Leyweg 77 in Den Haag is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 61 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2020, mediaan in hetzelfde postcodegebied 67 m2. Dit valt onder recente bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Leyenburg, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 500 m, treinstation 3,7 km, basisschool 600 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 267.000, leefscore 51/100 (gemiddeld), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 267.000
Leefscore 51/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 500 m
Woningmix 53% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Niet indeelbaar

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
61 m²
Woonoppervlakte
📅
2020
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
2545 CZ
Postcode
🏛
Den Haag
Woonplaats
📍
52.0576, 4.2644
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
42 dB
Geluidsniveau
💡
1,798 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
366 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€77/mnd
€925/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

51% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
64
🎓 Onderwijs
39
🚌 Transport
57
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
71
📈 Investering
67

🏠 Locatiescores

🚲
88
Uitstekend
Fiets
🚶
51
Matig
Loopbaarheid
🚌
57
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
48
Gemiddeld
Veiligheid
📈
67
Aantrekkelijk
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 267.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatLeyweg
Huisnummer77
Postcode2545 CZ
WoonplaatsDen Haag
Gemeente's-Gravenhage
ProvincieZuid-Holland
BuurtLeyenburg
WijkWijk 32 Leyenburg
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2020
Oppervlakte61 m²
BAG ID518010001757015

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2020
Woonoppervlakte61 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2020) en de leeftijd (6 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

✅ Goed Onderhouden

Relatief nieuw (6 jaar). Focus op routineonderhoud.

€132
Reserve/mnd
€1589
Reserve/jaar
4€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2020 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
OK
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Buitenschilderwerk
€244
elke 7 jaar • €35/jr
Aandacht
Binnenschilderwerk
€305
elke 10 jaar • €30/jr
OK
Dakbedekking
€488
elke 25 jaar • €20/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 77/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2020.
  • Gebruik de oppervlakte van 61 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 1798 kWh.
  • Gasverbruik: 366 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoNiet indeelbaar
CategorieStedelijk gebied - 0-20 %
Voor 1970100%
Panden0

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
2664 Loosduinen M 21820.0 m²
6136 Loosduinen M 47374.0 m²
6170 Loosduinen M 3614.0 m²
6492 Loosduinen M 15115.0 m²
6614 Loosduinen M 137185.0 m²
Grenskwaliteit: D (13)
Publiekrechtelijke beperkingen (5)
Toon beperkingen
Type Datum
Ow Handhaving en uitvoering - Bestuurlijke herstelsanctie ook geldend voor rechtsopvolgers 2025-11-28
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2003-09-19
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2006-06-07
Wet algemene bepalingen omgevingsrecht: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2017-08-03
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2000-05-31

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtLeyenburg
WijkWijk 32 Leyenburg
Gemeente's-Gravenhage
BuurtcodeBU05183284
Inwoners17,045
Huishoudens9,135
Gem. WOZ-waarde€267,000
Koopwoningen53.0%
Bevolkingsdichtheid13,219 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Leyweg 77

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Leyenburg
Wijk 32 Leyenburg
Inwoners & huishoudens
17,045
9,135 huishoudens
Gem. woningwaarde
€267.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 13,219 /km²
  • Koopwoningen: 53.0%
  • CBS buurtcode: BU05183284
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.5 km
  • Basisschool: 0.6 km
  • Huisarts: 0.7 km
  • Treinstation: 3.7 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.5 km
Basisschool0.6 km
Huisarts0.7 km
Treinstation3.7 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.6 km
Basisscholen binnen 1 km2
Basisscholen binnen 3 km47
Middelbare school1.8 km
Kinderdagverblijf0.4 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in 's-Gravenhage is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid13,219 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt9,135
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (9) fietspad (6) parkeervlak (3) rijbaan lokale weg (2)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (2545 CZ)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Leyweg 73 55 m² 2020
Leyweg 73A 55 m² 2020
Leyweg 73B 55 m² 2020
Leyweg 79 67 m² 2020
Leyweg 81 67 m² 2020
Leyweg 83 67 m² 2020
Leyweg 85 67 m² 2020
Leyweg 87 67 m² 2020
Leyweg 89 67 m² 2020
Leyweg 91 83 m² 2020
Leyweg 93 67 m² 2020
Leyweg 95 67 m² 2020
Leyweg 97 67 m² 2020
Leyweg 99 67 m² 2020
Leyweg 101 61 m² 2020

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID518010001757015
Gemeente's-Gravenhage
Coördinaten (WGS84)52.05757° N, 4.26440° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanden haag.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Den Haag

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Leyweg 77. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken