Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Noordeinde 116, 2371 CW Roelofarendsveen

BAG ID: 1884010000001552 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1991208 m²
208 m²
Woonoppervlakte
1991
Bouwjaar
2371 CW
Postcode

In Roelofarendsveen vindt u Noordeinde 116, een pand uit de jaren 70-90 uit 1991. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Qua omvang gaat het om 208 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Roelofarendsveen, binnen gemeente Kaag en Braassem in Zuid-Holland. Voor energiezuinigheid heeft het pand label C. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Met 208 m² is deze woning groter dan 93% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 124 m²) en met bouwjaar 1991 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1894).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
208 m2
Energielabel
C
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 497.000
Leefscore
37/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Roelofarendsveen. De buurt telt ongeveer 5.100 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 132 m².Mediaan bouwjaar: 1927.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt700 m
  • Treinstation9,5 km
  • Basisschool1,1 km
  • Huisarts600 m

Samenvatting van dit adres

Noordeinde 116 in Roelofarendsveen is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 208 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1991, mediaan in hetzelfde postcodegebied 132 m2. Dit valt onder moderne bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Roelofarendsveen, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 700 m, treinstation 9,5 km, basisschool 1,1 km. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 497.000, leefscore 37/100 (beperkt), energielabel C. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label C (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 497.000
Leefscore 37/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 700 m
Woningmix 72% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Laagveengebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
208 m²
Woonoppervlakte
📅
1991
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
2371 CW
Postcode
🏛
Roelofarendsveen
Woonplaats
📍
52.1976, 4.6290
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
55 dB
Geluidsniveau
💡
4,444 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,872 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€295/mnd
€3545/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
C
Energielabel

🌟 Life Score

37% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
65
🎓 Onderwijs
30
🚌 Transport
32
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
49
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
29
Beperkt
Fiets
🚶
43
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
32
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
75
Overwegend veilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 497.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatNoordeinde
Huisnummer116
Postcode2371 CW
WoonplaatsRoelofarendsveen
GemeenteKaag en Braassem
ProvincieZuid-Holland
BuurtRoelofarendsveen
WijkWijk 00 Roelofarendsveen
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1991
Oppervlakte208 m²
BAG ID1884010000001552

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1991
Woonoppervlakte208 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-80/90 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1991) en de leeftijd (35 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

🔶 Aandachtspunten

Bij 35 jaar komen de eerste grote onderhoudscycli eraan. Plan budget voor dakwerk, schilderwerk en CV-ketel.

€292
Reserve/mnd
€3500
Reserve/jaar
7€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1991 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€832
elke 7 jaar • €119/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€1040
elke 10 jaar • €104/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Dakbedekking
€1664
elke 25 jaar • €67/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Aandacht
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
C
Indicatieve energiekosten
EUR 295/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1991.
  • Gebruik de oppervlakte van 208 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 4444 kWh.
  • Gasverbruik: 1872 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoLaagveengebied
CategorieKwetsbaar gebied - 40-60 %
Voor 197051.21951219512195%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
198 Alkemade K 4160.0 m²
208 Alkemade K 1550.0 m²
549 Alkemade K 115.0 m²
550 Alkemade K 95.0 m²
551 Alkemade K 150.0 m²
Grenskwaliteit: D (19) E (1)
Publiekrechtelijke beperkingen (4)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1973-05-15
Wet bodembescherming: Instemming verslag uniforme sanering 2024-01-19
Wet bodembescherming: Instemming verslag uniforme sanering 2024-12-02
Wet bodembescherming: Instemming verslag uniforme sanering 2021-07-27

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtRoelofarendsveen
WijkWijk 00 Roelofarendsveen
GemeenteKaag en Braassem
BuurtcodeBU18840000
Inwoners5,100
Huishoudens2,250
Gem. WOZ-waarde€497,000
Koopwoningen72.0%
Bevolkingsdichtheid3,582 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Noordeinde 116

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Roelofarendsveen
Wijk 00 Roelofarendsveen
Inwoners & huishoudens
5,100
2,250 huishoudens
Gem. woningwaarde
€497.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 3,582 /km²
  • Koopwoningen: 72.0%
  • CBS buurtcode: BU18840000
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.7 km
  • Basisschool: 1.1 km
  • Huisarts: 0.6 km
  • Treinstation: 9.5 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.7 km
Basisschool1.1 km
Huisarts0.6 km
Treinstation9.5 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool1.1 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km3
Middelbare school10.3 km
Kinderdagverblijf0.7 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Kaag en Braassem is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid3,582 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt2,250
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

44
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur is wat verder weg. Meer een stedelijke omgeving.
10.1 km
Dichtstbijzijnde
3
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
De Wilck
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
10.11 km
afstand
🌳
Nieuwkoopse Plassen & De Haeck
Habitat- & Vogelrichtlijn
12.37 km
afstand
🌳
Kennemerland-Zuid
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
14.99 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (8) inrit (7) rijbaan lokale weg (4) parkeervlak (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (2371 CW)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Noordeinde 76 217 m² 1927
Noordeinde 78 83 m² 1870
Noordeinde 80 78 m² 1870
Noordeinde 82 135 m² 1917
Noordeinde 84 162 m² 1924
Noordeinde 86 132 m² 1670
Noordeinde 90 97 m² 1600
Noordeinde 92 176 m² 1600
Noordeinde 94b 189 m² 1991
Noordeinde 94a 178 m² 1949
Noordeinde 94 145 m² 1989
Noordeinde 96a 68 m² 2024
Noordeinde 96b 68 m² 2024
Noordeinde 96c 68 m² 2024
Noordeinde 96d 68 m² 2024

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID1884010000001552
GemeenteKaag en Braassem
Coördinaten (WGS84)52.19759° N, 4.62895° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanroelofarendsveen.nl

🏡 Buurtinformatie in Roelofarendsveen

5,100
Inwoners
2,250
Huishoudens
2.3
Gem. huishoudgrootte
2,274
Woningvoorraad
€497.000
Gem. woningwaarde Roelofarendsveen
72%
Koopwoningen
3,582
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Noordeinde 116. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken