Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Turfhaven 17, 2511 DK Den Haag

BAG ID: 518010001769056 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
winkelfunctieBouwjaar 2023329 m²
329 m²
BAG-oppervlakte
89 m²
Aanbodoppervlakte
2023
Bouwjaar
2511 DK
Postcode
Te huur
€ 1750/mnd
Mogelijk te duur: €237/mnd
Actueel aanbod Gekoppeld aan dit adres

Aan de Turfhaven in Den Haag ligt dit eigentijdse woning uit 2023. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. De bag-oppervlakte is 329 m². De woning staat in de buurt Uilebomen, binnen gemeente 's-Gravenhage in Zuid-Holland. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met bouwjaar 2023 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (2002).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2023
BAG-oppervlakte
329 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 381.000
Leefscore
54/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Uilebomen. De buurt telt ongeveer 4.070 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 119 m².Mediaan bouwjaar: 2021.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt400 m
  • Treinstation900 m
  • Basisschool1,0 km
  • Huisarts600 m

Samenvatting van dit adres

Turfhaven 17 in Den Haag is geregistreerd als winkelfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 329 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2023, mediaan in hetzelfde postcodegebied 119 m2. Dit valt onder recente bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Uilebomen, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 400 m, treinstation 900 m, basisschool 1,0 km. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 381.000, leefscore 54/100 (gemiddeld), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 381.000
Leefscore 54/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 400 m
Woningmix 17% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Niet indeelbaar

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
329 m²
BAG-oppervlakte
📏
89 m²
Aanbodoppervlakte
📅
2023
Bouwjaar
📑
winkelfunctie
Functie
✉
2511 DK
Postcode
🏛
Den Haag
Woonplaats
📍
52.0776, 4.3197
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
52 dB
Geluidsniveau
💡
16,305 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,974 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€554/mnd
€6642/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

54% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
62
🎓 Onderwijs
38
🚌 Transport
86
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
63
📈 Investering
62

🏠 Locatiescores

🚲
89
Uitstekend
Fiets
🚶
54
Matig
Loopbaarheid
🚌
86
Uitstekend
OV & Bereikbaarheid
🛡
17
Zeer onveilig
Veiligheid
📈
62
Aantrekkelijk
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 381.000.

Actieve vraagprijs: EUR 1.750

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatTurfhaven
Huisnummer17
Postcode2511 DK
WoonplaatsDen Haag
Gemeente's-Gravenhage
ProvincieZuid-Holland
BuurtUilebomen
WijkWijk 28 Centrum
Functiewinkelfunctie
Bouwjaar2023
Oppervlakte329 m²
BAG ID518010001769056

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2023
BAG-oppervlakte329 m²
Aanbodoppervlakte89 m²
Typewinkelfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2023) en de leeftijd (3 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

✅ Goed Onderhouden

Relatief nieuw (3 jaar). Focus op routineonderhoud.

€229
Reserve/mnd
€2749
Reserve/jaar
4€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2023 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
Buitenschilderwerk
€1200
elke 7 jaar • €171/jr
OK
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
OK
Binnenschilderwerk
€1500
elke 10 jaar • €150/jr
OK
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Dakbedekking
€2400
elke 25 jaar • €96/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 554/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2023.
  • Gebruik de oppervlakte van 329 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 16305 kWh.
  • Gasverbruik: 1974 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoNiet indeelbaar
CategorieStedelijk gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
5060 's-Gravenhage G 2613.0 m²
5299 's-Gravenhage G 6125.0 m²
5346 's-Gravenhage G 1140.0 m²
5353 's-Gravenhage G 2.0 m²
5356 's-Gravenhage G 2.0 m²
Grenskwaliteit: D (11) G (5) C (4)
Publiekrechtelijke beperkingen (16)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1993-10-19
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-01-11
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2022-11-29
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2023-08-22
Ow Handhaving en uitvoering - Bestuurlijke herstelsanctie ook geldend voor rechtsopvolgers 2026-05-26
Ow Handhaving en uitvoering - Bestuurlijke herstelsanctie ook geldend voor rechtsopvolgers 2026-05-26
Ow Handhaving en uitvoering - Bestuurlijke herstelsanctie ook geldend voor rechtsopvolgers 2026-06-25
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2012-08-01
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1985-07-02
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2014-01-13
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2013-11-06
Wet algemene bepalingen omgevingsrecht: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2015-04-15
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1986-09-30
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1986-05-16
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1986-05-06
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1986-07-01

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtUilebomen
WijkWijk 28 Centrum
Gemeente's-Gravenhage
BuurtcodeBU05182813
Inwoners4,070
Huishoudens2,445
Gem. WOZ-waarde€381,000
Koopwoningen17.0%
Bevolkingsdichtheid14,243 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Turfhaven 17

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Uilebomen
Wijk 28 Centrum
Inwoners & huishoudens
4,070
2,445 huishoudens
Gem. woningwaarde
€381.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 14,243 /km²
  • Koopwoningen: 17.0%
  • CBS buurtcode: BU05182813
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.4 km
  • Basisschool: 1.0 km
  • Huisarts: 0.6 km
  • Treinstation: 0.9 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.4 km
Basisschool1.0 km
Huisarts0.6 km
Treinstation0.9 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool1.0 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km35
Middelbare school1.0 km
Kinderdagverblijf0.7 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in 's-Gravenhage is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid14,243 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt2,445
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

74
Dichtbij natuur
Beschermd natuurgebied op fietsafstand. Fijn voor weekend uitjes.
3.3 km
Dichtstbijzijnde
3
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Meijendel & Berkheide
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
3.25 km
afstand
🌳
Westduinpark & Wapendal
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
3.73 km
afstand
🌳
Solleveld & Kapittelduinen
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
6.81 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

fietspad (14) rijbaan lokale weg (5) voetpad (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (2511 DK)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Turfhaven 3 284 m² 2021
Turfhaven 5 630 m² 2021
Turfhaven 7 14850 m² 2021
Turfhaven 9 3420 m² 2021
Turfhaven 10 74 m² 1980
Turfhaven 11 1620 m² 2021
Turfhaven 12 79 m² 1980
Turfhaven 14 140 m² 1980
Turfhaven 16 108 m² 1980
Turfhaven 18 89 m² 1980
Turfhaven 19 112 m² 2023
Turfhaven 20 74 m² 1980
Turfhaven 21 119 m² 2023
Turfhaven 22 79 m² 1980
Turfhaven 23 506 m² 2023

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID518010001769056
Gemeente's-Gravenhage
Coördinaten (WGS84)52.07761° N, 4.31971° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanden haag.nl

🏡 Buurtinformatie in Den Haag

4,070
Inwoners
2,445
Huishoudens
1.7
Gem. huishoudgrootte
2,455
Woningvoorraad
€381.000
Gem. woningwaarde Uilebomen
17%
Koopwoningen
14,243
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Den Haag

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Turfhaven 17. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken