Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Multatulistraat 96, 2524 KL Den Haag

BAG ID: 518010000817466 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 200777 m²
77 m²
Woonoppervlakte
2007
Bouwjaar
2524 KL
Postcode

Aan de Multatulistraat in Den Haag ligt dit eigentijdse woning uit 2007. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Met 77 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Spoorwijk, gemeente 's-Gravenhage, provincie Zuid-Holland. Op de energieschaal scoort deze woning label A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 77 m² is deze woning kleiner dan 100% van de 13 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 91 m²) en het bouwjaar 2007 ligt rond het postcodegemiddelde (2007).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
77 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 286.000
Leefscore
57/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Spoorwijk. De buurt telt ongeveer 4.095 inwoners. In dezelfde postcode staan 13 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 84 m².Mediaan bouwjaar: 2007.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt600 m
  • Treinstation400 m
  • Basisschool400 m
  • Huisarts300 m

Samenvatting van dit adres

Multatulistraat 96 in Den Haag is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 77 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2007, mediaan in hetzelfde postcodegebied 84 m2. Dit valt onder moderne bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Spoorwijk, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 600 m, treinstation 400 m, basisschool 400 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 286.000, leefscore 57/100 (gemiddeld), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 286.000
Leefscore 57/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 600 m
Woningmix 34% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Niet indeelbaar

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
77 m²
Woonoppervlakte
📅
2007
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
2524 KL
Postcode
🏛
Den Haag
Woonplaats
📍
52.0516, 4.3135
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
48 dB
Geluidsniveau
💡
2,086 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
462 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€94/mnd
€1122/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

57% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
63
🎓 Onderwijs
50
🚌 Transport
80
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
70
📈 Investering
67

🏠 Locatiescores

🚲
96
Uitstekend
Fiets
🚶
58
Matig
Loopbaarheid
🚌
80
Uitstekend
OV & Bereikbaarheid
🛡
42
Onveilig
Veiligheid
📈
67
Aantrekkelijk
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 286.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatMultatulistraat
Huisnummer96
Postcode2524 KL
WoonplaatsDen Haag
Gemeente's-Gravenhage
ProvincieZuid-Holland
BuurtSpoorwijk
WijkWijk 38 Laakkwartier en Spoorwijk
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2007
Oppervlakte77 m²
BAG ID518010000817466

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2007
Woonoppervlakte77 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2007) en de leeftijd (19 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

💲 Reservering aanbevolen

Begin met reserveren voor toekomstig onderhoud. De eerste vervangingscycli naderen.

€161
Reserve/mnd
€1929
Reserve/jaar
5€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2007 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Aandacht
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Aandacht
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Buitenschilderwerk
€308
elke 7 jaar • €44/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€385
elke 10 jaar • €38/jr
Controleer
Dakbedekking
€616
elke 25 jaar • €25/jr
Aandacht
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 94/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2007.
  • Gebruik de oppervlakte van 77 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2086 kWh.
  • Gasverbruik: 462 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoNiet indeelbaar
CategorieStedelijk gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1641 's-Gravenhage AI 132.0 m²
1642 's-Gravenhage AI 140.0 m²
1747 's-Gravenhage AI 95.0 m²
1818 's-Gravenhage AI 640.0 m²
5810 's-Gravenhage AI 974.0 m²
Grenskwaliteit: D (19)
Publiekrechtelijke beperkingen (4)
Toon beperkingen
Type Datum
Wet algemene bepalingen omgevingsrecht: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2023-06-27
Ow Handhaving en uitvoering - Bestuurlijke herstelsanctie ook geldend voor rechtsopvolgers 2026-02-26
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2004-05-26
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 1995-11-06

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtSpoorwijk
WijkWijk 38 Laakkwartier en Spoorwijk
Gemeente's-Gravenhage
BuurtcodeBU05183823
Inwoners4,095
Huishoudens1,770
Gem. WOZ-waarde€286,000
Koopwoningen34.0%
Bevolkingsdichtheid12,341 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Multatulistraat 96

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Spoorwijk
Wijk 38 Laakkwartier en Spoorwijk
Inwoners & huishoudens
4,095
1,770 huishoudens
Gem. woningwaarde
€286.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 12,341 /km²
  • Koopwoningen: 34.0%
  • CBS buurtcode: BU05183823
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.6 km
  • Basisschool: 0.4 km
  • Huisarts: 0.3 km
  • Treinstation: 0.4 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.6 km
Basisschool0.4 km
Huisarts0.3 km
Treinstation0.4 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.4 km
Basisscholen binnen 1 km2
Basisscholen binnen 3 km41
Middelbare school1.0 km
Kinderdagverblijf0.3 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in 's-Gravenhage is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid12,341 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,770
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

74
Dichtbij natuur
Beschermd natuurgebied op fietsafstand. Fijn voor weekend uitjes.
4.8 km
Dichtstbijzijnde
3
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Westduinpark & Wapendal
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
4.82 km
afstand
🌳
Solleveld & Kapittelduinen
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
5.85 km
afstand
🌳
Meijendel & Berkheide
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
6.14 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (13) fietspad (4) rijbaan lokale weg (3)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (2524 KL)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Multatulistraat 64 114 m² 2006
Multatulistraat 66 114 m² 2006
Multatulistraat 68 108 m² 2006
Multatulistraat 70 108 m² 2006
Multatulistraat 78 84 m² 2007
Multatulistraat 80 84 m² 2007
Multatulistraat 82 84 m² 2007
Multatulistraat 84 84 m² 2007
Multatulistraat 86 84 m² 2007
Multatulistraat 88 84 m² 2007
Multatulistraat 90 77 m² 2007
Multatulistraat 92 77 m² 2007
Multatulistraat 94 77 m² 2007

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID518010000817466
Gemeente's-Gravenhage
Coördinaten (WGS84)52.05164° N, 4.31347° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanden haag.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Den Haag

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Multatulistraat 96. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken